PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -813
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 apr
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:45
Korzo
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
1
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Zwerver
Oostende
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 21 apr
ATLAS Theater
Emmen
1
4AD
Diksmuide
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Adelberg
Lommel
De Velinx
Tongeren
Wilminktheater
Enschede
1
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Kennemer Theater
Beverwijk
Markant Uden
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
De Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:30
013
Tilburg
17:30
Grounds
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
Paard
Den Haag
3
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Kruisherenkapel
Uden
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
3
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Effenaar
Eindhoven
4
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
2

donderdag 20 april 2017

20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Flip Noorman - Make-up De Weverij, Zierikzee
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen Diligentia, Den Haag
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
LOS - VAST Theater Idea, Soest
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Cristina Branco - Insomnia De Doelen, Rotterdam
20:30
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
20:30
Danella Smith Band Paard, Den Haag
20:30
Racoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Broken Brass Ensemble (album release) EKKO, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
The Doors in Concert Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 De Kleine Willem, Enschede
20:30
O'Dreams Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:45
Jasper Stadhouders / Onno Govaert / Tobias Delius / Wilbert de Joode Korzo, Den Haag
21:00
Henk & Melle Luxor Live, Arnhem
1
21:00
Prince Tribute Night P60, Amstelveen
21:00
Strohm Hedon, Zwolle
21:00
Meuris De Zwerver, Oostende
Luwten Merleyn, Nijmegen
22:00
Ephemerals Paradiso, Amsterdam

vrijdag 21 april 2017

Foto 3JS - U2, The Joshua Tree
3JS - U2, The Joshua Tree ATLAS Theater, Emmen
1
Briqueville 4AD, Diksmuide
Karin Bloemen - Volle Bloei TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. De Adelberg, Lommel
William Boeva - Reset De Velinx, Tongeren
Foto Typhoon - Moro Lobi
Typhoon - Moro Lobi Wilminktheater, Enschede
1
Pieter Derks - Spot Theater de Blauwe Kei, Veghel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Kennemer Theater, Beverwijk
Pater Moeskroen - Fiesta! Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Gut Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Sleutelmoment TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Oude Luxor Theater, Rotterdam
Flip Noorman - Make-up Theater De Verwachting, Ritthem
Kommil Foo - Schoft Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Tim Akkerman De Vorstin, Hilversum
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Indian Askin
Indian Askin Gebouw T, Bergen op Zoom
1
Paul de Munnik Orpheus, Apeldoorn
Karsu Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden De Maagd, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Spinvis Schouwburg Odeon, Zwolle
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Spant!, Bussum
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Iemand Anders Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Het Park, Hoorn
14:30
Roadburn Festival 013, Tilburg
17:30
Openingsceremonie The Syrian Cultural and Community Center Grounds, Rotterdam
19:00
Tributeland on tour met AC/DC UK / Callahan Clearwater revival / LikeU Poppodium Volt, Sittard
19:00
Dystopia / ECOCIDE Patronaat, Haarlem
19:30
Hausmagger Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Boris Patronaat, Haarlem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Stef Kamil Carlens M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra De Peppel, Zeist
20:00
Ntjam Rosie Agnietenhof, Tiel
20:00
Jacques Mees De Kargadoor, Utrecht
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Theater De Kolk, Assen
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cameretten - Finalistentournee De Reggehof, Goor
20:00
Bettysoo / Michael Fracasso Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:00
On the House: Projectmanager / The Galactic Lo-fi Orchestra Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Elvis The Concert Hedon, Zwolle
Henk & Melle JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dive / Whispering Sons Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bløf De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
Foto Amber Arcades / Moss
Amber Arcades / Moss Paard, Den Haag
3
1
20:00
Barry Adamson Paradiso, Amsterdam
20:00
Roots Riders Bibelot, Dordrecht
20:00
Frances Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Eric Vloeimans & Holland Baroque Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Wende Snijders Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Halve finale Kleine Prijs van Fryslân Iduna, Drachten
20:00
Marcela Bovio Kruisherenkapel, Uden
1
20:00
Mundo Park Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Crying Boys Cafe Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Parktheater, Eindhoven
20:00
Mother's Finest Metropool, Hengelo
20:00
HAEVN De Oosterpoort, Groningen
20:00
Textures Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Tide Bitterzoet, Amsterdam
Foto Bazart
Bazart Paradiso, Amsterdam
1
3
20:00
Ben L’Oncle Soul Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Effenaar, Eindhoven
4
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Diligentia, Den Haag
2
Pagina -813