PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -82
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 feb
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
013
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
20:00
Pand P
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
De X
Leiden
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Piek
Vlissingen
21:15
P3
Purmerend
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Vera
Groningen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Café Loburg
Wageningen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
zo 16 feb
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
1
00:00
De Meerpaal
Dronten
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort

zaterdag 15 februari 2020

20:00
The Billy Joel Experience Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kacy and Clayton Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater RhederArt, Dieren
20:00
Roos Blufpand - De Roos Huis van Eemnes, Eemnes
20:00
Raymond van het Groenewoud Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Melanie Martinez 013, Tilburg
Foto Halsey
Halsey Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Stef Bos - Tijd Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Frans Bauer - Live in Concert Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Defacement / Turia dB's, Utrecht
1
20:00
Lövestad 013, Tilburg
20:00
Het Gezelschap Simplon, Groningen
20:00
Magda Mendes - Oliveiras TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard Xinix, Nieuwendijk
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah The Jack, Eindhoven
20:00
Sara Correia Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
The Bojangles Groene Engel, Oss
20:00
Danny Vera - Lone Stranger Theater De Schalm, Assen
20:00
Brothers of a Feather Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
20:00
Man, man, man, de Podcast Pand P, Eindhoven
Foto Orchestral Manoeuvres in the Dark
Orchestral Manoeuvres in the Dark TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Flint, Amersfoort
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd Diligentia, Den Haag
1
20:15
Tess et les moutons TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Hof 88, Almelo
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John Theater De Leest, Waalwijk
20:15
TAGO - Korean Drum Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Daan Boom - De Eerste Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
20:15
Dominic Seldis Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Dutch Eagles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía C.C. Stroud, Putten
20:15
Hadewych Doet De Dames Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Opera Melancholica Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Hoftheater, Raalte
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
20:15
Evelina Vorontsova Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Yori Swart Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stephanie Struijk Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jim van der Zee De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
NITS - Nits 2019-2020 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Vera Mann - Goesting Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sioen De Pit Buggenhout, Buggenhout
Foto Georgia
Georgia Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Dulfer Zaantheater, Zaandam
20:30
Jan Rot - O Ja! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Kendrick Scott Oracle Bimhuis, Amsterdam
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland Markant Uden, Uden
20:30
Death Star Discotheque S-Plaza, Eindhoven
20:30
Regina Spirit of 66, Verviers
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals In the Woods, Leusden
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Mercy John Sint-Jacobskapel, Nijmegen
21:00
Borokov Borokov Stroomhuis, Eindhoven
21:00
The Hillbilly Moonshiners - Play The Music Of Mumford And Sons Cacaofabriek, Helmond
21:00
Talisk De X, Leiden
21:00
Brothers of a Feather Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Biermoet Little Devil, Tilburg
21:00
Indianizer De Piek, Vlissingen
21:15
H6 een avondje haze P3, Purmerend
21:30
The Keytone Cops Café de Kleine Beurs, Hillegom
22:00
Tom Beek Kwartet Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Downstage: OUST + GIF Vera, Groningen
23:00
The Rad Pack Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Mr Scruff TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Soundience Café Loburg, Wageningen
23:00
The Rad Pack Neushoorn, Leeuwarden

zondag 16 februari 2020

00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd Theater de Speeldoos, Baarn
Foto Spinvis - In Werkelijkheid
Spinvis - In Werkelijkheid Beauforthuis, Austerlitz
1
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge De Meerpaal, Dronten
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Koningshof, Maassluis
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pagina -82