Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Biebob
Vosselaar
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
15:00
013
Tilburg
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Jeruzalemkerk
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
EYE
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
18:00
Baroeg
Rotterdam
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
EKKO
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Winston
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
STECK
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
OT301
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Nuenen
zondag 17 april 2016
20:00
Inbetween Colours - Ep Release Party - Support Palms
De Flux, Zaandam
20:00
Zion Train
dB's, Utrecht
16:00
Stephanie Struijk
Concerto, Amsterdam
20:00
The Common Linnets
Chassé Theater, Breda
21:00
Kris Bowers
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ryan Shaw
BIRD, Rotterdam
20:00
Ryan Shaw
BIRD, Rotterdam
19:00
The Vision Bleak
Biebob, Vosselaar
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Jeff Scott Soto + Vanadine + Tarragona
Baroeg, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
15:00
Novatia / Summer Breeze Project
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
maandag 18 april 2016
20:00
Van Swieten Society - Gevoelige Snaren
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis - Morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:30
Groa / Lowaddictssoundsystem / Mango Zabba
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hit Finale Singer-songwriters
Patronaat, Haarlem
20:00
Warhola
Paradiso, Amsterdam
Peter Hook
Paradiso, Amsterdam
Austin Mahone
Melkweg, Amsterdam
20:30
José James
LantarenVenster, Rotterdam
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Gerald Clayton Trio
Junushoff Theater, Wageningen
William Fitzsimmons
Jeruzalemkerk, Amsterdam
Noel Gallagher’s High Flying Birds
Heineken Music Hall, Amsterdam
Monomyth
EYE, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:30
GAG: Chui Wan (CH) + TV Wonder (NL)
Cinetol, Amsterdam
18:00
Morgoth
Baroeg, Rotterdam
dinsdag 19 april 2016
Radical Face
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
Guus Meeuwis - Morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Chez Brood
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
James Morrison
Rockhal, Esch zur Alzette
Fuse
Philharmonie Haarlem, Haarlem
José James
Patronaat, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
The Inspector Cluzo
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nonkeen
Paradiso, Amsterdam
Roger Hodgson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE 3
Merleyn, Nijmegen
Lucius
Melkweg, Amsterdam
Fish
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dixie Chicks
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Peter Hook
Hedon, Zwolle
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Anne-Mieke Ruyten / Ernst Daniel Smid
Figi Theater, Zeist
20:30
Octuor à vent de la Monnaie
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
C Duncan
EKKO, Utrecht
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
De Meenthe, Steenwijk
The Common Linnets
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Golflengte
Cinetol, Amsterdam
Drive Like Maria
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Cheryll de la Croix & P.Sparkss
BIRD, Rotterdam
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 20 april 2016
Foxing / TTNG
Winston, Amsterdam
20:00
Radical Face
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Black Box Revelation + The Heat
Vera, Groningen
Anastacia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Racoon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Harderwijk, Harderwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniel Lohues
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
The Common Linnets
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Peter Tetteroo Bokaal nr. 2
STECK, Delft
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Paskal Jakobsen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
St. Catherinakerk, Eindhoven
20:30
Sebastiaan Kemner & Andrea Vasi - Dutch Classical Talent
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
La Femme
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Lieve Bertha
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
21:00
Candye Kane
Patronaat, Haarlem
20:00
Hit Finale Bands
Patronaat, Haarlem
21:00
Compañia Ana Morales
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Muff
OT301, Amsterdam
21:00
Linda Briceño / Maite Hontelé
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Moondog by Roland & Friends
Nijdrop, Opwijk
Roger Hodgson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
LOUIS! - What a Wonderful World
Het Klooster, Nuenen