Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
OT301
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Grounds
Rotterdam
22:30
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Klif
Nijmegen
19:30
Nijdrop
Opwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Little Devil
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:45
Effenaar
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Patronaat
Haarlem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
21:15
Bibelot
Dordrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:30
Atak
Enschede
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
013
Tilburg
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
De Speeldoos
Vught
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Dialoog
Ermelo
De Kattendans
Bergeijk
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
De Kapel
Zoersel
Effenaar
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 21 april 2016
Calypso Rose (Soundsystem)
Melkweg, Amsterdam
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Boudewijn de Groot
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Black Box Revelation
Merleyn, Nijmegen
20:00
Big Ups / CROWS / St. Tropez
OT301, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Amar Lee / Jamir / Lano / Kaascouse / Jèrica / DJ Flex-a-Tone / Cheryl
Grounds, Rotterdam
22:30
Aidan (gratis Douwe Bob aftershow)
013, Tilburg
vrijdag 22 april 2016
19:30
Yung Lean
Melkweg, Amsterdam
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:15
Yentl & de Boer
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Wibi Soerjadi
Figi Theater, Zeist
20:00
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Nieuwe Nor, Heerlen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
19:30
Venetian Snares
Nijdrop, Opwijk
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
VanVelzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Vangrail Album Presentatie
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Van Warmerdam presents: Swing 'n Surf
Winston, Amsterdam
21:00
Van Morrison Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Up The Irons
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Trio Mediaeval (Noorwegen) - Nordic Songs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Trinity
Hedon, Zwolle
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Gigant, Apeldoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
The Indien + Märel Anna
Groene Engel, Oss
21:00
The Happy Notes Society
RASA, Utrecht
21:00
The Fabulous 50's
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
The Common Linnets
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
The B-Movie Orchestra
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Teleman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stevie Ann
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
Stef Bos
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Spasmodique
Gebr. De Nobel, Leiden
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Sophia
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Slam & Howie and the Reserve Men
De Bosuil, Weert
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
Siberian Meat Grinder + Jera On Air Bandbattle
Dynamo, Eindhoven
19:30
Sef
Paard, Den Haag
20:45
SBMG
Effenaar, Eindhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
Raketkanon
Patronaat, Haarlem
20:00
Racoon
De Harmonie, Leeuwarden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
21:15
Praying Mantis
Bibelot, Dordrecht
20:30
POPgroningen Talent Award Finale
Vera, Groningen
20:30
Poogie Bell Band
LantarenVenster, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
20:15
Peter Pan Speedrock
De Helling, Utrecht
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
PAWS + Dead Coast
V11, Rotterdam
21:00
PAWS
V11, Rotterdam
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Pahud - Widmann
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:30
Orgaanklap / De Geweldigheid
Atak, Enschede
22:00
Omar Souleyman
TivoliVredenburg, Utrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
OFFAmsterdam: Fusee Doree + Motel Aurora + Ottoboy + Wounded Kite
Cinetol, Amsterdam
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
TivoliVredenburg, Utrecht
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
Naked Song presents.. John Bramwell
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Moon Tapes
Altstadt, Eindhoven
Miss Montreal
Heineken Music Hall, Amsterdam
Michael Prins
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Mark Lettieri / The Funky Knuckles
Grounds, Rotterdam
22:00
Luisa
Paradiso, Amsterdam
Lucky Fonz III
Rotown, Rotterdam
LOUIS! - What a Wonderful World
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
22:00
Little Boogie Boy Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Lil Kleine
013, Tilburg
20:00
Lieve Bertha
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Les Neufties (90's alternative)
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
17:00
Lakshmi
Concerto, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Kamchatka
dB's, Utrecht
20:30
Joy Division Undercover
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
John Bramwell
De Kapel, Zoersel
John Bramwell
Effenaar, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda