Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Fluor
Amersfoort
Energiehuis
Dordrecht
23:00
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dorpshuis Renesse
Renesse
Diligentia
Den Haag
20:15
Den Bolder
Waspik
16:00
De Zwerver
Oostende
14:00
De Zwerver
Oostende
20:30
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schalm
De Meern
21:00
De Reünie
Geleen
20:00
De Radstake
Heelweg
20:00
De Pul
Uden
De Pit
Terneuzen
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:30
De Meester
Almere
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
12:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:15
CineCity
Vlissingen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:15
Bibelot
Dordrecht
Baroeg
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Asgard
Beverwijk
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
19:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterzaal Roxy
Temse
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Dakota
Den Haag
17:00
Taverne
Bergen
12:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Almere
Almere
19:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Musicon
Den Haag
14:30
Mezz
Breda
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
16:00
Luxor Live
Arnhem
14:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
zaterdag 09 april 2016
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
James Morrison
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
The Sheepdogs
Hedon, Zwolle
The Exploited / Peter Pan Speedrock (Afscheidstour)
Hedon, Zwolle
21:00
Dobet Gnahoré
Grounds, Rotterdam
20:00
HEMELS!!!! met DJ Remy / Warren Fellow
Groene Engel, Oss
20:30
Pauw
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Bewilder
Fluor, Amersfoort
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
23:00
DRUM013: HENNING BAER + ALBERT VAN ABBE + FEN
Effenaar, Eindhoven
Dynamo Metalfest Bandbattle + MaYaN
Dynamo, Eindhoven
20:00
SBMG & Double-D
Duycker, Hoofddorp
19:30
Amy Winehouse Special
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Rapalje
Dorpshuis Renesse, Renesse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Den Bolder, Waspik
16:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
14:00
Longstreet Music Fair (platenbeaurs)
De Zwerver, Oostende
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
De Speeldoos, Vught
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Legazzy
De Schalm, De Meern
21:00
Experienced?!? / Throat Of Autumn
De Reünie, Geleen
20:00
Lil Kleine
De Radstake, Heelweg
20:00
Karnataka
De Pul, Uden
The Sore Losers
De Pit, Terneuzen
21:00
30xPI TOUR: DEF P
De Peppel, Zeist
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Infloyd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:30
MC DRT
De Meester, Almere
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Meenthe, Steenwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Go! Team
De Helling, Utrecht
21:30
Crawlin' Back
De Fles, Spijkenisse
21:00
Krissy Matthews
De Bosuil, Weert
20:00
Rita Hosking
De Amer, Amen
20:00
Doom
dB's, Utrecht
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Angela Groothuizen - IKIGAI
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
12:30
Danella Smith Band
Compagnietheater, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
CineCity, Vlissingen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
20:00
Clouseau - Tour 2016
Capitole, Gent
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Symphonic Rock Night
Boerderij, Zoetermeer
22:00
J.C. Cinel (IT)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:15
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
Raketkanon
Baroeg, Rotterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Atak, Enschede
20:00
The Relic
Asgard, Beverwijk
21:00
Big Ups / Meatbodies
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:15
VanVelzen & The Hibby GBs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
22:00
013 invites PRSPCT
013, Tilburg
zondag 10 april 2016
20:00
Macklemore & Ryan Lewis
Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
Bigband Blast! / Nils van Haften / Valerie Linger
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
19:00
Tribute2bobmarley By Rootsriders
Vorstin, Hilversum
20:30
Giant Sand / Jason Lytle
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
My Dying Bride
TivoliVredenburg, Utrecht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
Tango Extremo
Theater Walhalla, Rotterdam
Fling - A sunny day in the rain
Theater Sneek, Sneek
14:30
Wolfert Brederode Trio
Theater Dakota, Den Haag
17:00
Ruben Hoeke gitaarworkshop on tour
Taverne, Bergen
12:00
Eric Vloeimans / Remy van Kesteren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Laibach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
The Common Linnets
Schouwburg Almere, Almere
19:00
Schürzenjäger
Rodahal, Kerkrade
20:00
The Pharcyde
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Beneath My Sins / Duckbill Crisis / Elysian Gates / Irradiance / Paper
PopEi, Eindhoven
16:00
Badbooshband
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Rita Zipora
Patronaat, Haarlem
19:30
For Today
Patronaat, Haarlem
19:00
Schürzenjäger
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:15
King Ayisoba
Paradiso, Amsterdam
Gavin James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Choir of Young Believers
Paradiso, Amsterdam
16:00
Dave Alvin & Phil Alvin
Paard, Den Haag
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Meshell N'Dgeocello
North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Peter Beets & Kurt Rosenwinkel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Burntfield
Musicon, Den Haag
14:30
Cesar Zuiderwijk: Drummoires
Mezz, Breda
19:30
The Sheepdogs
Metropool, Hengelo
19:30
King Charles
Melkweg, Amsterdam
19:30
Brigitte
Melkweg, Amsterdam
Heidevolk / Korpiklaani / Moonsorrow
Melkweg, Amsterdam
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
16:00
Dirk Scheele - 2e show
Luxor Live, Arnhem
14:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
19:00
Concatenatus (CL) + Seher (D) + Morast (D)
Little Devil, Tilburg
Sir James
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Phronesis
LantarenVenster, Rotterdam