Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kursaal Oostende
Oostende
AINSI
Maastricht
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Vooruit
Gent
Theater De Lievekamp
Oss
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Vorst Nationaal
Brussel
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
La Madeleine
Brussel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ACU
Utrecht
C.C. Belgica
Dendermonde
De Meenthe
Steenwijk
Ghelamco Arena
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Paard
Den Haag
MECC
Maastricht
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DeLaMar
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
19:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
Capitole
Gent
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Dok6
Panningen
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
De Kattendans
Bergeijk
21:30
De Kattendans
Bergeijk
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Botanique
Brussel
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Metropool Enschede
Enschede
De Flux
Zaandam
21:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
19:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Het Depot
Leuven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
woensdag 18 november 2020
Carmina Burana
Kursaal Oostende, Oostende
Chris Verlaan - Man in de Maak
AINSI, Maastricht
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniëlle Schel - OK
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ellen Arkbro / Tsubasa Hori & Heleen Van Haegenborgh
Vooruit, Gent
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Lievekamp, Oss
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Theater aan de Schie, Schiedam
Freek de Jonge - Asociale afstand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
De Maaspoort, Venlo
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Parochiehuis, Delden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg De Kring, Roosendaal
IAM
Vorst Nationaal, Brussel
Iris Hond
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeanne Mas
La Madeleine, Brussel
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lakshmi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lakshmi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Agora Theater Lelystad, Lelystad
LIFE
ACU, Utrecht
Luka Bloom - 30 Years of Riverside
C.C. Belgica, Dendermonde
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Meenthe, Steenwijk
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
Paulo Morello / Philip Catherine / Sven Faller
TivoliVredenburg, Utrecht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Maaspoort, Venlo
Shai Maestro
TivoliVredenburg, Utrecht
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Smino
Melkweg, Amsterdam
Stef Bos - Bloemlezing
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Stef Bos - Bloemlezing
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tamikrest
Paard, Den Haag
The Pianoman - Jeroen van der Boom
MECC, Maastricht
Therapy?
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Zoutmus
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 19 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Alex Roeka - Rauwe Genade
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
André Manuel - Sneu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
19:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Capitole, Gent
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Dok6, Panningen
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Kerkrade, Kerkrade
Broken Brass
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bruut! & Anton Goudsmit
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Charly Luske - The story of George Michael
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
De Kattendans, Bergeijk
Cor Bakker & Fay Claassen - 75 jaar vrijheid, songs of liberty
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Crystal Murray
Botanique, Brussel
De eeuw van Harry Belafonte
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Doe Maar
Paradiso, Amsterdam
Dolly Dots - Sisters on Tour
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
20:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erwin Nyhoff
P60, Amstelveen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:30
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Faun
Metropool Enschede, Enschede
Fleddy Melculy
De Flux, Zaandam
21:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Frank Boeijen
Bibelot, Dordrecht
Frank Boeijen
Bibelot, Dordrecht
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Veste, Delft
Goldband
Het Depot, Leuven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam