Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Prismare
Enschede
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
RASA
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
19:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
So What!
Gouda
20:15
Soefitempel
Katwijk
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
23:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
Walhalla
Deventer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
13:00
Willemeen
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
013
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bourla
Antwerpen
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
20:00
Cambrinus Muziekpodium
Horst
15:00
Cinetol
Amsterdam
18:30
Compagnietheater
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Innocent
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Luxor Live
Arnhem
14:00
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
14:30
Mezz
Breda
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 09 april 2016
Lucky Fonz III
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Starfish / Charlie Bit My Finger / The Hendrix Alive Project
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:00
Evenmore / Pandora's Key / Sacred Seal / Synergy Protocol / Veil Of D
PopEi, Eindhoven
20:30
Downhill X: Grausame Töchter + support
Poppodium Volt, Sittard
Tango Extremo
Prismare, Enschede
20:30
Lee ''Scratch'' Perry + The Mad Professor
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Bamba Wassoulou Groove
RASA, Utrecht
20:00
Campfire Collaboration / Red Herring
RASA, Utrecht
19:00
Stahlzeit, AC in DC & Present Danger
Rodahal, Kerkrade
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Fling - A sunny day in the rain
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
20:30
LOUIS! - What a Wonderful World
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arthur en Lucas Jussen / philharmonie zuidnederland - Fabelachtig Luca
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eye On The Prize
So What!, Gouda
20:15
Gevoelige Snaren met Remy van Kesteren
Soefitempel, Katwijk
20:30
Mungo Jerry
Spirit of 66, Verviers
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
40UP
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lake Street Dive
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Martha Jane and The Talisman
Taverne, Bergen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eliades Ochoa
Theater De Kolk, Assen
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dekoor - Close Harmony
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Yentl & de Boer
Theater Het Raam, Hillegom
20:00
Krystl
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Her Majesty
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nneka
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Chris Cornell
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Veluvine, Nunspeet
23:00
Coppersky / The Daydream Fit
Vera, Groningen
Marc O’Reilly + Joost Dijkema
Vera, Groningen
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Asgrauw / The Shiva Hypothesis
Walhalla, Deventer
20:00
Asgrauw / The Shiva Hypothesis
Walhalla, Deventer
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
13:00
Psychout Circus 2016
Willemeen, Arnhem
Stef Bos
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
20:00
Dianne Reeves
Zuiderstrandtheater, Den Haag
zondag 10 april 2016
Laibach: Sound of Music Tour in Theaters Tilburg
013, Tilburg
Nile + Melechesh + Embryo + Mithridatic
Baroeg, Rotterdam
20:00
Karnataka
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Blues op zondag: Deep & the Dudes
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Chris Cornell
Bourla, Antwerpen
16:30
Jesse Woodson
cafe de twee wezen, Sassenheim
20:00
Point Quiet
Cambrinus Muziekpodium, Horst
15:00
Soulful Sunday
Cinetol, Amsterdam
18:30
Danella Smith Band
Compagnietheater, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
16:00
King Charles
Concerto, Amsterdam
15:00
Aphranova
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Reggae Workers Of The World
dB's, Utrecht
16:00
John Illsley & Band
De Bosuil, Weert
MaYaN
De Helling, Utrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dekoor - Close Harmony
De Molenberg, Delfzijl
The Go! Team
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Trijntje Oosterhuis
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Chap
Gebr. De Nobel, Leiden
16:00
Karel J. Schepers
Gigant, Apeldoorn
20:00
Axel Rudi Pell
Hedon, Zwolle
19:30
Innocent
Innocent, Hengelo
Stef Bos
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Phronesis
LantarenVenster, Rotterdam
Sir James
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Concatenatus (CL) + Seher (D) + Morast (D)
Little Devil, Tilburg
16:00
Dirk Scheele - 2e show
Luxor Live, Arnhem
14:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
19:30
King Charles
Melkweg, Amsterdam
19:30
Brigitte
Melkweg, Amsterdam
Heidevolk / Korpiklaani / Moonsorrow
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Sheepdogs
Metropool, Hengelo
14:30
Cesar Zuiderwijk: Drummoires
Mezz, Breda
21:00
Burntfield
Musicon, Den Haag
21:00
Meshell N'Dgeocello
North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Peter Beets & Kurt Rosenwinkel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Orpheus, Apeldoorn