PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -82
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 nov
De Flux
Zaandam
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Flint
Amersfoort
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
AFAS Live
Amsterdam
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vorst Nationaal
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Meenthe
Steenwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Het Parochiehuis
Delden
MECC
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
La Madeleine
Brussel
Vooruit
Gent
De Nieuwe Kolk
Assen
Wilminktheater
Enschede
Ghelamco Arena
Gent
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
C.C. Belgica
Dendermonde
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ACU
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
do 19 nov
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Duif
Amsterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
Capitole
Gent
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Leidse Schouwburg
Leiden
Maaspodium
Rotterdam
Dok6
Panningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
18:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
19:00
Munttheater
Weert
19:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Chassé Theater
Breda
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Diligentia
Den Haag
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Botanique
Brussel

woensdag 18 november 2020

24-7 Spyz / DJ Donotask De Flux, Zaandam
FADOpelos2 - Sei de um Rio Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Flint, Amersfoort
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lakshmi Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater De Omval, Diemen
Jandino - Opgefokt Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Theater PePijn, Den Haag
Zoutmus DeLaMar, Amsterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Maaspoort, Venlo
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theater De Lampegiet, Veenendaal
Georges Lotze - The Neil Diamond Project De Maaspoort, Venlo
A-HA AFAS Live, Amsterdam
Tamikrest Paard, Den Haag
Smino Melkweg, Amsterdam
Beth Hart Koninklijk Circus, Brussel
Shai Maestro TivoliVredenburg, Utrecht
Carmina Burana Kursaal Oostende, Oostende
Therapy? Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
IAM Vorst Nationaal, Brussel
Asking Alexandria Ancienne Belgique (AB), Brussel
Anuar - Eerlijk De Meenthe, Steenwijk
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Parochiehuis, Delden
The Pianoman - Jeroen van der Boom MECC, Maastricht
Stef Bos - Bloemlezing Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jeanne Mas La Madeleine, Brussel
Ellen Arkbro / Tsubasa Hori & Heleen Van Haegenborgh Vooruit, Gent
Alex Ploeg - EGO De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren Wilminktheater, Enschede
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Aksak Maboul Ancienne Belgique (AB), Brussel
Luka Bloom - 30 Years of Riverside C.C. Belgica, Dendermonde
Foto Kim Wilde
Kim Wilde Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Paulo Morello / Philip Catherine / Sven Faller TivoliVredenburg, Utrecht
Leonie Meijer - Perfect Solitude Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - Asociale afstand Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat? Philharmonie Haarlem, Haarlem
Daniëlle Schel - OK Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
LIFE ACU, Utrecht
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Lakshmi Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater De Omval, Diemen
Jandino - Opgefokt Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stef Bos - Bloemlezing Theater 't Voorhuys, Emmeloord

donderdag 19 november 2020

Man, man, man, de Podcast TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Luka Bloom De Duif, Amsterdam
William Boeva - B30VA C.C. Achterolmen, Maaseik
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken Capitole, Gent
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Roeka - Rauwe Genade Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeroen van der Boom - Live in het Theater Zaantheater, Zaandam
De eeuw van Harry Belafonte Podium Hoge Woerd, De Meern
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog Leidse Schouwburg, Leiden
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd? Dok6, Panningen
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan? Schouwburg Amphion, Doetinchem
Judy Blank / Yorick van Norden - Bob Dylan de songs, de mythe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vlamousse - Saampies Lindenberg Theater, Nijmegen
Cor Bakker & Fay Claassen - 75 jaar vrijheid, songs of liberty Goudse Schouwburg, Gouda
18:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theater Kerkrade, Kerkrade
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
19:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney Munttheater, Weert
19:00
Stef Bos - Bloemlezing Schouwburg Venray, Venray
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater 't Speelhuis, Helmond
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc Almond Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Rolf Sanchez - Mi Aventura De Meenthe, Steenwijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Chassé Theater, Breda
19:30
FADOpelos2 - Sei de um Rio Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Anuar - Eerlijk Podium Mozaiek, Amsterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Werftheater, Utrecht
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Parktheater, Eindhoven
19:30
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Charly Luske - The story of George Michael De Kattendans, Bergeijk
19:30
Dennis van Aarssen - That's life Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Nesim - TaBoe! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
Johan Goossens - In het beste geval De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Diligentia, Den Haag
Faun Metropool Enschede, Enschede
19:30
Twan Ray Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Crystal Murray Botanique, Brussel
Pagina -82