PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -831
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 17 apr
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:30
De Groene Zwaan
De Rijp
15:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
15:45
NiX Podium
Enschede
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:30
Paradiso
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
1
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
Biebob
Vosselaar
1
19:30
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Effenaar
Eindhoven
3
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Studio K
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Victorie
Alkmaar
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
ma 18 apr
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
18:00
Baroeg
Rotterdam
1
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
EYE
Amsterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
1
Heineken Music Hall
Amsterdam
13
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Jeruzalemkerk
Amsterdam
2
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
di 19 apr
Theater Harderwijk
Harderwijk
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Bitterzoet
Amsterdam
2
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
3
Melkweg
Amsterdam
3
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
4
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Vondelkerk
Amsterdam
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
De Harmonie
Leeuwarden
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Rockhal
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
1
1
22:00
BIRD
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
2
wo 20 apr
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden

zondag 17 april 2016

15:00
Better Late Than Never & Bateria Pulsa Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:30
Jennifer Terran De Groene Zwaan, De Rijp
15:30
Roky Erickson Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
15:45
Big Pete Pearson & The Gamblers NiX Podium, Enschede
16:00
Theo Sieben Gigant, Apeldoorn
16:00
FREEDOM 'S COOL FESTIVAL Doornroosje, Nijmegen
16:00
Stephanie Struijk Concerto, Amsterdam
16:00
La fontaine de Vénus Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:30
Monsieur Doumani Paradiso, Amsterdam
16:30
LAKSHMI Mezz, Breda
17:00
Tony Spinner Band Taverne, Bergen
19:00
Modern Baseball / Three Man Cannon / PUP Sugar Factory, Amsterdam
1
19:00
Alias Kid / Wolves / Jane Winston, Amsterdam
19:00
The Vision Bleak Biebob, Vosselaar
1
19:30
Death DTA Dynamo, Eindhoven
Foto HAEVN / Son Mieux / The Brahms
HAEVN / Son Mieux / The Brahms Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Zion Train dB's, Utrecht
20:00
Noel Gallagher’s High Flying Birds Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Dr. Lonnie Smith Patronaat, Haarlem
20:00
Ryan Shaw BIRD, Rotterdam
20:00
Inbetween Colours - Ep Release Party - Support Palms De Flux, Zaandam
20:00
Lucky Fonz III Fluor, Amersfoort
20:00
Roald van Oosten + Ian Fisher Hedon, Zwolle
1
20:00
The Common Linnets Chassé Theater, Breda
20:00
Racoon Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maite Hontelé & Linda Briceño Grounds, Rotterdam
20:00
Maarten Heijmans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Beauforthuis, Austerlitz
Foto Peter Hook
Peter Hook Effenaar, Eindhoven
3
20:30
Tineke Postma Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Hans Teeuwen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Skreamer PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Holy Wave Studio K, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Agora Theater Druten, Druten
20:30
Ryan Shaw BIRD, Rotterdam
20:30
Tristan Patronaat, Haarlem
Foto Shawn Mendes
Shawn Mendes Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Kris Bowers Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Rootsriders Victorie, Alkmaar
21:00
Corey Harris North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Roger Damawuzan / Vaudou Game Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Drive Like Maria
Drive Like Maria Rotown, Rotterdam
1
22:00
Son Little Merleyn, Nijmegen

maandag 18 april 2016

Loes Luca - DOEK! DeLaMar, Amsterdam
Guus Meeuwis - Morgen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
18:00
Morgoth Baroeg, Rotterdam
1
Austin Mahone Melkweg, Amsterdam
19:30
Groa / Lowaddictssoundsystem / Mango Zabba Sugar Factory, Amsterdam
Foto Monomyth
Monomyth EYE, Amsterdam
1
20:00
Warhola Paradiso, Amsterdam
Foto Peter Hook
Peter Hook Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
Van Swieten Society - Gevoelige Snaren TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Roger Hodgson
Roger Hodgson Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
1
Foto Noel Gallagher’s High Flying Birds
Noel Gallagher’s High Flying Birds Heineken Music Hall, Amsterdam
13
1
20:00
Hit Finale Singer-songwriters Patronaat, Haarlem
20:30
GAG: Chui Wan (CH) + TV Wonder (NL) Cinetol, Amsterdam
20:30
Gerald Clayton Trio Junushoff Theater, Wageningen
Foto William Fitzsimmons
William Fitzsimmons Jeruzalemkerk, Amsterdam
2
1
20:30
José James LantarenVenster, Rotterdam

dinsdag 19 april 2016

Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Harderwijk, Harderwijk
Loes Luca - DOEK! DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Drive Like Maria
Drive Like Maria Bitterzoet, Amsterdam
2
Guus Meeuwis - Morgen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Fish
Fish Melkweg, Amsterdam
3
Foto Lucius
Lucius Melkweg, Amsterdam
3
Sara Kroos - Doorgefokt Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Dixie Chicks
Dixie Chicks Heineken Music Hall, Amsterdam
2
Foto Xavier Rudd
Xavier Rudd Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Golflengte Cinetol, Amsterdam
20:00
Chez Brood Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto José James
José James Patronaat, Haarlem
1
20:00
Peter Hook Hedon, Zwolle
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon De Meenthe, Steenwijk
Foto Roger Hodgson
Roger Hodgson Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
4
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fuse Philharmonie Haarlem, Haarlem
Foto Radical Face
Radical Face Vondelkerk, Amsterdam
1
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser Theaters Tilburg, Tilburg
1
Foto The Common Linnets
The Common Linnets De Harmonie, Leeuwarden
1
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:15
Anne-Mieke Ruyten / Ernst Daniel Smid Figi Theater, Zeist
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
C Duncan EKKO, Utrecht
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
James Morrison Rockhal,
20:30
Octuor à vent de la Monnaie Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Cam Penner / Jon Wood Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
20:30
Nonkeen Paradiso, Amsterdam
21:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE 3 Merleyn, Nijmegen
1
1
22:00
Cheryll de la Croix & P.Sparkss BIRD, Rotterdam
Foto The Inspector Cluzo
The Inspector Cluzo Paradiso, Amsterdam
2

woensdag 20 april 2016

Soundos - Geboren met ervaring Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pagina -831