Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
Sportpaleis
Antwerpen
De Domijnen
Sittard
13:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Muziekodroom
Hasselt
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meerpaal
Dronten
Paradiso
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Paradox
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
013
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Helling
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:30
Vera
Groningen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
De Helling
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
CineCity
Vlissingen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
ACU
Utrecht
20:15
Dok6
Panningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
19:00
013
Tilburg
Sugar Factory
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
18:30
P60
Amstelveen
Q-bus
Leiden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Winston
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
woensdag 05 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Kolk, Assen
Ed Sheeran
Sportpaleis, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Domijnen, Sittard
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Exmortus / Gorod / Havok / Warbringer
Muziekodroom, Hasselt
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Veste, Delft
20:00
Grandaddy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Her Majesty
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Hurray For The Riff Raff
Vera, Groningen
Immolation / Vader
Doornroosje, Nijmegen
Jan van Maanen - Voor Alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Jon Bellion
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Flint, Amersfoort
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Paradox, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
King Dude
013, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Loreena McKennitt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Los Paja Brava
BIRD, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Speelhuis, Helmond
Moddi
De Helling, Utrecht
20:00
Mooie Noten Voorronde 2
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Moon Duo
Effenaar, Eindhoven
22:00
Moonbase
Melkweg, Amsterdam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nirvana door Zapp4
Wilminktheater, Enschede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Fulcotheater, IJsselstein
Paul de Munnik
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Racoon
Hedon, Zwolle
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rejjie Snow
Bitterzoet, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Kom, Nieuwegein
Run The Jewels
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
Skott
Paradiso, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Muze, Noordwijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Posttheater, Arnhem
Sting
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Tangarine
Goudse Schouwburg, Gouda
The Bellfuries
Rotown, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Chassé Theater, Breda
20:00
Zapp4 Play
Muziekcentrum Enschede, Enschede
donderdag 06 april 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:30
Bargou 08
Vera, Groningen
Bas van Lier 3 - Groove or Dare
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bløf
Paard, Den Haag
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Chocolat
Patronaat, Haarlem
21:00
Christon
V11, Rotterdam
CUT_
De Helling, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
CineCity, Vlissingen
22:00
Daymé Arocena
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Nachtdienst
Melkweg, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Discover Berget Lewis
De Meenthe, Steenwijk
20:00
EGO DREAMS / Mademoiselle / Surf Aid-Kit
ACU, Utrecht
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
Fuse
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ghost
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Groenland
Melkweg, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
19:00
Havok
013, Tilburg
Henk & Melle
Sugar Factory, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Her Majesty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Hiphop Saved My Life #3
EKKO, Utrecht
20:30
I Am Oak / Pitou
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
18:30
Immolation / Vader
P60, Amstelveen
Imperial Crowns
Q-bus, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:00
Joep Beving
Paradiso, Amsterdam
21:00
Joris Posthumus Group
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Joris Teepe The Message of Jazz
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Karnataka
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Kingsdown (USA)
Winston, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen