PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -842
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 mrt
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
1
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Todo
Best
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Lux
Nijmegen
1
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
So What!
Gouda
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Vera
Groningen
22:00
Parkroad Cafe
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
za 11 mrt
Schouwburg de Lawei
Drachten
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Merksem
Merksem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
CineCity
Vlissingen
Azotod
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kik
Elst
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Junushoff Theater
Wageningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
LaserQuest / De Tapperij
Hengelo
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
2
Martiniplaza
Groningen
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
6
19:00
De Magneet
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
1
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:45
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Corneel
Lelystad
1
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
De Schakel
Gilze

vrijdag 10 maart 2017

20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Frank Boeijen Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
O'G3NE De Meerpaal, Dronten
20:15
Appels met Peren - Niet kiezen, maar delen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
LOS - VAST Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Nederlands Kamerkoor Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater 't Speelhuis, Helmond
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Typhoon - Moro Lobi
Typhoon - Moro Lobi Chassé Theater, Breda
1
20:30
George van Houts - Kom Plot De Kattendans, Bergeijk
20:30
Bill Laurence BIRD, Rotterdam
20:30
Vernon Todo, Best
20:30
The Grand East Patronaat, Haarlem
20:30
Tory Lanez Paradiso, Amsterdam
20:30
Alex Roeka Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Blonde Redhead Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life Theater PePijn, Den Haag
20:30
Van Dik Hout - Het beste van De Oosterpoort, Groningen
Foto James Brandon Lewis
James Brandon Lewis Lux, Nijmegen
1
20:30
Waylon Effenaar, Eindhoven
20:30
Amsterdam Klezmer Band De Peppel, Zeist
20:30
Downcast Collision (cd-presentatie) Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Karsu BREStheater, Brielle
20:30
Bløf Metropool, Hengelo
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Meervaart, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Make-up Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Deng Boy / Nabil Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Paul de Munnik - Nieuw De Nieuwe Kolk, Assen
20:45
Michelle David & The Gospel Sessions Doornroosje, Nijmegen
20:45
Donnie Simplon, Groningen
21:00
Ray Wilson - Genesis Classic Show Corneel, Lelystad
21:00
Special: ABBA night StudioGonz, Gouda
21:00
Rob Klerkx & the Secret Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Black Marble Selection Hedon, Zwolle
Raul de Souza North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Matt Winson V11, Rotterdam
21:00
JeBroer Altstadt, Eindhoven
21:00
Nailhead Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Courtney Marie Andrews De Spot, Middelburg
21:00
Diggy Dex + Terilekst So What!, Gouda
21:00
The Klezmatics LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Surfer Blood Rotown, Rotterdam
1
21:00
Wolfgang Flür Manifesto, Hoorn
21:00
Dayna Kurtz Metropool, Hengelo
21:00
The Cult Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
De Kat Vera, Groningen
22:00
Nod Stewart & The Faces Parkroad Cafe, Den Haag
Foto Allan Rayman
Allan Rayman Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Hans Hannemann Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Aristophanes Paradiso, Amsterdam
23:00
Rocketfuel Patronaat, Haarlem

zaterdag 11 maart 2017

Henry van Loon - Sleutelmoment Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Frank Boeijen C.C. Merksem, Merksem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei ATLAS Theater, Emmen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Diligentia, Den Haag
3JS - U2, The Joshua Tree CineCity, Vlissingen
Stackhouse Azotod, De Meern
Mini & Maxi Orpheus, Apeldoorn
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Theater De Kik, Elst
George van Houts - Kom Plot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Agnietenhof, Tiel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo - Schoft Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - De Onzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Bökkers LaserQuest / De Tapperij, Hengelo
Mike Boddé - De Geurige Man Theater Bouwkunde, Deventer
Daniel Lohues - Moi Theater Carrousel, Ommen
Her Majesty Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Daniël Arends - De Afterparty Agora Theater Lelystad, Lelystad
2
Tineke Schouten - T-splitsing Martiniplaza, Groningen
16:00
The Elementary Penguins Concerto, Amsterdam
16:00
SUIT Gigant, Apeldoorn
Foto Indiestad: Cloud Nothings
Indiestad: Cloud Nothings Paradiso, Amsterdam
6
19:00
Kizzy De Magneet, Rotterdam
19:30
Jagwar Ma Melkweg, Amsterdam
1
1
Foto Di-rect
Di-rect Melkweg, Amsterdam
1
1
19:45
Nederlands Kamerkoor De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
20:00
Frans van Deursen / Mirjam van Hengel De Kleine Willem, Enschede
20:00
FABELHAFT Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto The Kik
The Kik Corneel, Lelystad
1
Foto Wende
Wende De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Kapitan Korsakov/Cherubs/Bonne Aparte dB's, Utrecht
20:00
Suicide Commando / The Frozen Autumn Poppodium Volt, Sittard
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune World Forum CC, Den Haag
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners De Vroone, Kapelle
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola De Schakel, Gilze
Pagina -842