PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -836
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 19 mrt
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
15:30
Hedon
Zwolle
15:30
Café de Noot
Hoogland
16:00
Lux
Nijmegen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Molen De Ster
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Muziek Organisatie Noord
Groningen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
1
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
1
20:00
NiX Podium
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
Melkweg
Amsterdam
3
1
Charlatan
Gent
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Biebob
Vosselaar
20:00
Oedipus
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
De Zwerver
Oostende
Paradiso
Amsterdam
3
20:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
ma 20 mrt
De Amer
Amen
Chassé Theater
Breda
1
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Merleyn
Nijmegen
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
1
di 21 mrt
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Zonnehuis
Amsterdam
3
Lotto Arena
Antwerpen
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
2
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Toneelschuur
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 22 mrt
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Patronaat
Haarlem

zondag 19 maart 2017

Amsterdam meets Harlem – Battle of The Big Bands! North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Sunday Sessions Eindfeest Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach Schouwburg Cuijk, Cuijk
14:00
K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
15:00
Nederlands Kamerkoor De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions Podium Asteriks, Leeuwarden
15:00
Sam Cordes Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Trash bluesrockband Stadsbrouwhuis, Leiden
15:30
BROMANCE Hedon, Zwolle
15:30
New Manhattan Big Band Café de Noot, Hoogland
16:00
Over The Rhine Lux, Nijmegen
16:00
The Roadrunners Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Mercy John De Bosuil, Weert
16:00
Tiny Legs Tim Molen De Ster, Utrecht
16:00
Lucas Hamming Concerto, Amsterdam
16:30
Erny Green Mezz, Breda
19:00
Vortex Little Devil, Tilburg
19:00
Mr. Knowhow Muziek Organisatie Noord, Groningen
19:45
Colour Haze / My Sleeping Karma Doornroosje, Nijmegen
1
1
19:45
James Maslow TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nordmann Muziekgieterij, Maastricht
Foto Benjamin Lazar Davis / Joan As Policewoman
Benjamin Lazar Davis / Joan As Policewoman Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Cold Cave De Peppel, Zeist
20:00
Dente Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ill Niño Poppodium Volt, Sittard
1
20:00
Sugar Ray & The Bluetones NiX Podium, Enschede
20:00
Warpaint Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Foto Danko Jones
Danko Jones Melkweg, Amsterdam
3
1
Briqueville Charlatan, Gent
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Theater De Lampegiet, Veenendaal
Battle Beast Biebob, Vosselaar
20:00
Future Islands Oedipus, Amsterdam
Foto K's Choice
K's Choice Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Foto AmenRa
AmenRa TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
The Black Heart Procession Vera, Groningen
20:30
Ellen Foley Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
The Garden + Budget Trash De Zwerver, Oostende
Foto Tokio Hotel
Tokio Hotel Paradiso, Amsterdam
3
20:30
LIVE: Horisont (SE) + Black Mirrors (BE) + 77 (ES) Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Novastar (solo) EKKO, Utrecht
21:00
The Pigeon Detectives Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Seshen Paradiso, Amsterdam

maandag 20 maart 2017

King of the World De Amer, Amen
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Chassé Theater, Breda
1
19:00
Gojira Ancienne Belgique (AB), Brussel
Slaves (US) Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hans Liberg - trálálá voor iederéén Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Horisont Merleyn, Nijmegen
1
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Battle Beast Little Devil, Tilburg
20:00
Nederlands Kamerkoor Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
K's Choice TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kid Ink Paradiso, Amsterdam
20:30
Chris Lightcap's Bigmouth LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Woods Bitterzoet, Amsterdam
1
1

dinsdag 21 maart 2017

Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Bouwkunde, Deventer
Spinvis De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht Chassé Theater, Breda
19:30
Giannis Haroulis Melkweg, Amsterdam
20:00
Itasca Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Lindsey Stirling Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Father John Misty
Father John Misty Het Zonnehuis, Amsterdam
3
Foto Korn
Korn Lotto Arena, Antwerpen
1
20:00
Gregory Alan Isakov Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Disperse / Plini Patronaat, Haarlem
2
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Woods Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Veste, Delft
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Toneelschuur, Haarlem
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Parktheater, Eindhoven
20:30
The Mighty Diamonds De Helling, Utrecht
20:30
Over The Rhine De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Lucy Spraggan Paradiso, Amsterdam

woensdag 22 maart 2017

Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Jan van Besouw, Goirle
René van Meurs - Even goede vrienden KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Paul de Munnik Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Schaffelaartheater, Barneveld
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Spinvis De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Middlemist Red Paradiso, Amsterdam
19:00
Die Selektion Magasin 4, Brussel
19:15
Live on Memory Lane TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Giants / Polar Patronaat, Haarlem
Pagina -836