PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -832
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 25 mrt
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
EKKO
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Amstelkerk
Amsterdam
2
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Poppodium Volt
Sittard
1
21:00
Iduna
Drachten
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
1
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
21:30
De Fles
Spijkenisse
P3
Purmerend
1
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
EYE
Amsterdam
21:30
De Beuk
Barendrecht
22:00
Jacks Music Bar
Zwolle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
P60
Amstelveen
22:00
The Budget Hotel
Hazerswoude Rijndijk
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 26 mrt
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Theater De Kik
Elst
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
1
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
11:00
MECC
Maastricht
12:30
Grounds
Rotterdam
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:00
De Speeldoos
Vught
13:00
Koningshof
Maassluis
14:00
MECC
Maastricht
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
De Molenberg
Delfzijl
15:00
Duycker
Hoofddorp
15:00
De Schalm
Westwoud
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:15
Waalse Kerk
Amsterdam
15:30
De Flux
Zaandam
15:30
Chassé Theater
Breda
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
1
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
NiX Podium
Enschede
17:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stadsbrouwerij Wittenburg
Zevenaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
14
1
20:00
AFAS Live
Amsterdam
2
1
20:00
dB's
Utrecht
1
Mezz
Breda
1
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Gouden Leeuw
Dongen

zaterdag 25 maart 2017

20:15
Mathilde Santing C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Harmony Singers - In LOVE Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tangarine De Meerpaal, Dronten
20:15
Nederlands Kamerkoor De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Fats Domino Tribute - FATS Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Max Meser Molen De Ster, Utrecht
20:30
Lucas Hamming Effenaar, Eindhoven
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Koningshof, Maassluis
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners C.C. De Kei, Reusel
20:30
J. Bernardt EKKO, Utrecht
Begijn le Bleu Theater Ludens, Voorburg
20:30
Conorach / Derivation Paardcafe, Den Haag
20:30
Bettie Serveert Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Fulcotheater, IJsselstein
Foto Rhiannon Giddens
Rhiannon Giddens Amstelkerk, Amsterdam
2
1
20:30
Don Airey Boerderij, Zoetermeer
20:30
Niki Romijn - BOOM Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Enge Buren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
DJ Danny Blom / Frans Bauer / Mooi Wark De Bonte Wever, Assen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Schouwburg Venray, Venray
20:30
Boomshakalak Soundsystem / The Upsessions Corneel, Lelystad
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Agora Theater Druten, Druten
Foto Novastar
Novastar Poppodium Volt, Sittard
1
21:00
Stappen als Toen Iduna, Drachten
21:00
Monique Klemann De Groene Zwaan, De Rijp
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop North Sea Jazz Club, Amsterdam
Sebastian Sturm & Exile Airline Grounds, Rotterdam
21:00
Paceshifters V11, Rotterdam
21:00
The Fiscus Stathe, Utrecht
21:00
Iris Penning Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
The Silverfaces De Spot, Middelburg
21:00
JeBroer Manifesto, Hoorn
21:00
Tribute to Allen Toussaint Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Cloud Cukkoo + support Altstadt, Eindhoven
1
21:30
The Keytone Cops Café de Kleine Beurs, Hillegom
21:30
Dirt Bag De Fles, Spijkenisse
Foto Waylon
Waylon P3, Purmerend
1
21:30
Abandoned / Infantry / Nafearya De Flux, Zaandam
21:30
BEA1991 EYE, Amsterdam
21:30
Maid of Iron De Beuk, Barendrecht
22:00
Antillectual / Generation 84 / R.C. Sullivan Jacks Music Bar, Zwolle
22:00
LIVE: The Cure, tribute by I Found The Cure Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Impakt / Sign / The Clamps P60, Amstelveen
22:00
Trash bluesrockband The Budget Hotel, Hazerswoude Rijndijk
22:00
St. Louis Slim Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
Jon and Roy Merleyn, Nijmegen
23:00
VATO GONZALEZ presents Dirty House - 10 year anniversary 013, Tilburg
23:00
Antal / Pender Street Steppers
 Doornroosje, Nijmegen

zondag 26 maart 2017

Lavinia Meijer De Nieuwe Kerk, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Figi Theater, Zeist
LOS - VAST Theater De Kik, Elst
Foto Paceshifters
Paceshifters Plato Apeldoorn, Apeldoorn
1
Paceshifters Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
11:00
K3 MECC, Maastricht
12:30
An Easy Sunday Grounds, Rotterdam
12:30
Calefax Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko De Speeldoos, Vught
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Koningshof, Maassluis
14:00
K3 MECC, Maastricht
14:15
Sebastian Petersen / Jaap Majoor / Janneke Daalderop D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:00
Ann May De Bosuil, Weert
15:00
Karsu Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Mirusia Louwerse De Molenberg, Delfzijl
15:00
De Stokers Duycker, Hoofddorp
15:00
Alex Roeka De Schalm, Westwoud
15:00
Mini & Maxi Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Nederlands Kamerkoor TivoliVredenburg, Utrecht
1
15:00
Trio Escapada + Omar Mollo Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:15
Photonen Vocaal Ensemble Waalse Kerk, Amsterdam
15:30
Women in pop De Flux, Zaandam
15:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda
16:00
Claron McFadden / Mike Del Ferro Huistheater De Steenakker, Haps
16:00
Spencer Bohren The Lane, Oostburg
16:00
44 Shakedown Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Ruud Houweling Gigant, Apeldoorn
16:00
Gitta de Ridder Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
Foto Over The Rhine
Over The Rhine Doopsgezinde Kerk, Middelburg
1
16:00
Brutal Sphincter Little Devil, Tilburg
16:00
HighWay NiX Podium, Enschede
17:00
O TEMBA SUSHI SESSION: TAKO / ORPHEU THE WIZARD / KEZ YM / NORI Melkweg, Amsterdam
19:30
The Record Company Sugar Factory, Amsterdam
20:00
John Garcia - Coyote Unplugged Tour + support Mezz, Breda
1
20:00
Oddisee And Good Compny Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Don Airey Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Paul Mulder Stadsbrouwerij Wittenburg, Zevenaar
20:00
Rhiannon Giddens Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Gojira
Gojira TivoliVredenburg, Utrecht
14
1
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds AFAS Live, Amsterdam
2
1
20:00
Container dB's, Utrecht
1
Henk & Melle Mezz, Breda
1
20:00
Conan / Downfall of Gaia / Hark / High Fighter Willemeen, Arnhem
20:00
Fay Claassen Luxor Live, Arnhem
20:00
Ro James Bitterzoet, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions De Oosterpoort, Groningen
Imperial Crowns De Gouden Leeuw, Dongen
Pagina -832