PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -832
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 apr
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Bibelot
Dordrecht
013
Tilburg
1
De Helling
Utrecht
1
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
1
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Live Stage Marnix
Ede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
013
Tilburg
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
1
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
EKKO
Utrecht
1
1
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
STECK
Delft
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
013
Tilburg
vr 22 apr
Schouwburg Almere
Almere
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Jan van Besouw
Goirle
Posthuis Theater
Heerenveen
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg Venray
Venray
1
Theater Aan de Slinger
Houten
De Klif
Nijmegen
1
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Sneek
Sneek
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Merksem
Merksem
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Dynamo
Eindhoven
1
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
1
Cinetol
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
1
19:30
Musykfabryk
Heerenveen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
1
1
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Vliegende Paard
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Doornroosje
Nijmegen

donderdag 21 april 2016

Sara Kroos - Doorgefokt Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Di-rect Bibelot, Dordrecht
Foto Douwe Bob
Douwe Bob 013, Tilburg
1
Foto Trixie Whitley
Trixie Whitley De Helling, Utrecht
1
20:15
Stevie Ann Het Klooster, Nuenen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Chassé Theater, Breda
20:15
Frank Boeijen Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lilian Vieira De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw De Molenberg, Delfzijl
20:15
VanVelzen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Johan Goossens - Daglicht
Johan Goossens - Daglicht Posthuis Theater, Heerenveen
1
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
De Nederlandse Bachvereniging TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jeroen Leenders De Weijer, Boxmeer
20:15
Catherine MacLellan Live Stage Marnix, Ede
20:15
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Nonkeen + Andrea Belfi Doornroosje, Nijmegen
20:15
Het Requiem van Mozart - Noord Nederlands Orkest De Oosterpoort, Groningen
20:30
Amar Lee / Jamir / Lano / Kaascouse / Jèrica / DJ Flex-a-Tone / Cheryl Grounds, Rotterdam
20:30
Wouter Hamel Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Söndörgõ De Oosterpoort, Groningen
20:30
Her Majesty Theater de Griffioen, Amstelveen
Dez Mona & Chantal Acda in Theaters Tilburg 013, Tilburg
20:30
Peter Pan Speedrock – Afscheidstournee Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Randy Hansen
Randy Hansen Patronaat, Haarlem
1
20:30
Chantal Acda / Dez Mona Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Jan van Besouw, Goirle
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Raketkanon + MNHM Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Karsu Dönmez Podium Hoge Woerd, De Meern
Foto Indian Askin
Indian Askin EKKO, Utrecht
1
1
20:30
Nordic Fiddlers Bloc RASA, Utrecht
20:30
Thomas Smith Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Meervaart, Amsterdam
21:00
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution Vera, Groningen
21:00
Creedence Clearwater Revival De Heeren van Aemstel, Amsterdam
21:00
Radio Eliza Bitterzoet, Amsterdam
21:00
STECK STAGE met Ruud de Vries & Funky People STECK, Delft
21:00
Mark Lettieri / The Funky Knuckles North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Black Box Revelation Merleyn, Nijmegen
22:30
Aidan (gratis Douwe Bob aftershow) 013, Tilburg

vrijdag 22 april 2016

Soundos - Geboren met ervaring Schouwburg Almere, Almere
The Common Linnets Zuiderstrandtheater, Den Haag
Angela Groothuizen - IKIGAI Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter Jan van Besouw, Goirle
Daniel Lohues Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Dialoog, Ermelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Venray, Venray
1
Circle Percussion - Bang! That Drum Theater Aan de Slinger, Houten
Vincent Geers - Je moet het maar durven De Klif, Nijmegen
1
Dolf Jansen - Hardverwarmend TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment Diligentia, Den Haag
Daniël Arends Fulcotheater, IJsselstein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van Kooten De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Walhalla, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep Goudse Schouwburg, Gouda
Dorine Wiersma Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stef Bos C.C. Merksem, Merksem
Edsilia Rombley - Mama Sings Schouwburg Almere, Almere
Amazing Stroopwafels - All you can eat Theater de Hofnar, Valkenswaard
Infloyd Dynamo, Eindhoven
1
Michael Prins Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen Fransche School Culemborg, Culemborg
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Meervaart, Amsterdam
LOUIS! - What a Wonderful World Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Country Café - It's Jukebox Time Theater de Spiegel, Zwolle
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Guus Meeuwis - Morgen
Guus Meeuwis - Morgen Orpheus, Apeldoorn
1
OFFAmsterdam: Fusee Doree + Motel Aurora + Ottoboy + Wounded Kite Cinetol, Amsterdam
17:00
Lakshmi Concerto, Amsterdam
Foto Siberian Meat Grinder + Jera On Air Bandbattle
Siberian Meat Grinder + Jera On Air Bandbattle Dynamo, Eindhoven
1
19:30
Cote d'Aver Musykfabryk, Heerenveen
19:30
Sef Paard, Den Haag
19:30
Venetian Snares Nijdrop, Opwijk
19:30
Yung Lean Melkweg, Amsterdam
20:00
Kamchatka dB's, Utrecht
1
1
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Dool Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Goose Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Intouchables Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Demira Het Vliegende Paard, Zwolle
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Heineken Music Hall, Amsterdam
2
20:00
Blown Out Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Beverly Jo Scott Spirit of 66, Verviers
Sara Kroos - Doorgefokt Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Vangrail Album Presentatie Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Racoon De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers Doornroosje, Nijmegen
Pagina -832