Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Koningshof
Maassluis
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Groene Engel
Oss
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Villa 29
Barneveld
21:00
Mezz
Breda
21:00
Vera
Groningen
Bibelot
Dordrecht
Het Bolwerk
Sneek
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Cafe The Other Side
Peer
22:30
Woetsjtok
Brunssum
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Tuin
Leusden
De Warande
Turnhout
10:30
Melkweg
Amsterdam
11:00
Ethias Arena
Hasselt
11:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Iduna
Drachten
13:30
Paradiso
Amsterdam
13:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Ethias Arena
Hasselt
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Melkweg
Amsterdam
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
14:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
013
Tilburg
15:00
Markant Uden
Uden
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Janskerk
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
STECK
Delft
15:00
Het Veem
Amsterdam
15:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
15:30
De Groene Zwaan
De Rijp
15:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:45
NiXenMeer
Enschede
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Concerto
Amsterdam
16:30
Paradiso
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Biebob
Vosselaar
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Fluor
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
zaterdag 16 april 2016
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
The Rolling Stones - a symphonic tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
West My Friend
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Zuco 103
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Angela Groothuizen - IKIGAI
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Koningshof, Maassluis
Drive Like Maria
EKKO, Utrecht
20:30
PUUR: Aidan / Björn van der Doelen / Roosbeef / Spinvis / DBSSW
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Mick Pointer Band Marillion’s Script Revisited
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Monomyth
Duycker, Hoofddorp
20:30
Leif de Leeuw Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Def P
Groene Engel, Oss
20:30
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Blues Caravan 2016 - Blues Sisters
Spirit of 66, Verviers
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Moyson-in-Spee
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:30
Herman, Beets, Jacobs, Bennink
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Dirt a Go Go / Ritn Ditn / WiPe
Villa 29, Barneveld
21:00
KOALA + Find Us In Slumberland
Mezz, Breda
21:00
Roald van Oosten + Ian Fisher
Vera, Groningen
Lucky Fonz III
Bibelot, Dordrecht
Sevn Alias + Support
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Mischief / The Backseat Boogie / The Spunyboys
dB's, Utrecht
21:00
Son Little
Rotown, Rotterdam
21:00
Blowbeat
De Bosuil, Weert
21:00
Jan Van Duikeren Quartet Ft. John Engels
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Micheal Jackson Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Daniel Docherty
V11, Rotterdam
21:00
Colors Dead Bleed
Little Devil, Tilburg
21:00
Ryan Shaw
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Egon Kracht / Noortje Braat
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Miscellaneous + Homerunners
Nederland Drie, Wateringen
21:30
Appetite
De Fles, Spijkenisse
21:30
Smib / Veldentaal
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
The Damned and Dirty
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Lippu
Merleyn, Nijmegen
22:30
Legends of Rock Tribute Tour met o.a. Kiss Lickss
Cafe The Other Side, Peer
22:30
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
23:00
Steven Pieters & Khalil
Doornroosje, Nijmegen
Phono - a Record Store Day afterparty
De Helling, Utrecht
zondag 17 april 2016
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Tango Extremo
Theater De Tuin, Leusden
Stef Bos
De Warande, Turnhout
10:30
Dirk Scheele
Melkweg, Amsterdam
11:00
K3
Ethias Arena, Hasselt
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
12:00
Stonehenge indoor met o.a Gorguts / Morgoth / Psycroptic
Iduna, Drachten
13:30
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
13:30
Dirk Scheele
Melkweg, Amsterdam
14:00
K3
Ethias Arena, Hasselt
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Joost van Elten
Melkweg, Amsterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
14:30
Festival Haunted Sky
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
15:00
Novatia / Summer Breeze Project
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Jeff Scott Soto + Vanadine + Tarragona
Baroeg, Rotterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:00
Better Late Than Never & Bateria Pulsa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Uncle Bard & The Dirty Bastards
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Guus Tangelder presents The Voice Of The Masters
Luxor Live, Arnhem
15:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Janskerk, Utrecht
15:00
Michael Raven
PopEi, Eindhoven
15:00
STECK COVER-IT met GUZ and FRIENDS
STECK, Delft
15:00
Gustavo Corrales Romero
Het Veem, Amsterdam
15:00
Noord Nederlands Orkest
Schouwburg de Lawei, Drachten
15:30
Jennifer Terran
De Groene Zwaan, De Rijp
15:30
Roky Erickson
Tolhuistuin, Amsterdam
15:45
Big Pete Pearson & The Gamblers
NiXenMeer, Enschede
16:00
La fontaine de Vénus
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
FREEDOM 'S COOL FESTIVAL
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Theo Sieben
Gigant, Apeldoorn
16:00
Stephanie Struijk
Concerto, Amsterdam
16:30
Monsieur Doumani
Paradiso, Amsterdam
16:30
LAKSHMI
Mezz, Breda
17:00
Tony Spinner Band
Taverne, Bergen
19:00
Alias Kid / Wolves / Jane
Winston, Amsterdam
19:00
Modern Baseball / Three Man Cannon / PUP
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
The Vision Bleak
Biebob, Vosselaar
19:30
Death DTA
Dynamo, Eindhoven
20:00
Racoon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Common Linnets
Chassé Theater, Breda
20:00
Noel Gallagher’s High Flying Birds
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Dr. Lonnie Smith
Patronaat, Haarlem
20:00
Maarten Heijmans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roald van Oosten + Ian Fisher
Hedon, Zwolle
20:00
Lucky Fonz III
Fluor, Amersfoort
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Effenaar, Eindhoven
20:00
Zion Train
dB's, Utrecht
20:00
Ryan Shaw
BIRD, Rotterdam
20:00
Maite Hontelé & Linda Briceño
Grounds, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Inbetween Colours - Ep Release Party - Support Palms
De Flux, Zaandam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz