Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Veste
Delft
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Wilminktheater
Enschede
Paradiso
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Rotterdam
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schaffelaartheater
Barneveld
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
Musis
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Den heuvel
Alphen
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Willem
Papendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Q-bus
Leiden
ATLAS Theater
Emmen
18:30
P60
Amstelveen
19:00
013
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Zaal Thijssen
Vlierden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Pllek
Amsterdam
20:00
ACU
Utrecht
De Helling
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
dB's
Utrecht
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Cultura
Ede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
woensdag 05 april 2017
20:00
Mooie Noten Voorronde 2
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Zapp4 Play
Muziekcentrum Enschede, Enschede
The Bellfuries
Rotown, Rotterdam
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Muze, Noordwijk
20:15
Her Majesty
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Veste, Delft
Moddi
De Helling, Utrecht
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Posttheater, Arnhem
20:30
Tangarine
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Chassé Theater, Breda
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Nirvana door Zapp4
Wilminktheater, Enschede
Jon Bellion
Paradiso, Amsterdam
21:30
Hurray For The Riff Raff
Vera, Groningen
22:00
Skott
Paradiso, Amsterdam
22:00
Moonbase
Melkweg, Amsterdam
22:00
Los Paja Brava
BIRD, Rotterdam
donderdag 06 april 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Paul de Munnik
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuse
Podium Hoge Woerd, De Meern
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Sneek, Sneek
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Willem, Papendrecht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Goudse Schouwburg, Gouda
Spinvis
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Imperial Crowns
Q-bus, Leiden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
18:30
Immolation / Vader
P60, Amstelveen
19:00
Havok
013, Tilburg
19:00
Groenland
Melkweg, Amsterdam
19:30
Undeclinable Ambuscade
Gebr. De Nobel, Leiden
Nathan Bell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Patronaat, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
The Exploited
Zaal Thijssen, Vlierden
20:00
Discover Berget Lewis
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Maaspoort, Venlo
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henk & Melle
Sugar Factory, Amsterdam
Ghost
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Waylon
Grenswerk, Venlo
Bløf
Paard, Den Haag
20:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
20:00
Mister and Mississippi
De Helling, Utrecht
20:00
Run The Jewels
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Nachtdienst
Melkweg, Amsterdam
20:00
Joep Beving
Paradiso, Amsterdam
Lisa Hannigan
Botanique, Brussel
20:00
Karnataka
Neushoorn, Leeuwarden
Pllek Live Stage
Pllek, Amsterdam
20:00
EGO DREAMS / Mademoiselle / Surf Aid-Kit
ACU, Utrecht
CUT_
De Helling, Utrecht
Lakshmi
Luxor Live, Arnhem
The Bellfuries
dB's, Utrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
CineCity, Vlissingen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Markant Uden, Uden
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Her Majesty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
20:15
Percossa
Cultura, Ede
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tigre Blanco
Munttheater, Weert
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk