Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cinetol
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flora Theater
Delft
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Hedon
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
V11
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Baroeg
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Observant
Amersfoort
20:00
De Roma
Antwerpen
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
DNK
Assen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
18:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stevenskerk
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
dinsdag 18 februari 2020
Thrash Alliance Tour: Destruction
013, Tilburg
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Agnietenhof, Tiel
20:00
Lady Lamb
Cinetol, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beach Boys
Flora Theater, Delft
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
The Game
Hedon, Zwolle
20:00
The Bootleg Beatles
Het Depot, Leuven
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Opera Melancholica
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mae Muller
Melkweg, Amsterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jade Imagine
Paradiso, Amsterdam
Tycho
Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
Bløf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Haydn Jeugd Strijkorkest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
19:00
Ásgeir
Theater Rotterdam, Rotterdam
The Growlers
TivoliVredenburg, Utrecht
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam
Hexvessel
V11, Rotterdam
20:30
David Luning
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 19 februari 2020
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rhapsody of Fire + The Unity + Skeletoon
Baroeg, Rotterdam
20:00
Fenix
BIRD, Rotterdam
19:30
Saint Phnx
Cinetol, Amsterdam
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ruth Jacott
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Saskia Laroo Band
De Observant, Amersfoort
20:00
Eliades Ochoa
De Roma, Antwerpen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
DNK, Assen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:15
Opera Melancholica
Flint, Amersfoort
20:30
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
David Luning
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hania Rani
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
Saint Jhn
Melkweg, Amsterdam
22:00
Ciao Lucifer
Merleyn, Nijmegen
18:30
Destruction / Legion of the Damned / Suicidal Angels
Metropool Enschede, Enschede
20:00
O'G3NE
Musis, Arnhem
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Ellen ten Damme - Casablanca
Orpheus, Apeldoorn
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Aeris Roves
Paradiso, Amsterdam
19:30
Alice Boman
Paradiso, Amsterdam
Sleater-Kinney
Paradiso, Amsterdam
20:30
Strijkorkest Conservatorium Maastricht - Sjostakovitsj, Nielsen & Skal
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
TAGO - Korean Drum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Harry Sacksioni
Spant!, Bussum
20:00
The Book of Genesis
Spirit of 66, Verviers
Ásgeir
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bløf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Damien Jurado / Dana Gavanski
Stevenskerk, Nijmegen
20:15
De Vreemde Kostgangers doen het weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater De Veste, Delft
20:00
The Bootleg Beach Boys
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek