Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Kolk
Assen
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Nijend 24
Anderen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Stadscafé Blij
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Café De Singel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
19:45
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
CineCity
Vlissingen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Artishock
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
De Magneet
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
The Lane
Oostburg
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Spot
Middelburg
C.C. Merksem
Merksem
20:15
Bon theater
Medemblik
23:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Vroone
Kapelle
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
LaserQuest / De Tapperij
Hengelo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
vrijdag 10 maart 2017
Paul de Munnik
Theater De Kolk, Assen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Posttheater, Arnhem
20:00
White Boy Wasted + Seventhirty
Willemeen, Arnhem
20:00
Clean Pete
Nijend 24, Anderen
22:00
Allan Rayman
Paradiso, Amsterdam
22:00
Aristophanes
Paradiso, Amsterdam
Raul de Souza
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Meervaart, Amsterdam
20:30
Blonde Redhead
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
Dave Hause
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Carnage
Melkweg, Amsterdam
20:00
Avec le soleil sortant de sa bouche
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jennie Abrahamson
Melkweg, Amsterdam
19:00
Between The Buried And Me / Devin Townsend Project
Melkweg, Amsterdam
17:00
Rivers
Concerto, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Blasphemy Night / Laster / Turia
De Meester, Almere
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 11 maart 2017
22:00
Money & The Man
Stadscafé Blij, Zwolle
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
21:00
Holy Beggars / Projectmanager
Café De Singel, Zwolle
20:00
5 Jaar Buro Ruis - Pyrodox / Ronnie Flex / Sabotage / The Dirty Daddie
Hedon, Zwolle
19:45
Nederlands Kamerkoor
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
20:15
Discover Berget Lewis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Figi Theater, Zeist
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Zaantheater, Zaandam
20:00
Stan Van Samang
Oktoberhallen, Wieze
20:00
United Voices of Rock
De Bosuil, Weert
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
Her Majesty
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
3JS - U2, The Joshua Tree
CineCity, Vlissingen
21:00
Kf Allstars: Filmmuziek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Caro Emerald
TivoliVredenburg, Utrecht
Navarone
De Helling, Utrecht
20:00
Kapitan Korsakov/Cherubs/Bonne Aparte
dB's, Utrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Wipneus en Pim
De Pul, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
20:00
The Black Marble Selection
Paradox, Tilburg
20:00
3FM presents: Lukas Graham
013, Tilburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Niki Romijn - BOOM
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Jazzconcert Henk Meutgeert Kwartet
Artishock, Soest
21:00
Batmobile
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Suicide Commando / The Frozen Autumn
Poppodium Volt, Sittard
22:00
The Magical Mystery Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Meta and The Cornerstones (album releaseshow)
Grounds, Rotterdam
21:00
45ACIDBABIES
V11, Rotterdam
Drive Like Maria
Rotown, Rotterdam
20:30
James Brandon Lewis
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Kizzy
De Magneet, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
C.C. De Kei, Reusel
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Basement Torture Killings / Fractured Insanity
The Lane, Oostburg
Daniel Lohues - Moi
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Dayna Kurtz
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Harry Sacksioni
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jonna Fraser
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rectum Raiders
Merleyn, Nijmegen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kom, Nieuwegein
Waylon
De Spot, Middelburg
Frank Boeijen
C.C. Merksem, Merksem
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Bon theater, Medemblik
23:00
Mad Professor
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
LOS - VAST
Schouwburg Lochem, Lochem
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
The Kik
Corneel, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tangarine
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
Jebroer + Caza
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rockabilly Jailbirds 2: Slapback Johnny + Lucky Daltons + DJ Thunder B
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Tarja Turunen
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Vroone, Kapelle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
New Cool Collective ft. Matt Bianco
Manifesto, Hoorn
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Motel Westcoast - The American Dream
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Trouble soon be over - Frédérique Spigt e.a.
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:45
Skarnaval
Duycker, Hoofddorp
20:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
Bökkers
LaserQuest / De Tapperij, Hengelo
20:00
LIVE: Link Wray, tribute by Trubbel Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond