Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Stathe
Utrecht
15:00
StudioGonz
Gouda
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
22:00
The Budget Hotel
Hazerswoude Rijndijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
’t Reghthuys
Nieuwkoop
20:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Chassé Theater
Breda
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
dB's
Utrecht
15:00
De Bosuil
Weert
15:30
De Flux
Zaandam
De Gouden Leeuw
Dongen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Schalm
Westwoud
13:00
De Speeldoos
Vught
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
15:00
Duycker
Hoofddorp
Figi Theater
Zeist
16:00
Gigant
Apeldoorn
12:30
Grounds
Rotterdam
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
13:00
Koningshof
Maassluis
16:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
14:00
MECC
Maastricht
11:00
MECC
Maastricht
20:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
Stadsbrouwerij Wittenburg
Zevenaar
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
The Lane
Oostburg
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kik
Elst
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
21:00
The Fiscus
Stathe, Utrecht
15:00
Army of Metal
StudioGonz, Gouda
19:00
Foxing
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Sıla
The Box, Amsterdam
22:00
Trash bluesrockband
The Budget Hotel, Hazerswoude Rijndijk
20:15
Harmony Singers - In LOVE
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Fats Domino Tribute - FATS
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Willem, Papendrecht
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Iris Penning
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Shishani
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Oddisee
Tolhuistuin, Amsterdam
Trivium
Trix, Antwerpen
21:00
Paceshifters
V11, Rotterdam
20:00
Sophia
Vera, Groningen
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Bettie Serveert
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
Frank Boeijen
Zaantheater, Zaandam
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
zondag 26 maart 2017
20:30
Blackstreet
013, Tilburg
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Oddisee And Good Compny
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rhiannon Giddens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ro James
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Mercy John
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
14:15
Sebastian Petersen / Jaap Majoor / Janneke Daalderop
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Container
dB's, Utrecht
15:00
Ann May
De Bosuil, Weert
15:30
Women in pop
De Flux, Zaandam
Imperial Crowns
De Gouden Leeuw, Dongen
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Mirusia Louwerse
De Molenberg, Delfzijl
Lavinia Meijer
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
7 Layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Alex Roeka
De Schalm, Westwoud
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
15:15
Photonen Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Over The Rhine
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
15:00
De Stokers
Duycker, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
16:00
Ruud Houweling
Gigant, Apeldoorn
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
16:00
Gitta de Ridder
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
Claron McFadden / Mike Del Ferro
Huistheater De Steenakker, Haps
15:00
Trio Escapada + Omar Mollo
Jeruzalemkerk, Amsterdam
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Koningshof, Maassluis
16:00
Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
20:30
Anna Rune
Luxor Live, Arnhem
20:00
Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Markant Uden, Uden
14:00
K3
MECC, Maastricht
11:00
K3
MECC, Maastricht
20:00
Youssou N' Dour
Melkweg, Amsterdam
17:00
O TEMBA SUSHI SESSION: TAKO / ORPHEU THE WIZARD / KEZ YM / NORI
Melkweg, Amsterdam
22:00
J. Bernardt
Merleyn, Nijmegen
20:00
John Garcia - Coyote Unplugged Tour + support
Mezz, Breda
Henk & Melle
Mezz, Breda
12:30
Calefax
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Don Airey
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
HighWay
NiXenMeer, Enschede
20:00
Amongster / Handed
Paradiso, Amsterdam
Paceshifters
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Paceshifters
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Paul Mulder
Stadsbrouwerij Wittenburg, Zevenaar
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:30
The Record Company
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Spencer Bohren
The Lane, Oostburg
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
15:00
Karsu
Theater Walhalla, Rotterdam
Gojira
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blaudzun
Vooruit, Gent
20:00
Conan / Downfall of Gaia / Hark / High Fighter
Willemeen, Arnhem
maandag 27 maart 2017
20:00
Dotan - 7 Layers Sessions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
You Me At Six
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Iris Penning
Bar Bukowski, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
J. Bernardt
Bitterzoet, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
GEANNULEERD TakeRoot presents: Over The Rhine
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Henk Schiffmacher 65th Birthday Bash
Paradiso, Amsterdam
20:00
King Ayisoba
Paradox, Tilburg
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam