Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Grounds
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
CineCity
Vlissingen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Café Miles
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Café de Bieb
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Grand Café De Hildenberg
Appelscha
20:15
Musis
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Todo
Best
C.C. Den Herd
Bladel
De Weijer
Boxmeer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
vrijdag 14 april 2017
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tangarine
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Delinquent Habits
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
blaze bailey
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Textures
Corneel, Lelystad
20:00
Het Zesde Metaal
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Crying Boys Cafe
De Spot, Middelburg
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Discover Berget Lewis
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Sef
Merleyn, Nijmegen
Temples
Doornroosje, Nijmegen
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
21:00
My Baby + support
De Zwerver, Oostende
21:00
Dire Straits Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
Frank Boeijen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Marc O'Reilly + MAYÍN
Grounds, Rotterdam
Sue the Night
Rotown, Rotterdam
21:00
The Homesick
V11, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Delv!s
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Maurice van Hoek + Sascha Elisah
Het Bolwerk, Sneek
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
The Covernant
Little Devil, Tilburg
21:00
Nouveau Vélo
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Jesus Christ in Concert
013, Tilburg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Def Americans
De Helling, Utrecht
20:00
Michael Varekamp - Louis!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Vargas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pain Of Salvation
Grenswerk, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Barrelhouse
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Cristina Branco - Insomnia
CineCity, Vlissingen
20:30
Harry Sacksioni
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Het Klooster, Woerden
De Dijk
Zaantheater, Zaandam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Ost+front
De Peppel, Zeist
20:30
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Moss
Hedon, Zwolle
Tim Akkerman
Hedon, Zwolle
zaterdag 15 april 2017
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Battlehooch
De Meester, Almere
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ivar
Café Miles, Amersfoort
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Yung Nnelg
Paradiso, Amsterdam
20:30
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Kenny Glasgow
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jett Rebel
Paradiso, Amsterdam
Temples
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Grand East
Paradiso, Amsterdam
Sticky Fingers
Paradiso, Amsterdam
The Kyle Gass Band
Sugar Factory, Amsterdam
La Pegatina
Melkweg, Amsterdam
Creeper
Melkweg, Amsterdam
16:00
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
16:00
James Oesi
Café de Bieb, Amsterdam
00:00
President
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Trash bluesrockband
Grand Café De Hildenberg, Appelscha
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Musis, Arnhem
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
The B Machine - Voor het swingen de kerk in
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Never Back Down / Ocean Depths
Todo, Best
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
20:00
Dana Fuchs in MEZZ
Mezz, Breda
Scarlet Stories / Vetrar Draugurinn
Mezz, Breda
20:00
Lubomyr Melnyk
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Clark
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
SX
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
CHVE
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Dr. Lektroluv
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
LP
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Circa Waves
Botanique, Brussel
20:00
Rag'n'Bone Man
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Frank Boeijen
Theater De Veste, Delft
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:00
Analyze
Paard, Den Haag
Her Majesty
Paard, Den Haag
19:30
Mister Pretty
Paard, Den Haag