PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -820
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 apr
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Munttheater
Weert
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Witte Kerkje
Terheijden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schaffelaartheater
Barneveld
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theaters Tilburg
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
De Skâns
Gorredijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Cardo
Groesbeek
18:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Veste
Delft
St. Nicolaaskapel
Nijmegen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
4
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:00
Paradiso
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Grenswerk
Venlo
20:00
Vooruit
Gent
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
ACU
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
J.C. De Bunker
Gemert
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
3
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Mezz
Breda
1
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Simplon
Groningen
21:30
BIRD
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
1
22:30
Paradiso
Amsterdam
vr 14 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Hedon
Zwolle
Theater De Kolk
Assen
Theaters Tilburg
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
1
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam

donderdag 13 april 2017

Lieve Bertha - Prachtexemplaar Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
René van Meurs - Even goede vrienden Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Licht Theater De Kolk, Assen
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brooks Williams Het Witte Kerkje, Terheijden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië Schaffelaartheater, Barneveld
Clone Records Doornroosje, Nijmegen
Daniel Lohues - Moi Theater de Koornbeurs, Franeker
Lavinia Meijer Theaters Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Iemand Anders De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash De Skâns, Gorredijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Venray, Venray
Foto Spinvis
Spinvis Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Cardo, Groesbeek
18:30
Pophelden Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
19:30
Jolene Paard, Den Haag
19:30
My Baby Trix, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dana Fuchs Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Mulatu Astatke Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Parktheater, Eindhoven
20:00
Wende Snijders Theater De Veste, Delft
Petter Carlsen St. Nicolaaskapel, Nijmegen
20:00
MoreMusic!: Alva Noto / MATHIEU SERRUYS / Yves De Mey M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Russkaja Simplon, Groningen
20:00
Sue the Night Paard, Den Haag
4
20:00
Matt Simons AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Lewis Watson
Lewis Watson Rotown, Rotterdam
1
Foto Jett Rebel
Jett Rebel TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Mula B Paradiso, Amsterdam
20:00
Artvark Saxophone Quartet / Ntjam Rosie Cultura, Ede
20:00
En Vogue Paradiso, Amsterdam
Foto Bartek
Bartek Cinetol, Amsterdam
1
20:00
Cristina Branco Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Attila Patronaat, Haarlem
20:00
Duke John / Mango Zabba OT301, Amsterdam
20:00
Paper Doll Decay / Shinigami P60, Amstelveen
Indian Askin Grenswerk, Venlo
20:00
Bear's Den Vooruit, Gent
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Loes en die kleine / Micha Ghorghy Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Karsu Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
LOS - VAST Theater Hof 88, Almelo
20:15
Her Majesty Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Pink Project Zaantheater, Zaandam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt De Maaspoort, Venlo
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Het Klooster, Woerden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Discover Berget Lewis KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Veluvine, Nunspeet
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
The Homesick ACU, Utrecht
Foto Delinquent Habits
Delinquent Habits Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Erny Green J.C. De Bunker, Gemert
20:30
Cigarettes After Sex Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Tangarine De Kleine Willem, Enschede
20:30
Of the Wand and the Moon TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Amber Arcades / Moss
Amber Arcades / Moss Vera, Groningen
3
20:30
Maurice van Hoek / The Jaydees Rietveld Theater, Delft
20:30
Mark Foggo + North East Ska*Jazz Orchestra in Mezz Breda Mezz, Breda
1
20:30
2 Meter Sessies met Jan Douwe Kroeske en Marc O’Reilly Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Bottles of Love Hedon, Zwolle
20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Posttheater, Arnhem
20:30
Danny Vera - Between the Dark & Daylight ATLAS Theater, Emmen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Eric Revis LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Too Many Outs Metropool, Hengelo
21:00
The Moods Single Release Party Cul de Sac, Tilburg
21:00
OOO / Cusack Winston, Amsterdam
21:00
The Hubschrauber V11, Rotterdam
21:00
Jeangu Macrooy Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Seafire / Nairobi Golf Kid Simplon, Groningen
21:30
Re-score Faja Lobbi w/ Fra Fra Sound BIRD, Rotterdam
Foto STAVAST
STAVAST Merleyn, Nijmegen
1
22:30
Les Cooles de Ville Paradiso, Amsterdam

vrijdag 14 april 2017

Tangarine Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Akkerman Hedon, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Iemand Anders Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Indian Askin
Indian Askin Bibelot, Dordrecht
1
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kattendans, Bergeijk
Fuse Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -820