PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -813
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 mei
17:00
Park Brakkenstein
Nijmegen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Area 51 Skatepark
Eindhoven
5
Gebr. De Nobel
Leiden
1
P60
Amstelveen
3
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Capitole
Gent
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
WEX
Marche-en-Famenne
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
5
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Meester
Almere
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
De Kubus
Lelystad
20:00
Groene Engel
Oss
1
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Markant Uden
Uden
1
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
4
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Manifesto
Hoorn
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Gouda Studio's
Gouda
22:00
Mezz
Breda
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
22:30
Vera
Groningen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Panama
Amsterdam
23:45
Fluor
Amersfoort
23:45
Melkweg
Amsterdam
zo 15 mei
Concertgebouw
Amsterdam
13:00
Park Brakkenstein
Nijmegen
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:00
Baroeg
Rotterdam
2
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
Klaver 4 Live
Brunssum
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
1
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
17:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Sugar Factory
Amsterdam

zaterdag 14 mei 2016

17:00
Dawn Of Midi / Konono No.1 meets Batida / St Germain Park Brakkenstein, Nijmegen
17:00
La Blusa Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Conan (UK) + Hang The Bastard (UK) + Ggu:ll + The Drowning (UK) + Samo Little Devil, Tilburg
19:00
Donnerwetter Day - Releaseparty XL Luxor Live, Arnhem
19:30
De Dijk Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
The Elvis Concert 2016 Melkweg, Amsterdam
19:30
John Coffey Plays Tony Hawk's Pro Skater 2: The Soundtrack Area 51 Skatepark, Eindhoven
5
Foto Batushka / Satan
Batushka / Satan Gebr. De Nobel, Leiden
1
Foto Marduk + Immolation + Origin
Marduk + Immolation + Origin P60, Amstelveen
3
19:45
Bløf Doornroosje, Nijmegen
20:00
Kris Davis TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gegenschein / Hard2get / Oliver / Ruby Explosion Pitboel Theater, Sittard
20:00
Clouseau Capitole, Gent
20:00
Salvatore Adamo Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Emmanuel Moire WEX, Marche-en-Famenne
Foto Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Clash of the Coverbands Finale De Peppel, Zeist
20:00
Cuban Cigar Club / Oxheart Winston, Amsterdam
20:00
Red Bull Sound Select w/ Hef & Sevn Alias Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pan Speedrock Iduna, Drachten
20:00
Sehnsucht: Oraclez / RIIOT Cinetol, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Rod Stewart
Rod Stewart Ziggo Dome, Amsterdam
5
1
20:00
Ian Siegal / Jimbo Mathus Duycker, Hoofddorp
20:00
Focus Het Bolwerk, Sneek
20:00
Mixtream Band & DJ Contest Finale Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Black Milk (us) M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Greyhound Bastards / Lilith / The Beholders De Meester, Almere
20:00
Intouchables Orpheus, Apeldoorn
20:00
Me & Mr. Jansen Melkweg, Amsterdam
20:00
Smib / Veldentaal Hedon, Zwolle
20:00
The Wood Brothers Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Black Water / Take No Prisoners / Total Seclusion Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Harry Sacksioni De Kubus, Lelystad
20:00
Headbangers Reunion Ball II Groene Engel, Oss
1
20:00
Icky Pack SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Douglas Firs C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Pro-Pain De Helling, Utrecht
20:15
Johan Goossens - Daglicht Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
3J'S Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Nederlandse Bachvereniging Grote Kerk Naarden, Naarden
Foto Ludovico Einaudi
Ludovico Einaudi TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Markant Uden, Uden
1
20:15
Opera di Arena di Verona Figi Theater, Zeist
20:30
Stillwave EKKO, Utrecht
20:30
Tord Gustavsen LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Sass Jordan Victorie, Alkmaar
20:30
De Toppers In Concert 2016 Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:30
The Skints Simplon, Groningen
20:30
Roel C. Verburg Comedy Cafe, Amsterdam
Foto Pendragon
Pendragon Boerderij, Zoetermeer
4
20:30
Gareth Davis / Jasper Stadhouders / Kris Davis / Machinefabriek/Karl D RASA, Utrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Nieuwe Vangst: Bells of Youth + IX Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Miss Ruby Ann dB's, Utrecht
21:00
Anna Von Hausswolff Bitterzoet, Amsterdam
21:00
40UP XL North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Inge van Calkar Taverne, Bergen
21:00
Lee Fields & The Expressions Effenaar, Eindhoven
21:00
Def P (30xPi Tour) De Vorstin, Hilversum
21:00
Godj / Greg D / StriCt Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Ultimate Eagles De Bosuil, Weert
21:00
Imam Baildi Grounds, Rotterdam
21:00
Los Cojones Del Toro + Mother Bass Altstadt, Eindhoven
21:00
Van Huys Uit + Support act Manifesto, Hoorn
22:00
Purple Strangers (Deep Purple) Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Sweet Bourbon Gouda Studio's, Gouda
22:00
Retro House Classics: Darkraver + DJ Stanton + Francois + C-Mon Mezz, Breda
22:00
Los Pendajos De Graauwe Hengst, Schiedam
22:30
NNO in the Club: Are we all in C? Feat. Kypski Vera, Groningen
23:00
Vunzige Deuntjes Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Suburban Disco - Lost Hours 013, Tilburg
23:00
Congo Natty ft. Iron Dread & Congo Dubz Doornroosje, Nijmegen
23:00
dj Johan / DJ Sven Panama, Amsterdam
23:45
Lepeltje Lepeltje Amersfoort Fluor, Amersfoort
23:45
DJ Mustard @ Encore Melkweg, Amsterdam

zondag 15 mei 2016

Sven Ratzke - Ratzkes late night show Concertgebouw, Amsterdam
13:00
Carlos Malta / Cory Henry / Harold López-Nussa / Manolito Y Su Trabuco Park Brakkenstein, Nijmegen
14:00
Behind the Corner Radio - DRU Cultuurfabriek DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:30
Bram Wijnands D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
De Nederlandse Bachvereniging Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:00
Shade of Hatred / Strain / HELM OP / DISTANT / Ann My Dice / RHEA Baroeg, Rotterdam
2
15:00
David & The Circumstances PopEi, Eindhoven
15:00
Lucky Chops Sugar Factory, Amsterdam
15:00
M&M Klaver 4 Live, Brunssum
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
16:00
Einfach Kurt Gigant, Apeldoorn
16:00
The Steepwater Band De Bosuil, Weert
16:00
Mississippi Bigfoot Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow Q-Factory, Amsterdam
16:00
Black Lung dB's, Utrecht
1
16:00
Alexander Gurning Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
17:00
Axes Area 51 Skatepark, Eindhoven
18:00
Valborg (D) + SardoniS (B) + Abysmal Darkening + Bathsheba (B) + Dresd Little Devil, Tilburg
19:00
Mundo Park / Telescope For The Blind Winston, Amsterdam
19:00
STAVAST Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Landscapes + Capsize + Giants Poppodium Volt, Sittard
19:30
Lucky Chops Sugar Factory, Amsterdam
Pagina -813