PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -837
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 mrt
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Botanique
Brussel
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Muziektheater Royal Irene
Venlo
013
Tilburg
3
Poppodium Apollo
Emmen
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kytopia
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Basiliek
Veenendaal
1
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Figi Theater
Zeist
1
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Effenaar
Eindhoven
2
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater op Skoôt
Noord-Scharwoude
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
2
20:30
Winston
Amsterdam
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Mezz
Breda
P60
Amstelveen
2
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Kolk
Assen
Simplon
Groningen
2
Paard
Den Haag
2
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Paradiso
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
V11
Rotterdam
1
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
So What!
Gouda
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Statenzaal
Zwolle
22:00
Bibelot
Dordrecht

vrijdag 17 maart 2017

20:00
Seafire / The mudd / The Spooks LOLA050, Groningen
20:00
De Deeldeliers - Deeldelarie Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
La Villa Strangiato De Bosuil, Weert
20:00
Cold Cave Botanique, Brussel
45ACIDBABIES De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Awash / Novatia Café De Speeltuin, Breda
20:00
Rob Acda Award Finale Patronaat, Haarlem
20:00
My Baby Melkweg, Amsterdam
20:00
Promise Keeper De School, Amsterdam
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Space Oddity Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Holland zingt Hazes
Holland zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Over The Rhine De Amer, Amen
20:00
Mini & Maxi Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
David Readman Muziektheater Royal Irene, Venlo
Foto Dool + GGU:LL
Dool + GGU:LL 013, Tilburg
3
Foto Waylon
Waylon Poppodium Apollo, Emmen
1
20:00
Iguana Death Cult Patronaat, Haarlem
20:00
Celine Cairo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
St. Patricks Day met liveband Corner Boy Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing DeLaMar, Amsterdam
20:00
Wild Child Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Het Gelders Orkest in Willemeen: Het Gelders Contrabas Ensemble Willemeen, Arnhem
1
20:00
Mirusia Louwerse TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Kik Fluor, Amersfoort
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Borgaard / Coppersky / Melonhead Kytopia, Utrecht
20:00
Knus met o.a. Okke Punt Duycker, Hoofddorp
20:00
Martin Smith De Basiliek, Veenendaal
1
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Theater Idea, Soest
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Figi Theater, Zeist
1
20:15
O'G3NE Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie Flint, Amersfoort
20:15
An Evening With K’s Choice Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Karsu Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Frank Boeijen Spant!, Bussum
20:15
Di-rect Doornroosje, Nijmegen
20:15
Cameretten - Finalistentournee Cultura, Ede
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Diligentia, Den Haag
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto Lloyd Cole
Lloyd Cole Effenaar, Eindhoven
2
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Cammeleur, Dongen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De Molenberg, Delfzijl
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Bløf Hedon, Zwolle
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Flint, Amersfoort
20:30
Gregory Page Theater op Skoôt, Noord-Scharwoude
20:30
Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers Hedon, Zwolle
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade De Speeldoos, Vught
20:30
Niki Romijn - BOOM Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
The Watch plays Genesis Boerderij, Zoetermeer
20:30
Tangarine Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
The Black Heart Procession EKKO, Utrecht
Foto Rachèl Louise
Rachèl Louise Bitterzoet, Amsterdam
2
20:30
Medicine Jet / Money And The Man / Magic Moon Winston, Amsterdam
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
De Likt Theater De Veste, Delft
20:30
Boris in Mezz Breda Mezz, Breda
Foto Delain
Delain P60, Amstelveen
2
20:30
LOS - VAST Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Kolk, Assen
Foto The Grand East
The Grand East Simplon, Groningen
2
Foto Jan Akkerman
Jan Akkerman Paard, Den Haag
2
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla Het Veur Theater, Leidschendam
Foto Jools Holland & His R&B Orchestra
Jools Holland & His R&B Orchestra Paradiso, Amsterdam
1
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs TivoliVredenburg, Utrecht
1
21:00
Rock ‘n’ Rollercoaster Indoor Festival Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Jo Goes Hunting
Jo Goes Hunting V11, Rotterdam
1
21:00
Starfish / Ten-Hut / The Fiscus / Wolf Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
St. Patrick’s Day Iduna, Drachten
21:00
JP / Tom Harding Melkweg, Amsterdam
21:00
Shary-Ann Bibelot, Dordrecht
21:00
Delorentos + Black Horse Society So What!, Gouda
21:00
Flying Horseman TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Amy Speace / Gregory Page Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Amsterdam Klezmer Band Cul de Sac, Tilburg
21:00
CvA Pop Department presents Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Crying Boys Cafe Metropool, Hengelo
21:00
REM Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
American Aquarium Luxor Live, Arnhem
21:30
Tiny Legs Tim Statenzaal, Zwolle
22:00
LIT Night presents: Sevn Alias Bibelot, Dordrecht
Pagina -837