PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -831
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 mrt
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
LantarenVenster
Rotterdam
1
20:30
Kunstcafé de Oude School
Warmond
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Thiemeloods
Nijmegen
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
The Lane
Oostburg
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grounds
Rotterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Roepaen
Ottersum
1
21:30
Little Devil
Tilburg
21:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
23:00
Atak
Enschede
23:00
Doornroosje
Nijmegen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
za 25 mrt
’t Reghthuys
Nieuwkoop
Plato
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Kik
Elst
Nieuwe Kerk
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Parkgebouw
Rijssen
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Witte Theater
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Posthuis Theater
Heerenveen
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Kulturhus Holten
Holten
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Reggehof
Goor
14:00
MECC
Maastricht
15:00
StudioGonz
Gouda
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Atak
Enschede
1
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
MECC
Maastricht
Annabel
Rotterdam
1
1
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Trix
Antwerpen
2
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Bosuil
Weert
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
19:30
Chassé Theater
Breda
19:30
Paardcafe
Den Haag
19:30
Brigant
Arnhem
19:30
De Oosterpoort
Groningen
1
19:30
Patronaat
Haarlem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Maassilo
Rotterdam
1
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Kargadoor
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
1
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries

vrijdag 24 maart 2017

20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
John Garcia De Vorstin, Hilversum
20:30
George van Houts - Kom Plot Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Iba Mahr P60, Amstelveen
20:30
2 Meter Sessies met Tigre Blanco Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Waylon Metropool, Hengelo
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience band Mezz, Breda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Meervaart, Amsterdam
20:30
The Veldman Brothers Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater De Musketon, Utrecht
Foto Over The Rhine
Over The Rhine LantarenVenster, Rotterdam
1
20:30
Gregory Page Kunstcafé de Oude School, Warmond
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rood Adeo Thiemeloods, Nijmegen
20:30
Red shoes and moustaches Club Antre, Amsterdam
20:30
Harry Sacksioni Fulcotheater, IJsselstein
20:30
The Great Communicators Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Candy's River House / Rob Klerkx & the Secret The Lane, Oostburg
21:00
Bear in Mind / Midnight Motel / Ziggy Splynt Metropool, Hengelo
21:00
Maurice van Hoek / Yellow Grass Luxor Live, Arnhem
21:00
Moro Allez Poppodium Volt, Sittard
21:00
Cd-Presentatie Golden Caves Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
UNDERGROUNDS #2 Grounds, Rotterdam
Eric Bibb North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Vikings in Tibet Vera, Groningen
21:00
Antillectual / Junkyard Safari / Sweet Empire Patronaat, Haarlem
21:00
Rod Stewart Undercoversessie Roepaen, Ottersum
1
21:30
Bon Scotch Little Devil, Tilburg
21:30
Shirma Rouse presents Aretha Franklin's 75th Bday Bash Q-Factory, Amsterdam
22:00
LIVE: The Cult, tribute by Brother Wolf Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Elles Bailey Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Dan Stezo / Lenzman / Thirteen Merleyn, Nijmegen
23:00
Black Sun Empire Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
23:00
Hasse de Moor / Glowinthedark / DJ Danjah / Antroy / MC John Kho / Phi Atak, Enschede
23:00
Odin / Raywell / SMP / Snelle Jelle Doornroosje, Nijmegen
Late Night Live: Rob Green North Sea Jazz Club, Amsterdam

zaterdag 25 maart 2017

Matroesjka - Brainwash ’t Reghthuys, Nieuwkoop
Paceshifters Plato, Leiden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur DeLaMar, Amsterdam
Frank Boeijen Zaantheater, Zaandam
Pater Moeskroen - Fiesta! De Maagd, Bergen op Zoom
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Schouwburg Het Park, Hoorn
LOS - VAST Theater De Kik, Elst
An evening with Damien Jurado: acoustic travels through Maraqopa Nieuwe Kerk, Haarlem
Spinvis Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Agnietenhof, Tiel
André Manuel - De Onzen C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Daniel Lohues - Moi Parkgebouw, Rijssen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Goudse Schouwburg, Gouda
Ronnie Flex Grenswerk, Venlo
Micha Wertheim - Iemand Anders Witte Theater, IJmuiden
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Sleutelmoment Chassé Theater, Breda
Foto Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Kulturhus Holten, Holten
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Bouwkunde, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Reggehof, Goor
14:00
K3 MECC, Maastricht
15:00
Army of Metal StudioGonz, Gouda
15:00
The Doors in Concert Het Bolwerk, Sneek
16:00
Metalyard Atak, Enschede
1
16:00
Ben van Gelder / Reinier Baas Concerto, Amsterdam
17:00
K3 MECC, Maastricht
Foto BLØF
BLØF Annabel, Rotterdam
1
1
19:00
Foxing Sugar Factory, Amsterdam
Foto Trivium
Trivium Trix, Antwerpen
2
19:00
Sokratis Malamas Melkweg, Amsterdam
19:00
Purpendicular De Bosuil, Weert
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers Hotel Haarlem, Haarlem
19:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda
19:30
Conorach / Derivation Paardcafe, Den Haag
19:30
Shinigami / Imaplement / Deformus Brigant, Arnhem
19:30
Dave Matthews / Tim Reynolds De Oosterpoort, Groningen
1
19:30
Deaf Havana Patronaat, Haarlem
Foto Douwe Bob - Fool Bar XXL
Douwe Bob - Fool Bar XXL Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Sıla The Box, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Wende Snijders Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Maassilo, Rotterdam
1
20:00
Selfmachine Little Devil, Tilburg
20:00
Mirusia Louwerse Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Blaudzun De Oosterpoort, Groningen
20:00
Night Fever: the very best of the Bee Gees Flint, Amersfoort
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Agnietenhof, Tiel
20:00
Her Majesty DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo De Kargadoor, Utrecht
Foto Douwe Bob
Douwe Bob AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
2 Years To Apocalypse Melkweg, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions van Dotan Rotown, Rotterdam
1
20:00
Zimmerman M.C. Cactus, Sint-Andries
Pagina -831