Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Wickenburgh
't Goy
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
HAN Campustheater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
De Muze
Noordwijk
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Melkweg
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dominicanenklooster
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
CC Aartselaar
Aartselaar
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Kapel Bloemendaal
Bloemendaal
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
EKKO
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
woensdag 19 februari 2020
21:30
GOLD MASS
Vera, Groningen
22:00
Ciao Lucifer
Merleyn, Nijmegen
Aeris Roves
Paradiso, Amsterdam
donderdag 20 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
Celine Cairo - Birds of Paradise
Wickenburgh, 't Goy
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Muze, Noordwijk
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Rot - O Ja!
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hot 8 Brass Band
Melkweg, Amsterdam
19:00
Rhapsody of Fire
Willemeen, Arnhem
19:30
The Calling
Effenaar, Eindhoven
19:30
Dotan
Effenaar, Eindhoven
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Dominicanenklooster, Zwolle
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam
DJ Shadow
Melkweg, Amsterdam
19:30
Golden Boy / Liza Lo / New Bliss
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ten Times A Million
Melkweg, Amsterdam
19:45
Mikal Cronin
Bitterzoet, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Bootleg Beatles
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Axelle Red
CC Aartselaar, Aartselaar
Jonas Brothers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Royal Republic
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Iris Hond
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Equal Idiots
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Weval
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
NITS - Nits 2019-2020
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater de Mythe, Goes
20:00
TAGO - Korean Drum
Agnietenhof, Tiel
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
The Best of Ireland ft Johnny Logan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Eliades Ochoa
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kaiser Chiefs
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Van Dik Hout
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lennon Stella
La Madeleine, Brussel
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Kitchenette & Real Derek
Luxor Live, Arnhem
20:00
More Kicks / The Jerry Hormone Ego Trip
Rotown, Rotterdam
20:00
Jurre Koopmans / Victor Su
De Kapel Bloemendaal, Bloemendaal
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Brihang
Het Depot, Leuven
John Prine
Doornroosje, Nijmegen
Leafs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Het Musiater, Zevenaar
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Stef Bos - Tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Koningshof, Maassluis
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kita Menari / Avi On Fire
Hedon, Zwolle
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sun Records - The Concert - ‘The Birthplace of Rock ‘n' Roll'
C.C. De Werft, Geel
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Het Zesde Metaal
EKKO, Utrecht
20:30
Lettuce
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
A Winged Victory for The Sullen
De Duif, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam