PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -840
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 11 mrt
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Helling
Utrecht
2
20:15
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:45
Duycker
Hoofddorp
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
The Lane
Oostburg
De Spot
Middelburg
2
2
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Artishock
Soest
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
De Pul
Uden
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
3
21:00
Café De Singel
Zwolle
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Hedon
Zwolle
1
22:00
Stadscafé Blij
Zwolle
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
Muziekgieterij
Maastricht
23:30
Paradiso
Amsterdam
23:45
Simplon
Groningen
zo 12 mrt
De Amer
Amen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
14:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Spant!
Bussum
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Hofman Café
Utrecht
15:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
1
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Vorstin
Hilversum
1
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Mezz
Breda
16:00
De Bosuil
Weert
19:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
19:15
Paard
Den Haag
19:30
Le Garage Creative Music
Liège
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
1

zaterdag 11 maart 2017

20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Bon theater, Medemblik
20:15
Gare Du Nord Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jonna Fraser Doornroosje, Nijmegen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Discover Berget Lewis Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tangarine Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Pater Moeskroen - Fiesta! Theater De Lievekamp, Oss
1
20:15
Harry Sacksioni Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Trouble soon be over - Frédérique Spigt e.a. Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Figi Theater, Zeist
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes Zaantheater, Zaandam
Foto Navarone
Navarone De Helling, Utrecht
2
20:15
Ruth Boersma Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
James Brandon Lewis LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers Simplon, Groningen
20:30
Niki Romijn - BOOM Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Donnie Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Niels Geusebroek / Sabrina Starke / Tim Akkerman De Bonte Wever, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater de Bussel, Oosterhout
Foto Caro Emerald
Caro Emerald TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater De Omval, Diemen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Trefpunt, Warmond
20:30
Flip Noorman - Make-up Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dayna Kurtz Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Available Jelly PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Blonde Redhead Vera, Groningen
20:30
Oldenosborn - #Life Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade C.C. De Kei, Reusel
20:45
Skarnaval Duycker, Hoofddorp
21:00
Meta and The Cornerstones (album releaseshow) Grounds, Rotterdam
21:00
Basement Torture Killings / Fractured Insanity The Lane, Oostburg
Foto Waylon
Waylon De Spot, Middelburg
2
2
21:00
Bill Laurence Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Jazzconcert Henk Meutgeert Kwartet Artishock, Soest
21:00
Bongomatik Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Old Man Lizard (UK) / Blood Diamond Winston, Amsterdam
21:00
Wipneus en Pim De Pul, Uden
21:00
Zig Zags Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Kf Allstars: Filmmuziek Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
45ACIDBABIES V11, Rotterdam
Foto Drive Like Maria
Drive Like Maria Rotown, Rotterdam
3
21:00
Holy Beggars / Projectmanager Café De Singel, Zwolle
21:00
New Cool Collective ft. Matt Bianco Manifesto, Hoorn
21:00
Seven Days Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Batmobile Het Bolwerk, Sneek
21:00
Jebroer + Caza Neushoorn, Leeuwarden
Foto Fleddy Melculy
Fleddy Melculy Hedon, Zwolle
1
22:00
Money & The Man Stadscafé Blij, Zwolle
22:00
The Magical Mystery Band Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Matt Winson Altstadt, Eindhoven
23:00
Mad Professor Muziekgieterij, Maastricht
23:30
Vangodlos Paradiso, Amsterdam
23:45
BASSFACE XII: Bukezz Finezt / Karimooo / P0gman Simplon, Groningen

zondag 12 maart 2017

Phil Bee's Freedom De Amer, Amen
Niki Jacobs - Babyconcerten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
14:00
Freek de Jonge - De Peiling DeLaMar, Amsterdam
14:00
Friejam presenteert: Jazzkia met Saskia Laroo Neushoorn, Leeuwarden
14:15
Hans Muiderman / Robin Ros D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist Spant!, Bussum
14:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Orkest Adorable Boerderij Kamps, Rolde
15:00
Anne Bakker / Gonçalo Almeida De Perifeer, Deventer
15:00
IN2XS + What About Migo + Blue Sundays Poppodium Volt, Sittard
15:00
Jazzbende Hofman Café, Utrecht
15:00
Prima Donna festival Grounds, Rotterdam
15:00
Dayna Kurtz Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
1
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Barrelhouse
Barrelhouse De Vorstin, Hilversum
1
16:00
Black Cat Biscuit Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Cloud Cukkoo Mezz, Breda
16:00
Pokahontas - Neil Young acoustic tribute De Bosuil, Weert
19:00
The Godfathers + Nothing Het Bolwerk, Sneek
19:00
Zig Zags Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
The Mentors Little Devil, Tilburg
19:15
Kamil Bednarek Paard, Den Haag
19:30
PLASTICZOOMS Le Garage Creative Music, Liège
19:30
Phil Campbell And The Bastard Sons Melkweg, Amsterdam
19:45
LANY TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Michelle David & The Gospel Sessions TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Her Majesty De Peppel, Zeist
20:00
Courtney Marie Andrews Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Elvis Costello De Roma, Antwerpen
20:00
Tove Lo Trix, Antwerpen
20:00
Yuri Honing Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:00
George van Houts - Kom Plot C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Mirusia Louwerse Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Caro Emerald Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
50 jaar Velvet Underground & Nico Patronaat, Haarlem
Foto Methyl Ethel
Methyl Ethel Paradiso, Amsterdam
1
Pagina -840