PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -825
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 apr
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Annabel
Rotterdam
1
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Baroeg
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
5
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Oosterpoort
Groningen
5
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
2
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
3
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Café de Herberg
Ommen
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Stathe
Utrecht
1
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Mezz
Breda
3
21:00
Vera
Groningen
1
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
21:15
Luxor Live
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
2
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
za 30 apr
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Almere
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
Koningshof
Maassluis
Markant Uden
Uden
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Peppel
Zeist
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Philharmonie Haarlem
Haarlem
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gebr. De Nobel
Leiden
2
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Metropool
Hengelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:30
Kinepolis Leuven
Leuven
18:30
Effenaar
Eindhoven
2
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
P60
Amstelveen
19:30
De Helling
Utrecht
19:30
Dukdalf
Wieringerwerf

vrijdag 29 april 2016

20:00
Her Majesty Theater Dakota, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Annabel, Rotterdam
1
20:00
John Cleese Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Dok6, Panningen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Intouchables Wilminktheater, Enschede
20:00
Ura Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Motorpsycho Het Depot, Leuven
20:00
80's + More presents: Joy Division Undercover Baroeg, Rotterdam
Foto Manic Street Preachers
Manic Street Preachers Paradiso, Amsterdam
5
20:00
De Dood / Jeremiah Walhalla, Deventer
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings Orpheus, Apeldoorn
Foto Wolfmother
Wolfmother De Oosterpoort, Groningen
5
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jamie Grant - Leef! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Lucky Fonz III TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Stevie Ann De Poorterij, Zaltbommel
20:15
VanVelzen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Brigitte Kaandorp & Metropole Orkest - Metropole volgens Kaandorp Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Eliades Ochoa Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Wouter Hamel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Allen Stone Doornroosje, Nijmegen
2
20:15
Yentl & de Boer Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Posttheater, Arnhem
1
20:30
Laura Gibson Lux, Nijmegen
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
Ought Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
3
Damian Wilson Band Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jet Black Pearl / Lars en Roos / Luuk Wojcik & De Geluiden / The Cool Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Jan Akkerman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Agora Theater Druten, Druten
20:30
An Evening With Knives Café de Herberg, Ommen
20:30
The Legendary Shack Shakers + Heavy Trash Effenaar, Eindhoven
20:30
Phil Cook & The Guitar Heels EKKO, Utrecht
20:30
Con-Fusion Groene Engel, Oss
20:30
Rootsriders Bob Marley Metropool, Hengelo
20:30
Sunday Sun Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Alcuna Wilds
Alcuna Wilds Stathe, Utrecht
1
Foto Di-rect
Di-rect Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Birds of Chicago In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Deadly Alliance / Desolate Fields / The Shiva Hypothesis Metropool, Hengelo
21:00
Bettye Lavette - UITVERKOCHT North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band), support act Roadside Romeo Muziekpodium DJS, Dordrecht
Foto Arno
Arno Mezz, Breda
3
21:00
Peter Pan Speedrock + Wolftone Vera, Groningen
1
21:00
The Cavern Cul de Sac, Tilburg
21:00
Contradiction: Helm Op / the Peterlees / I See Giants Winston, Amsterdam
21:00
Grandview Avenue - EP presentatie Mezz, Breda
21:00
Tokoloko: Laura Palmer + The Minor Details Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Dave Vermeulen & Voltage Hedon, Zwolle
21:00
Viscera/// Little Devil, Tilburg
21:15
Wivvamilie EP-release Luxor Live, Arnhem
22:00
Mothership / Wo Fat Merleyn, Nijmegen
2
23:00
DJ Mass / J-Flava Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Jazzy Jeff / Dj Leroy Rey / Soulclap TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
Treetop Flyers De Zwarte Ruiter, Den Haag

zaterdag 30 april 2016

Daniel Lohues Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Ogterop, Meppel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Theater De Lievekamp, Oss
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg Almere, Almere
Dorine Wiersma Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Figi Theater, Zeist
Amazing Stroopwafels - All you can eat Koningshof, Maassluis
Country Café - It's Jukebox Time Markant Uden, Uden
Nathalie Baartman - Louter Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joy Division Undercover De Peppel, Zeist
1
Daniël Arends Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
LOUIS! - What a Wonderful World Philharmonie Haarlem, Haarlem
Stef Bos C.C. De Werf, Aalst
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater de Blauwe Kei, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Di-rect
Di-rect Gebr. De Nobel, Leiden
2
Dekoor - Close Harmony de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Lebbis - De Paardenpoetser Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Markant Uden, Uden
Soundos - Geboren met ervaring Diligentia, Den Haag
Loes Luca - DOEK! DeLaMar, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Ins Blau, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Zuidplein, Rotterdam
16:00
Bells of Youth Concerto, Amsterdam
16:00
Heartland Festival Metropool, Hengelo
17:00
Uncle Harry's Punch Café de Pilaren, Alkmaar
18:30
Elektra Kinepolis Leuven, Leuven
18:30
Leaves' Eyes Effenaar, Eindhoven
2
Logic Melkweg, Amsterdam
19:00
Peter Pan Speedrock + Black-Bone + BARK Baroeg, Rotterdam
19:30
Emergenza P60, Amstelveen
19:30
Full Of Hell / The Body De Helling, Utrecht
19:30
J.C de Dukdalf presents: FREEDOMS NOISE FESTIVAL Dukdalf, Wieringerwerf
Pagina -825