PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -822
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 04 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Paradiso
Amsterdam
3
Melkweg
Amsterdam
4
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
3
1
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
1
1
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 05 apr
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Muziekodroom
Hasselt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paradox
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meerpaal
Dronten
1
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
13:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
1
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kavka
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
1
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
AFAS Live
Amsterdam
5
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
De Helling
Utrecht
1
1
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
2
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
do 06 apr
Theater De Willem
Papendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Sneek
Sneek
Musis
Arnhem
Den heuvel
Alphen
Goudse Schouwburg
Gouda
1

dinsdag 04 april 2017

Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Soulwax Paradiso, Amsterdam
3
Foto All Time Low
All Time Low Melkweg, Amsterdam
4
20:00
Ruth Jacott Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
NEeMA Bitterzoet, Amsterdam
Foto Ed Sheeran
Ed Sheeran Ziggo Dome, Amsterdam
3
1
Foto Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Freddy McGregor / Luciano Paard, Den Haag
Foto Bury Tomorrow
Bury Tomorrow Patronaat, Haarlem
1
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lievekamp, Oss
20:15
George van Houts - Kom Plot Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Hurray For The Riff Raff EKKO, Utrecht
20:30
Moon Duo Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1 Merleyn, Nijmegen
22:00
The Benelux Paradiso, Amsterdam

woensdag 05 april 2017

Paul de Munnik De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Domijnen, Sittard
Exmortus / Gorod / Havok / Warbringer Muziekodroom, Hasselt
De Partizanen - Welkom in Partizanië Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys Paradox, Tilburg
René van Meurs - Even goede vrienden Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei van Beresteyn, Veendam
Henry van Loon - Sleutelmoment Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Meerpaal, Dronten
1
Jan van Maanen - Voor Alles Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Run The Jewels
Run The Jewels Melkweg, Amsterdam
1
Foto Immolation / Vader
Immolation / Vader Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Javier Guzman Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Loreena McKennitt Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Moon Duo Effenaar, Eindhoven
1
The Bellfuries Rotown, Rotterdam
20:00
Mooie Noten Voorronde 2 Q-Factory, Amsterdam
20:00
Clock Opera Paradiso, Amsterdam
20:00
King Dude 013, Tilburg
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Kolk, Assen
20:00
Racoon Hedon, Zwolle
20:00
Booka Shade / Craig Walker Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Grandaddy Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bury Tomorrow Kavka, Antwerpen
Foto Ed Sheeran
Ed Sheeran Sportpaleis, Antwerpen
1
Foto Rejjie Snow
Rejjie Snow Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Zapp4 Play Muziekcentrum Enschede, Enschede
Foto Sting
Sting AFAS Live, Amsterdam
5
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lievekamp, Oss
20:15
George van Houts - Kom Plot Theater De Veste, Delft
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire De Maaspoort, Venlo
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit De Muze, Noordwijk
Foto Moddi
Moddi De Helling, Utrecht
1
1
20:15
Daniel Lohues Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Matroesjka - Brainwash Dok6, Panningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Her Majesty Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes Flint, Amersfoort
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Chassé Theater, Breda
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Tangarine Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Jon Bellion
Jon Bellion Paradiso, Amsterdam
20:30
Nirvana door Zapp4 Wilminktheater, Enschede
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Posttheater, Arnhem
21:30
Hurray For The Riff Raff Vera, Groningen
22:00
Skott Paradiso, Amsterdam
2
22:00
Los Paja Brava BIRD, Rotterdam
22:00
Moonbase Melkweg, Amsterdam

donderdag 06 april 2017

Pater Moeskroen - Fiesta! Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Meerpaal, Dronten
Paul de Munnik Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen Theater 't Speelhuis, Helmond
De Partizanen - Welkom in Partizanië KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
3JS - U2, The Joshua Tree Theater Sneek, Sneek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Musis, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf Den heuvel, Alphen
Foto Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Goudse Schouwburg, Gouda
1
Pagina -822