Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Musicon
Den Haag
21:30
So What!
Gouda
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Groene Engel
Oss
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Atak
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Dorpshuis Renesse
Renesse
Hoftheater
Raalte
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Kampanje
Den Helder
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Almere
Almere
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Schattelijn
Geertruidenberg
Prismare
Enschede
C.C. Bacchus
Aalsmeer
De Kunstgreep
Oostzaan
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Energiehuis
Dordrecht
Veluvine
Nunspeet
Wilminktheater
Enschede
Theater de Hasselbak
Eemnes
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
So What!
Gouda
Martiniplaza
Groningen
12:30
Compagnietheater
Amsterdam
13:00
Willemeen
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
14:00
De Zwerver
Oostende
16:00
De Zwerver
Oostende
Martiniplaza
Groningen
17:00
Little Devil
Tilburg
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Rodahal
Kerkrade
Baroeg
Rotterdam
19:00
PopEi
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
19:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
De Meester
Almere
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Metropool
Hengelo
20:00
Atak
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Pul
Uden
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
De Helling
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Podium Asteriks
Leeuwarden
Paard
Den Haag
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Asgard
Beverwijk
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
De Amer
Amen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
De Pit
Terneuzen
20:00
De Schalm
De Meern
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
De Radstake
Heelweg
vrijdag 08 april 2016
21:00
Enige Benelux Show! Sam Alone & The Gravediggers
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Dance with Dragons / Derivation / Elizium
Musicon, Den Haag
21:30
Beans & Fatback
So What!, Gouda
22:00
Big Ups
Vera, Groningen
22:00
The Funkstamatics
Paradiso, Amsterdam
22:00
Psyfreaks
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Leif de Leeuw Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Donnerwetter
Groene Engel, Oss
23:00
Major League: A State Of Mind / Jade / Mefjus / Mindscape
Melkweg, Amsterdam
23:00
Basic Grooves invites Etapp Kyle / Jeroen Search / Floyd Lavine
Atak, Enschede
zaterdag 09 april 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rapalje
Dorpshuis Renesse, Renesse
Michael Prins
Hoftheater, Raalte
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder
Angela Groothuizen - IKIGAI
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Dekoor - Close Harmony
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fling - A sunny day in the rain
Schouwburg Almere, Almere
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
Tango Extremo
Prismare, Enschede
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
Daniel Lohues
Veluvine, Nunspeet
Stef Bos
Wilminktheater, Enschede
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
Infloyd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Eye On The Prize
So What!, Gouda
K3
Martiniplaza, Groningen
12:30
Danella Smith Band
Compagnietheater, Amsterdam
13:00
Psychout Circus 2016
Willemeen, Arnhem
K3
Martiniplaza, Groningen
14:00
Longstreet Music Fair (platenbeaurs)
De Zwerver, Oostende
16:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
K3
Martiniplaza, Groningen
17:00
Satan
Little Devil, Tilburg
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
18:30
Francois van Coke
Melkweg, Amsterdam
19:00
AC in DC / Present Danger / Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Stahlzeit, AC in DC & Present Danger
Rodahal, Kerkrade
Raketkanon
Baroeg, Rotterdam
19:00
Evenmore / Pandora's Key / Sacred Seal / Synergy Protocol / Veil Of D
PopEi, Eindhoven
Dynamo Metalfest Bandbattle + MaYaN
Dynamo, Eindhoven
Sef
Patronaat, Haarlem
19:30
Dralms / Farao
Paradiso, Amsterdam
19:30
Born Ruffians
Melkweg, Amsterdam
The Exploited / Peter Pan Speedrock (Afscheidstour)
Hedon, Zwolle
19:30
Amy Winehouse Special
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
MC DRT
De Meester, Almere
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eliades Ochoa
Theater De Kolk, Assen
20:00
Krystl
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Meenthe, Steenwijk
Rico & Sticks
Metropool, Hengelo
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Atak, Enschede
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
20:00
Karnataka
De Pul, Uden
James Morrison
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
De Geweldigheid / Orgaanklap
Manifesto, Hoorn
The Go! Team
De Helling, Utrecht
Lake Street Dive
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Indian Askin
Muziekgieterij, Maastricht
Lucky Fonz III
Podium Asteriks, Leeuwarden
Gavin James
Paard, Den Haag
20:00
Her Majesty
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Clouseau - Tour 2016
Capitole, Gent
20:00
HEMELS!!!! met DJ Remy / Warren Fellow
Groene Engel, Oss
20:00
The Relic
Asgard, Beverwijk
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Paard, Den Haag
20:00
Dianne Reeves
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Rita Hosking
De Amer, Amen
20:00
SBMG & Double-D
Duycker, Hoofddorp
20:00
Doom
dB's, Utrecht
The Sore Losers
De Pit, Terneuzen
20:00
Legazzy
De Schalm, De Meern
20:00
Campfire Collaboration / Red Herring
RASA, Utrecht
20:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Asgrauw / The Shiva Hypothesis
Walhalla, Deventer
20:00
Asgrauw / The Shiva Hypothesis
Walhalla, Deventer
20:00
Lil Kleine
De Radstake, Heelweg