PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -817
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De School
Amsterdam
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
RASA
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
2
20:30
Mezz
Breda
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Boulevard
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Bibelot
Dordrecht
1
20:30
Burnside Skatepark
Deventer
4
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
2
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Pul
Uden
21:00
Brogum
Zierikzee
Altstadt
Eindhoven
3
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Poppodium Apollo
Emmen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 14 mei
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cultura
Nootdorp
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meenthe
Steenwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
The Jack
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
1
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Cultura
Nootdorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
2
15:30
De Vorstin
Hilversum
16:00
Muziekgieterij
Maastricht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:00
Park Brakkenstein
Nijmegen
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Area 51 Skatepark
Eindhoven
5
19:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Gebr. De Nobel
Leiden
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
3
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Groene Engel
Oss
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Meester
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Capitole
Gent
Ziggo Dome
Amsterdam
5
1
20:00
De Kubus
Lelystad
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
WEX
Marche-en-Famenne
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
Markant Uden
Uden
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

vrijdag 13 mei 2016

20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Zaantheater, Zaandam
20:15
3J'S Theater Sneek, Sneek
20:15
The Skints De Helling, Utrecht
20:15
Alex Roeka TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
André Manuel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Homeshake De School, Amsterdam
20:30
Def P (30xPi Tour) Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Djelimady Tounkara RASA, Utrecht
Foto Op de huid
Op de huid Paradiso, Amsterdam
2
20:30
Eva De Roovere (BE) + Aiden – Chantileer Tour – Ik Zie U Graag Mezz, Breda
20:30
Kadavar + Death Alley Vera, Groningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht De Speeldoos, Vught
20:30
Hypochristmutreefuzz / The Guru Guru Boulevard, Breda
20:30
Punkrock Riot: The Real Danger + For I Am (BE) + The Windowsill Mezz, Breda
20:30
Démira Paard, Den Haag
20:30
The Wood Brothers LantarenVenster, Rotterdam
20:30
De Toppers In Concert 2016 Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:30
Joy Division Undercover P60, Amstelveen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns + Broken Brass Ensemble Luxor Live, Arnhem
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau Theater het Pakhuis, Hoorn
Foto Ultimate Eagles - Tribute To The Eagles
Ultimate Eagles - Tribute To The Eagles Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Bert Gabriels Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Sunday Sun Bibelot, Dordrecht
1
20:30
John Coffey plays: Tony Hawk's Pro Skater 2 Burnside Skatepark, Deventer
4
21:00
DIO tribute Little Devil, Tilburg
21:00
Bells of Youth + IX Luxor Live, Arnhem
2
21:00
Robert Jon & The Wreck De Bosuil, Weert
21:00
Naive Set Cul de Sac, Tilburg
21:00
Abba Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Musest De Pul, Uden
21:00
Housekult: am Stadt edition Brogum, Zierikzee
Foto De Likt
De Likt Altstadt, Eindhoven
3
21:00
Fischer-Z Hedon, Zwolle
21:00
Tosk Stathe, Utrecht
21:00
Miles! North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
The Liquid Machine Merleyn, Nijmegen
23:00
Her Majesty Late night Special Poppodium Apollo, Emmen
23:00
Encore On Tour TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Late Night Live: Kauw - Rollende Keukens Afterparty North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Marcellus Pittman Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 14 mei 2016

Lenette van Dongen - Tegenwind Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Paardenpoetser Goudse Schouwburg, Gouda
Daniel Lohues Agnietenhof, Tiel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden C.C. Cultura, Nootdorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour Deventer Schouwburg, Deventer
Stef Bos De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Covernant The Jack, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Almere, Almere
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Veste, Delft
Lankmoed - Onvergetelijk Theater Hof 88, Almelo
De Partizanen - De Partizanen Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Flint, Amersfoort
Angela Groothuizen - IKIGAI Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Zinin, Nijverdal
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk C.C. Cultura, Nootdorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
John Coffey Plays Tony Hawk's Pro Skater 2: The Soundtrack Area 51 Skatepark, Eindhoven
2
15:30
AVROTOS Muziekcafé met O.a. Sven Hammond De Vorstin, Hilversum
16:00
Reggae Heartbeat Festival Muziekgieterij, Maastricht
17:00
La Blusa Café de Pilaren, Alkmaar
17:00
Dawn Of Midi / Konono No.1 meets Batida / St Germain Park Brakkenstein, Nijmegen
18:00
Conan (UK) + Hang The Bastard (UK) + Ggu:ll + The Drowning (UK) + Samo Little Devil, Tilburg
19:00
Donnerwetter Day - Releaseparty XL Luxor Live, Arnhem
19:30
John Coffey Plays Tony Hawk's Pro Skater 2: The Soundtrack Area 51 Skatepark, Eindhoven
5
19:30
De Dijk Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Foto Batushka / Satan
Batushka / Satan Gebr. De Nobel, Leiden
1
19:30
The Elvis Concert 2016 Melkweg, Amsterdam
Foto Marduk + Immolation + Origin
Marduk + Immolation + Origin P60, Amstelveen
3
19:45
Bløf Doornroosje, Nijmegen
20:00
Gegenschein / Hard2get / Oliver / Ruby Explosion Pitboel Theater, Sittard
20:00
Headbangers Reunion Ball II Groene Engel, Oss
1
20:00
Smib / Veldentaal Hedon, Zwolle
20:00
Ian Siegal / Jimbo Mathus Duycker, Hoofddorp
20:00
Greyhound Bastards / Lilith / The Beholders De Meester, Almere
20:00
Red Bull Sound Select w/ Hef & Sevn Alias Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pan Speedrock Iduna, Drachten
20:00
The Wood Brothers Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Clouseau Capitole, Gent
Foto Rod Stewart
Rod Stewart Ziggo Dome, Amsterdam
5
1
20:00
Harry Sacksioni De Kubus, Lelystad
20:00
Cuban Cigar Club / Oxheart Winston, Amsterdam
20:00
Sehnsucht: Oraclez / RIIOT Cinetol, Amsterdam
20:00
Mixtream Band & DJ Contest Finale Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Intouchables Orpheus, Apeldoorn
20:00
Douglas Firs C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Black Water / Take No Prisoners / Total Seclusion Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Icky Pack SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Me & Mr. Jansen Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Clash of the Coverbands Finale De Peppel, Zeist
20:00
Kris Davis TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Salvatore Adamo Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Focus Het Bolwerk, Sneek
20:00
Emmanuel Moire WEX, Marche-en-Famenne
20:00
Black Milk (us) M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Markant Uden, Uden
1
20:15
3J'S Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina -817