PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -824
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 06 apr
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
dB's
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
ACU
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
14
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
CineCity
Vlissingen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 07 apr
't Getouw
Mol
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Ins Blau
Leiden
De Meerpaal
Dronten
Bimhuis
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Parnassos
Utrecht
De Dialoog
Ermelo
De Meenthe
Steenwijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Omval
Diemen
Brigant
Arnhem
Vooruit
Gent
Musis
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Lochem
Lochem
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gasthuiskerk
Doesburg
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Sneek
Sneek
Wilminktheater
Enschede
Spant!
Bussum
19:00
Mezz
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Orpheus
Apeldoorn
2
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Willemeen
Arnhem
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
Thiemeloods
Nijmegen
1
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
De Piek
Vlissingen
20:00
De Pul
Uden
1
Grenswerk
Venlo
1
20:00
Altstadt
Eindhoven

donderdag 06 april 2017

20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Bellfuries dB's, Utrecht
20:00
Karnataka Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Orpheus, Apeldoorn
20:00
EGO DREAMS / Mademoiselle / Surf Aid-Kit ACU, Utrecht
Foto Ghost
Ghost AFAS Live, Amsterdam
14
Foto Lakshmi
Lakshmi Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Waylon Grenswerk, Venlo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater Hof 88, Almelo
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight CineCity, Vlissingen
Foto Loreena McKennitt
Loreena McKennitt Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Daniel Lohues Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Percossa Cultura, Ede
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Markant Uden, Uden
20:15
Tigre Blanco Munttheater, Weert
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Her Majesty Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Enge Buren - Ruk! Dok6, Panningen
20:30
I Am Oak / Pitou De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:30
Joris Teepe The Message of Jazz De Oosterpoort, Groningen
20:30
Chocolat Patronaat, Haarlem
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Hiphop Saved My Life #3 EKKO, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Witte Theater, IJmuiden
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Warhaus Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Kingsdown (USA) Winston, Amsterdam
21:00
The Glücks Cul de Sac, Tilburg
21:00
Joris Posthumus Group LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Nirvana door Zapp4 TivoliVredenburg, Utrecht
Bas van Lier 3 - Groove or Dare North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Christon V11, Rotterdam
21:30
Bargou 08 Vera, Groningen
22:00
Daymé Arocena Paradiso, Amsterdam

vrijdag 07 april 2017

Harry Sacksioni 't Getouw, Mol
André Manuel - De Onzen DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Partizanen - Welkom in Partizanië Leidse Schouwburg, Leiden
Spinvis Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Ins Blau, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Meerpaal, Dronten
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys Bimhuis, Amsterdam
Paul de Munnik Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lieve Bertha - Prachtexemplaar C.C. Parnassos, Utrecht
René van Meurs - Even goede vrienden De Dialoog, Ermelo
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar De Meenthe, Steenwijk
Briqueville Ancienne Belgique (AB), Brussel
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater De Omval, Diemen
The Homesick Brigant, Arnhem
Bart Peeters - Alleen & zonder plan Vooruit, Gent
Lavinia Meijer Musis, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater De Lievekamp, Oss
Pater Moeskroen - Fiesta! Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Licht Scheldetheater, Terneuzen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater De Kolk, Assen
Mike Boddé - De Geurige Man De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Gasthuiskerk, Doesburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Sneek, Sneek
Sanne Wallis de Vries - Gut Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Spot Spant!, Bussum
19:00
Ik Zie U Graag ... Mezz, Breda
Foto Pavlov's Dog
Pavlov's Dog Arenberg Schouwburg, Antwerpen
1
Foto Racoon
Racoon TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Orpheus, Apeldoorn
2
20:00
Julian Sas Band Patronaat, Haarlem
20:00
I Am Oak / Pitou De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Tribute2BobMarley P60, Amstelveen
Foto Teske
Teske Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Agnietenhof, Tiel
20:00
Hats of to Led Zeppelin Muziekgieterij, Maastricht
20:00
SFB Simplon, Groningen
20:00
Crying Boys Cafe Patronaat, Haarlem
20:00
Paceshifters Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Marcella Bovio Willemeen, Arnhem
1
20:00
Moss Burgerweeshuis, Deventer
20:00
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers Paradiso, Amsterdam
Deleyaman Thiemeloods, Nijmegen
1
1
20:00
De Grote Karaoke Show Hedon, Zwolle
20:00
18 Miles / Hawser / Your Demise Melkweg, Amsterdam
20:00
Bløf Paard, Den Haag
20:00
Mustafa Ceceli The Box, Amsterdam
20:00
Dead End Little Devil, Tilburg
Tim Akkerman De Piek, Vlissingen
20:00
Karnataka De Pul, Uden
1
Foto Waylon
Waylon Grenswerk, Venlo
1
20:00
Blowbeat Altstadt, Eindhoven
Pagina -824