Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Roma
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
So What!
Gouda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Tor
Enschede
Huis Oostpool
Arnhem
20:00
Simplon
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Manifesto
Hoorn
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gigant
Apeldoorn
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
P3
Purmerend
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Vera
Groningen
23:00
BIRD
Rotterdam
vrijdag 21 februari 2020
19:30
Christian Steiffen
Melkweg, Amsterdam
19:30
Eliades Ochoa
Paard, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
19:30
Klub Kids presents Katya
Melkweg, Amsterdam
19:30
Embracing Colours / Hengelo's koor Alaturka / Mehmet Polat Trio
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Wakki
Paard, Den Haag
19:45
Dotan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
20:00
Herman van Veen - 75
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Fuse
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maan
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Axelle Red
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Iris Hond
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Esther Apituley / Hans Dagelet
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Abba Rocks
Hedon, Zwolle
20:00
Raketkanon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Martiniplaza, Groningen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
The Bootleg Beach Boys XL - In concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kaiser Chiefs
De Roma, Antwerpen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Tijd
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Dopebwoy
Bibelot, Dordrecht
20:00
Turnover
Melkweg, Amsterdam
20:00
Radical Redemption
Luxor Live, Arnhem
20:00
Heather Woods Broderick
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kik
So What!, Gouda
20:00
Remy van Kesteren
Metropool, Hengelo
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
20:00
PUNKROCK FRIDAY at LOLA: Manu Armata /Justify All Means / Question mar
LOLA050, Groningen
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
De Tor, Enschede
Eva van Manen
Huis Oostpool, Arnhem
20:00
Lövestad
Simplon, Groningen
Lana Del Rey
Ziggo Dome, Amsterdam
James Arthur
Koninklijk Circus, Brussel
Nona
Manifesto, Hoorn
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Spant!, Bussum
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater Dakota, Den Haag
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater Sneek, Sneek
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Dik Hout
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Crazy Piano's
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Hadewych Doet De Dames
Flint, Amersfoort
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Queen The Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fresku
Doornroosje, Nijmegen
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Idea, Soest
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Check 1-2-3: Torii e.a.
EKKO, Utrecht
20:15
Logan McKillop / Madeleine Roger
Theater in de Steeg, Den Haag
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
BREStheater, Brielle
20:30
Vera Mann - Goesting
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pieranunzi / Somsen / Rossy
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roxeanne Hazes
Gigant, Apeldoorn
20:30
Dulfer
Figi Theater, Zeist
20:30
Jan Rot - O Ja!
De Toegift, Den Hoorn
20:30
The Book Of Genesis
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Starfish
Patronaat, Haarlem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
King of the World
P60, Amstelveen
Heidevolk
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Danny Bryant
Bibelot, Dordrecht
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
SHOEBILLS, REINO & THE MUFF | BLIKOPENER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ho99o9
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
21:00
China Crisis
Metropool, Hengelo
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
21:00
Amsterdam Klezmer Band
Podium 't Beest, Goes
21:00
Borokov Borokov
ACU, Utrecht
21:00
Entrails
Metropool Enschede, Enschede
21:00
The Homesick
Vera, Groningen
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Flux, Zaandam
21:00
Serpentyne
P3, Purmerend
21:00
BOB / Sweet Mary Jane
Nederland Drie, Wateringen
21:00
The Crooked ep presentatie
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Kefaya & Elaha Soroor
Grounds, Rotterdam
Het Zesde Metaal
Merleyn, Nijmegen
22:00
Mad Dogs & English Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
DJ PUCH / DJ Stip
Vera, Groningen
23:00
Groof: Detroit Swindle
BIRD, Rotterdam