PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -81
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 21 feb
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Vera
Groningen
23:00
BIRD
Rotterdam
za 22 feb
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
00:00
Theater de Beun
Heiloo
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Zalencentrum De Colle
Kollum
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
RAI Theater
Amsterdam
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Orpheus
Apeldoorn
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
17:00
P60
Amstelveen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Paard
Den Haag
3
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Eusebiuskerk
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Sneek
Sneek
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Popradar
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
DNK
Assen
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Rockhal
20:00
CC Asse
Asse
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Lux
Nijmegen
Manifesto
Hoorn
1
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
C.C. De Steenoven
Herzele
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Regentes
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer

vrijdag 21 februari 2020

Foto Het Zesde Metaal
Het Zesde Metaal Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Mad Dogs & English Band Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
DJ PUCH / DJ Stip Vera, Groningen
23:00
Groof: Detroit Swindle BIRD, Rotterdam

zaterdag 22 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger Energiehuis, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Cultuurschuur, Wieringerwerf
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Theater de Beun, Heiloo
Alex Roeka - RAUWE GENADE De Oosterpoort, Groningen
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed Wesopa Weesp, Weesp
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Zalencentrum De Colle, Kollum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Van Dik Hout Flint, Amersfoort
Jan Rot - O Ja! Schouwburg Het Park, Hoorn
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Zaantheater, Zaandam
Pink Floyd - The Wall 40 Years RAI Theater, Amsterdam
1
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Theater Hof 88, Almelo
Marcel Hensema - Alles in de hens Orpheus, Apeldoorn
13:00
Thuishaven Winter / de techno special Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1 Concertgebouw, Amsterdam
17:00
No Man's Land P60, Amstelveen
Foto SiR
SiR Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Foto Balthazar (Be)
Balthazar (Be) Paard, Den Haag
3
19:30
Rilan & The Bombardiers Paard, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem Eusebiuskerk, Arnhem
Foto Lennon Stella
Lennon Stella Melkweg, Amsterdam
1
20:00
PVRIS Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Waylon
Waylon Theater Sneek, Sneek
1
20:00
The Bootleg Beatles Q-Factory, Amsterdam
20:00
Axelle Red C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Raketkanon Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dotan Patronaat, Haarlem
20:00
Sven Ratzke - Where are we now Parkgebouw, Rijssen
20:00
TAGO - Korean Drum De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Raymond van het Groenewoud De Spil, Roeselare
20:00
Danny Bryant Iduna, Drachten
20:00
Left Alive / Rockford Popradar, Den Haag
20:00
Daan Boom - De Eerste Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Soul Preacher De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Ash Botanique, Brussel
20:00
DJ Shadow La Madeleine, Brussel
20:00
Alexandra Alden & Dieter van der Westen Grounds, Rotterdam
20:00
Lijpe TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kik Het Bolwerk, Sneek
20:00
TAGO DNK, Assen
Foto Stormzy
Stormzy AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
CCC Inc. Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Het Gezelschap Willemeen, Arnhem
20:00
RK Rockhal,
20:00
The Bootleg Beach Boys CC Asse, Asse
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Dave Chappelle
Dave Chappelle Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
WATISNOW - Urban Music Festival Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Treurwilg Little Devil, Tilburg
1
20:00
Man, man, man, de Podcast Lux, Nijmegen
Foto Engel (NL)
Engel (NL) Manifesto, Hoorn
1
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ruth Jacott Spant!, Bussum
20:15
Weval Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vive La Fête De Helling, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Max van den Burg - Paasbest Koningshof, Maassluis
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - BASTA! Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Stef Bos - Tijd Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sioen C.C. De Steenoven, Herzele
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Hadewych Doet De Dames Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Het Kielzog, Hoogezand
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
The Soul Preacher Theater De Regentes, Den Haag
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater De Veste, Delft
20:30
Vreemde Kostgangers De Oosterpoort, Groningen
Foto Yori Swart
Yori Swart Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
20:30
China Crisis Boerderij, Zoetermeer
Pagina -81