Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
BIRD
Rotterdam
19:30
Paardcafe
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
Martiniplaza
Groningen
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Oedipus
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
Willemeen
Arnhem
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Zalen A4 Leiderdorp
Leiderdorp
20:00
De Bosuil
Weert
Plato Zwolle
Zwolle
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Lux
Nijmegen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Cultura
Ede
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
So What!
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Kunstcafé de Oude School
Warmond
20:30
Plan C
Rotterdam
20:30
Thiemeloods
Nijmegen
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vera
Groningen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
The Lane
Oostburg
vrijdag 24 maart 2017
19:30
Oddisee And Good Compny
BIRD, Rotterdam
19:30
Treehook
Paardcafe, Den Haag
SFB
Melkweg, Amsterdam
20:00
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Slagerij van Kampen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Frank Boeijen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Theater de Spiegel, Zwolle
Di-rect
Paard, Den Haag
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
DGM / Secret Sphere / Trick or treat
Boerderij, Zoetermeer
The Kik
Burgerweeshuis, Deventer
O'G3NE
Martiniplaza, Groningen
Henk & Melle
Kaffee 't Hof, Middelburg
20:00
J. Bernardt
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Garden
Oedipus, Amsterdam
20:00
Lucas Hamming
Simplon, Groningen
Primordial + Marche Funèbre
Willemeen, Arnhem
20:00
Youssou N' Dour
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
CATCH Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
7 Layers Sessions
Effenaar, Eindhoven
20:00
Sienna Skies + High Hopes + Suasion
Willemeen, Arnhem
20:00
Barrelhouse
Iduna, Drachten
20:00
Oslo Gospel Choir
Zalen A4 Leiderdorp, Leiderdorp
20:00
Rich Wyman
De Bosuil, Weert
Paceshifters
Plato Zwolle, Zwolle
20:00
Bariista / Elevate
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Identity Circus
EKKO, Utrecht
20:00
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Room for Elephants
Vondelbunker, Amsterdam
20:00
London O'Connor
De School, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy
Podium 't Beest, Goes
An evening with Damien Jurado: acoustic travels through Maraqopa
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Idea, Soest
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Diligentia, Den Haag
20:15
Mathilde Santing
Het Klooster, Woerden
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Marjolein Meijers
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Veluvine, Nunspeet
20:15
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Hans Aarsman - Precies Andersom
Flint, Amersfoort
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
BREStheater, Brielle
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Tangarine
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Discover Berget Lewis
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mini & Maxi
Figi Theater, Zeist
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Spant!, Bussum
20:15
Night Fever, a tribute to the Bee Gees
Markant Uden, Uden
20:15
Diggy Dex
De Helling, Utrecht
20:15
Flying Horseman
Lux, Nijmegen
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Clean Pete
Cultura, Ede
20:15
Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Meervaart, Amsterdam
20:30
Harry Sacksioni
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Matroesjka - Brainwash
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Over The Rhine
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Parktheater, Eindhoven
20:30
The Veldman Brothers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Waylon
Metropool, Hengelo
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience band
Mezz, Breda
20:30
The Great Communicators
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Kids Insane + Slander + Bound In Blood + WRECKAGE
So What!, Gouda
20:30
Imperial Crowns + route 61
Groene Engel, Oss
20:30
Iba Mahr
P60, Amstelveen
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Bibelot, Dordrecht
20:30
Red shoes and moustaches
Club Antre, Amsterdam
20:30
2 Meter Sessies met Tigre Blanco
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Gregory Page
Kunstcafé de Oude School, Warmond
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor
Plan C, Rotterdam
20:30
Rood Adeo
Thiemeloods, Nijmegen
20:30
John Garcia
Vorstin, Hilversum
21:00
Maurice van Hoek / Yellow Grass
Luxor Live, Arnhem
21:00
Rod Stewart Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Antillectual / Junkyard Safari / Sweet Empire
Patronaat, Haarlem
21:00
Cd-Presentatie Golden Caves
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Bear in Mind / Midnight Motel / Ziggy Splynt
Metropool, Hengelo
21:00
Vikings in Tibet
Vera, Groningen
21:00
Moro Allez
Poppodium Volt, Sittard
21:00
UNDERGROUNDS #2
Grounds, Rotterdam
21:00
Candy's River House / Rob Klerkx & the Secret
The Lane, Oostburg