Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Simplon
Groningen
22:00
Gouda Studio's
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Capitole
Gent
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Area 51 Skatepark
Eindhoven
The Jack
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Mezz
Breda
19:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Taverne
Bergen
19:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:00
Panama
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
P60
Amstelveen
23:45
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Grounds
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
13:00
Park Brakkenstein
Nijmegen
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Mukkes
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Capitole
Gent
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Klaver 4 Live
Brunssum
16:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Panama
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Sugar Factory
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Festivalpark Werchter
Werchter
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
14:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
15:00
Baroeg
Rotterdam
12:30
Park Brakkenstein
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Metropool
Hengelo
zaterdag 14 mei 2016
20:30
The Skints
Simplon, Groningen
22:00
Sweet Bourbon
Gouda Studio's, Gouda
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Clouseau
Capitole, Gent
21:00
Los Cojones Del Toro + Mother Bass
Altstadt, Eindhoven
21:00
Lee Fields & The Expressions
Effenaar, Eindhoven
John Coffey Plays Tony Hawk's Pro Skater 2: The Soundtrack
Area 51 Skatepark, Eindhoven
John Coffey Plays Tony Hawk's Pro Skater 2: The Soundtrack
Area 51 Skatepark, Eindhoven
The Covernant
The Jack, Eindhoven
20:00
Peter Pan Speedrock
Iduna, Drachten
20:00
The Wood Brothers
Burgerweeshuis, Deventer
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Black Milk (us)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Retro House Classics: Darkraver + DJ Stanton + Francois + C-Mon
Mezz, Breda
19:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Inge van Calkar
Taverne, Bergen
19:00
Donnerwetter Day - Releaseparty XL
Luxor Live, Arnhem
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
23:45
DJ Mustard @ Encore
Melkweg, Amsterdam
23:00
dj Johan / DJ Sven
Panama, Amsterdam
21:00
40UP XL
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Anna Von Hausswolff
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
De Toppers In Concert 2016
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Red Bull Sound Select w/ Hef & Sevn Alias
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sehnsucht: Oraclez / RIIOT
Cinetol, Amsterdam
20:00
Cuban Cigar Club / Oxheart
Winston, Amsterdam
20:00
Black Water / Take No Prisoners / Total Seclusion
Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Me & Mr. Jansen
Melkweg, Amsterdam
Rod Stewart
Ziggo Dome, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
The Elvis Concert 2016
Melkweg, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Marduk + Immolation + Origin
P60, Amstelveen
23:45
Lepeltje Lepeltje Amersfoort
Fluor, Amersfoort
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
20:00
Greyhound Bastards / Lilith / The Beholders
De Meester, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Sass Jordan
Victorie, Alkmaar
17:00
La Blusa
Café de Pilaren, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 15 mei 2016
20:00
Magnetic Spacemen
Hedon, Zwolle
20:00
Money and The Man
Hedon, Zwolle
16:00
The Steepwater Band
De Bosuil, Weert
20:30
Lee Fields & The Expressions
TivoliVredenburg, Utrecht
Death Alley / Kadaver
De Helling, Utrecht
YES
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Black Lung
dB's, Utrecht
14:00
Behind the Corner Radio - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
18:00
Valborg (D) + SardoniS (B) + Abysmal Darkening + Bathsheba (B) + Dresd
Little Devil, Tilburg
19:00
Landscapes + Capsize + Giants
Poppodium Volt, Sittard
20:00
LatinXpress met Masalsa
Grounds, Rotterdam
Nelly
Annabel, Rotterdam
15:00
Shade of Hatred / Strain / HELM OP / DISTANT / Ann My Dice / RHEA
Baroeg, Rotterdam
16:00
Mississippi Bigfoot
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
13:00
Carlos Malta / Cory Henry / Harold López-Nussa / Manolito Y Su Trabuco
Park Brakkenstein, Nijmegen
16:00
Alexander Gurning
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
19:00
STAVAST
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Captain Casanova / Counter Jib / The Movement
Mukkes, Leeuwarden
20:00
Demira
Patronaat, Haarlem
15:00
De Nederlandse Bachvereniging
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Josh Groban
Capitole, Gent
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Elvis Presley
Effenaar, Eindhoven
17:00
Axes
Area 51 Skatepark, Eindhoven
15:00
David & The Circumstances
PopEi, Eindhoven
20:00
The Skints
Bibelot, Dordrecht
21:30
Drive By Wire
Paard, Den Haag
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
M&M
Klaver 4 Live, Brunssum
16:00
Einfach Kurt
Gigant, Apeldoorn
23:00
Late Night Live: Fools For Soul - Rollende Keukens Afterparty
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
DJ Rob Spijker / Dj Silverius / Erwin Peters
Panama, Amsterdam
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
De Toppers In Concert 2016
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Kate Voegele / Tyler Hilton
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Lucky Chops
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Steen
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mundo Park / Telescope For The Blind
Winston, Amsterdam
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Lucky Chops
Sugar Factory, Amsterdam
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Concertgebouw, Amsterdam
maandag 16 mei 2016
20:30
Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:00
AC/DC
Festivalpark Werchter, Werchter
20:15
Max Romeo
De Helling, Utrecht
20:00
Steelwing
Little Devil, Tilburg
20:00
BZN
AFAS Circustheater, Scheveningen
14:00
De Kast
AFAS Circustheater, Scheveningen
15:00
Landscapes + Capsize + GIANTS + WRECKAGE
Baroeg, Rotterdam
12:30
Bombay Connection Orchestra / Djelimady Tounkara & Kandia Kouyaté / Pa
Park Brakkenstein, Nijmegen
20:00
Pinksterfestival - Afsluiter Roads to Roam
Vorstin, Hilversum
19:00
Crowbar / Trouble
Metropool, Hengelo