PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -817
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 18 apr
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
2
21:00
Merleyn
Nijmegen
wo 19 apr
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Annabel
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Dok6
Panningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Meenthe
Steenwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Almere
Almere
19:30
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
2
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Munttheater
Weert
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cobblestone
Oldenzaal
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
2
1
do 20 apr
Lindenberg Theater
Nijmegen
't Nonnetje
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Munttheater
Weert
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Willem
Papendrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Goudse Schouwburg
Gouda

dinsdag 18 april 2017

20:00
Lyves Paradiso, Amsterdam
20:00
The Jesus And Mary Chain Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Persefone Duycker, Hoofddorp
20:00
The Ills Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Booze & Glory Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Temples Botanique, Brussel
20:00
Rue Royale Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bob Dylan AFAS Live, Amsterdam
20:00
Astroid Boys Melkweg, Amsterdam
20:00
Shapeshifter (NZ) Melkweg, Amsterdam
20:00
Cameron Avery Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Golden Earring Annabel, Rotterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Spant!, Bussum
20:15
Her Majesty Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Inquisition Vera, Groningen
Foto LP
LP Paradiso, Amsterdam
2
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3 Merleyn, Nijmegen

woensdag 19 april 2017

Pieter Derks - Spot Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Golden Earring Annabel, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Niet Schieten! - Kusje erop! Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg de Lawei, Drachten
Bart Peeters - Alleen & zonder plan Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Meenthe, Steenwijk
Mike Boddé - De Geurige Man Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater 't Speelhuis, Helmond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Beun, Heiloo
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Almere, Almere
19:30
Kim Janssen Trix, Antwerpen
Foto Sean Paul
Sean Paul Melkweg, Amsterdam
2
Foto The Jesus And Mary Chain
The Jesus And Mary Chain Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
Messer Chups dB's, Utrecht
1
20:00
Jeremiah Jae Paradiso, Amsterdam
20:00
Dele Sosimi Afrobeat Orchestra Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Veils TivoliVredenburg, Utrecht
2
José James Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Roadburn Festival 2017: Hard Rock Hideout - Official Pre-Party Cul de Sac, Tilburg
20:00
Carl Palmer De Pul, Uden
20:00
Simone Croes Melkweg, Amsterdam
20:00
Måns Zelmerlöw Melkweg, Amsterdam
Foto Twelve Foot Ninja
Twelve Foot Ninja Patronaat, Haarlem
1
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Paladins Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Victims Of Creation Little Devil, Tilburg
20:00
Alaric / Pinkish Black Willemeen, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Enge Buren - Ruk! De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Markant Uden, Uden
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story De Meerpaal, Dronten
20:15
George van Houts - Kom Plot Munttheater, Weert
Foto Racoon
Racoon Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Dok6, Panningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Harry Sacksioni De Doelen, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Whitney Rose Cobblestone, Oldenzaal
20:30
Frances People's Place, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio Brebl, Nijmegen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Gaye Su Akyol Vera, Groningen
22:00
The Cosmic Carnival Paradiso, Amsterdam
22:00
Pauls Po Group BIRD, Rotterdam
22:00
Persefone Doornroosje, Nijmegen
2
1

donderdag 20 april 2017

Micha Wertheim - Iemand Anders Lindenberg Theater, Nijmegen
Lorrèn 't Nonnetje, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - De Onzen Theater de Voorveghter, Hardenberg
Mike Boddé - De Geurige Man Theater Sneek, Sneek
Kommil Foo - Schoft Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Harry Sacksioni Theater de Speeldoos, Baarn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Sanne Wallis de Vries - Gut Munttheater, Weert
Daniel Lohues - Moi Theaterhotel Almelo, Almelo
George van Houts - Kom Plot Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Kennemer Theater, Beverwijk
De Ploeg - Pilp Fuction Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Munnik Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Wilminktheater, Enschede
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de Lach Goudse Schouwburg, Gouda
Pagina -817