PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -83
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 17 feb
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 18 feb
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
013
Tilburg
2
1
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
20:00
Het Depot
Leuven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Paradiso
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Melkweg
Amsterdam
2
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Flora Theater
Delft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Hedon
Zwolle
7
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
V11
Rotterdam
wo 19 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
DNK
Assen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Sneek
Sneek
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
18:30
Metropool Enschede
Enschede
Baroeg
Rotterdam
1
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
3
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
19:45
Stevenskerk
Nijmegen
1
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
2
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer

maandag 17 februari 2020

John Prine Paradiso, Amsterdam
Hexvessel Merleyn, Nijmegen
20:45
Stephen Fearing / The Sentimentals Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 18 februari 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
Foto Thrash Alliance Tour: Destruction
Thrash Alliance Tour: Destruction 013, Tilburg
2
1
19:00
Ásgeir Theater Rotterdam, Rotterdam
Foto Seafret
Seafret Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
1
20:00
The Bootleg Beatles Het Depot, Leuven
Bløf Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Foto Tycho
Tycho Paradiso, Amsterdam
1
Foto The Growlers
The Growlers TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Balthazar (Be) Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Toneelschuur, Haarlem
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Opera Melancholica Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Agnietenhof, Tiel
Foto Mae Muller
Mae Muller Melkweg, Amsterdam
2
Jade Imagine Paradiso, Amsterdam
20:00
Lady Lamb Cinetol, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beach Boys Flora Theater, Delft
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Veste, Delft
20:15
Sven Ratzke - Where are we now De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
TAGO - Korean Drum Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ali B - Koorts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Haydn Jeugd Strijkorkest TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto The Game
The Game Hedon, Zwolle
7
20:30
David Luning Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Hexvessel V11, Rotterdam

woensdag 19 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bløf Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond DNK, Assen
Ruth Jacott Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daan Boom - De Eerste Theater Sneek, Sneek
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
Ellen ten Damme - Casablanca Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Marcel Hensema - Alles in de hens Junushoff Theater, Wageningen
18:30
Destruction / Legion of the Damned / Suicidal Angels Metropool Enschede, Enschede
Foto Rhapsody of Fire + The Unity + Skeletoon
Rhapsody of Fire + The Unity + Skeletoon Baroeg, Rotterdam
1
Saint Jhn Melkweg, Amsterdam
Foto Sleater-Kinney
Sleater-Kinney Paradiso, Amsterdam
3
19:30
Alice Boman Paradiso, Amsterdam
19:30
Saint Phnx Cinetol, Amsterdam
19:45
Damien Jurado / Dana Gavanski Stevenskerk, Nijmegen
1
20:00
O'G3NE Musis, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
philharmonie zuidnederland De Maaspoort, Venlo
20:00
Balthazar (Be) Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Sven Ratzke - Where are we now Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
TAGO - Korean Drum Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Eliades Ochoa De Roma, Antwerpen
20:00
Ali B - Koorts Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Meenthe, Steenwijk
20:00
Stef Bos - Tijd Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Book of Genesis Spirit of 66, Verviers
Foto Ásgeir
Ásgeir Stadsschouwburg Groningen, Groningen
2
20:00
Hania Rani LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beach Boys Theater De Willem, Papendrecht
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fenix BIRD, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Hadewych Doet De Dames Theater De Veste, Delft
20:15
Harry Sacksioni Spant!, Bussum
20:15
De Vreemde Kostgangers doen het weer TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Opera Melancholica Flint, Amersfoort
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Strijkorkest Conservatorium Maastricht - Sjostakovitsj, Nielsen & Skal Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Markant Uden, Uden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
The Rocket Man - A tribute to Elton John Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Wrabel Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina -83