PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -825
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 31 mrt
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Doornroosje
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
1
Grenswerk
Venlo
1
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
So What!
Gouda
Altstadt
Eindhoven
2
21:00
V11
Rotterdam
1
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
21:00
Roepaen
Ottersum
1
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Hofman Café
Utrecht
22:00
Plan C
Rotterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
De Helling
Utrecht
23:30
Paardcafe
Den Haag
23:45
Melkweg
Amsterdam
za 01 apr
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater Sneek
Sneek
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Myllesweerd
Mill
De Harmonie
Leeuwarden
Cult Art Shop
Nijverdal
Jeugdhuis De Mans
Meeuwen-Gruitrode
Theater de Kampanje
Den Helder
van Beresteyn
Veendam
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Druten
Druten
De Maaspoort
Venlo
1
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
De Vorstin
Hilversum
Effenaar
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Martiniplaza
Groningen
14:00
Hedon
Zwolle
14:30
Waalse Kerk
Amsterdam
16:00
Dynamo
Eindhoven
1
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Martiniplaza
Groningen
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:00
East End
Moordrecht
19:30
Paardcafe
Den Haag
19:30
De Pit
Terneuzen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
2
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Lotto Arena
Antwerpen
1
AINSI
Maastricht
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
1
2
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
De Meester
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
De Vorstin
Hilversum
20:00
Café Miles
Amersfoort
20:00
't Ukien
Kampen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven

vrijdag 31 maart 2017

20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Speeldoos, Vught
20:30
Amber Kamminga Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Nathan Bell Lux, Nijmegen
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Kurt Rosa P60, Amstelveen
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Mayra Orchestra Boerderij, Zoetermeer
20:30
Waylon Luxor Live, Arnhem
20:30
Julian Sas Doornroosje, Nijmegen
Foto Tangarine
Tangarine De Harmonie, Leeuwarden
1
Foto Boris
Boris Grenswerk, Venlo
1
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dimitri Verhulst & Too Noisy Fish LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
The Dawn Brothers + Huxley So What!, Gouda
Foto Afterpartees
Afterpartees Altstadt, Eindhoven
2
21:00
Jonny Fritz V11, Rotterdam
1
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's Luxor Live, Arnhem
21:00
The Grand East Hedon, Zwolle
21:00
Anna Rune Mezz, Breda
21:00
Cookies & Cream - Klub Cookies – Nightshift Mezz, Breda
21:00
Led Zeppelin Undercoversessie Roepaen, Ottersum
1
21:00
Golden Caves + Semi Stereo StudioGonz, Gouda
21:00
Sef Rotown, Rotterdam
21:00
Canshaker Pi Manifesto, Hoorn
21:00
Ode aan Tony Williams door Daniel Jonkers Poppodium Volt, Sittard
21:00
Hengelo Neushoorn, Leeuwarden
21:30
The Toasters De Flux, Zaandam
21:30
Beers, burgers & bands: Lara Leaves Hofman Café, Utrecht
22:00
Reverend Bart and The Shepherds of Blues Plan C, Rotterdam
22:00
Rage Against The System Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Automatic Sam Merleyn, Nijmegen
22:00
Temporary Roads Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Old School Legends: DJ Dano & Buzz Fuzz De Helling, Utrecht
23:30
Cassus Paardcafe, Den Haag
23:45
Tante Joke Karaoke Band Melkweg, Amsterdam

zaterdag 01 april 2017

Eef van Breen - Chapman Muziekcentrum Enschede, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Sneek, Sneek
Lucky Fonz III - Superlekker Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Bussel, Oosterhout
Matroesjka - Brainwash Lindenberg Theater, Nijmegen
Pater Moeskroen - Fiesta! C.C. Myllesweerd, Mill
Typhoon - Moro Lobi De Harmonie, Leeuwarden
Flotsam & Jetsam Cult Art Shop, Nijverdal
STAVAST Jeugdhuis De Mans, Meeuwen-Gruitrode
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind van Beresteyn, Veendam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Iemand Anders Schouwburg Ogterop, Meppel
Mike Boddé - De Geurige Man Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. De Herbakker, Eeklo
Daniel Lohues - Moi Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René van Meurs - Even goede vrienden Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - De Afterparty De Maaspoort, Venlo
1
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Zaantheater, Zaandam
Martijn Hillenius - De man in bonus Orpheus, Apeldoorn
Spinvis De Vorstin, Hilversum
Kraak & Smaak Effenaar, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater aan de Schie, Schiedam
Foto K3
K3 Martiniplaza, Groningen
14:00
Dirk Scheele Hedon, Zwolle
14:30
Vocaal Ensemble MUSA Waalse Kerk, Amsterdam
16:00
Grindhoven 2017 Dynamo, Eindhoven
1
17:00
Lenny Kuhr Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Foto K3
K3 Martiniplaza, Groningen
18:00
Utrecht International Comedy Festival TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:00
Ghostriders / The Beemeeneebees East End, Moordrecht
19:30
Backgammon / Banner Paardcafe, Den Haag
19:30
King Hiss / Spitfire (BE) / Tangled Horns De Pit, Terneuzen
19:30
Moddi Doornroosje, Nijmegen
Foto Waylon
Waylon Gebr. De Nobel, Leiden
2
Foto Bløf
Bløf Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theaterhotel Almelo, Almelo
Foto Bazart
Bazart Lotto Arena, Antwerpen
1
Foto Wende Snijders
Wende Snijders AINSI, Maastricht
1
20:00
Lucas Hamming Patronaat, Haarlem
20:00
Francisca & Friends P60, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels Theaters Tilburg, Tilburg
1
2
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Music Show Scotland Ahoy, Rotterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sinkane Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lowly Paradiso, Amsterdam
20:00
Her Majesty De Reggehof, Goor
Foto 50 jaar Pet Sounds - Tribute to The Beach Boys
50 jaar Pet Sounds - Tribute to The Beach Boys TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Classic Albums: Beatles - Revolved De Meester, Almere
20:00
Fresku / Mocromaniac Melkweg, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles Chassé Theater, Breda
20:00
Gyula Horvath Boerderij Kamps, Rolde
Rachèl Louise De Vorstin, Hilversum
20:00
Amber Gomaa Café Miles, Amersfoort
20:00
Jazz Avond - Mens Band & Columbus Jazz 't Ukien, Kampen
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pagina -825