Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
21:30
Proeflokaal Belgie
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:30
De Bosuil
Weert
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Maaspoort
Venlo
13:00
Parkzicht
Veendam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:00
Pauluskerk
Tilburg
13:00
013
Tilburg
21:00
De Pit
Terneuzen
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
De Spil
Roeselare
20:00
The Rock Station
Reuver
21:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Feesttent Pesse
Pesse
20:30
Dok6
Panningen
20:30
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
17:15
Plato Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Atak
Enschede
16:00
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
The Jack
Eindhoven
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Musicon
Den Haag
20:30
Brielpoort
Deinze
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Het Hijgend Hert
Breda
20:30
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
20:00
Ruïnekerk
Bergen
19:30
Willemeen
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Nijend 24
Anderen
23:00
Panama
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
vrijdag 27 mei 2016
22:00
Skinto & Stepherd
Paradiso, Amsterdam
21:00
Danny Vera
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Marijje van Stralen - My Favourite Songs
Splendor, Amsterdam
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Goose
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Docupodium Club
Cinetol, Amsterdam
20:00
Skinny Lister
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lea Kliphuis
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Uke-Hunt
Melkweg, Amsterdam
19:30
Travis
Melkweg, Amsterdam
Bombino
Melkweg, Amsterdam
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
Daniel Lohues
Schouwburg Almere, Almere
21:30
Lisa Nora
Proeflokaal Belgie, Almelo
zaterdag 28 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
21:00
MARCH' STAY PUT - TOUR W/ DEAD GIVEAWAY & MEET THE STORM || DUKDALF
Dukdalf, Wieringerwerf
20:30
Kings Of Lyon + Songs For The Deaf + Rediohead
De Bosuil, Weert
21:00
Luminize + support (pop/rock)
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
13:00
Lisa Nora
Parkzicht, Veendam
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Friars (EP release) + Orange Maplewood
EKKO, Utrecht
20:15
Graham Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gastprogramma: Shahin Najafi
RASA, Utrecht
De Dijk
Markant Uden, Uden
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Black Oak: 013 op locatie: De Pauluskerk
013, Tilburg
20:00
Black Oak
Pauluskerk, Tilburg
13:00
International Gipsy Festival
013, Tilburg
21:00
Def P / Engel&Just / McGyver / Spinal
De Pit, Terneuzen
21:30
casting couch
De Fles, Spijkenisse
20:00
Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
Het Bolwerk, Sneek
23:00
MINGO w/Dream Koala
Rotown, Rotterdam
22:00
BB Queenies
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
SHiNE
Grounds, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Baroeg, Rotterdam
Stef Bos
De Spil, Roeselare
20:00
Anneke van Giersbergen / Viktorija Anselmo
The Rock Station, Reuver
21:00
Dan Patlansky + Support
P3, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Status Quo
Feesttent Pesse, Pesse
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
20:30
MILES Celebration Tour
Groene Engel, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
The Glitz
Ledeltheater, Oostburg
the mystery lights
Merleyn, Nijmegen
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
22:00
Find Us In Slumberland
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
19:30
Solstice
Gebr. De Nobel, Leiden
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tides From Nebula
Neushoorn, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:30
90's Now!
Vorstin, Hilversum
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Metropool, Hengelo
19:30
Broederliefde / SBMG
Metropool, Hengelo
20:15
Boudewijn de Groot
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
John Garcia
Patronaat, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dotan presenteert: '7 Layers Sessions'
Grand Theatre, Groningen
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
17:15
Marle Thomson
Plato Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Vossenjacht
Atak, Enschede
16:00
Vossenjacht Welpenfestijn
Atak, Enschede
21:00
Nele Needs A Holiday+ LIO
Altstadt, Eindhoven
20:15
Badi Assad invites Simone Sou & Oleg Fateev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Hendrix Alive Project
The Jack, Eindhoven
Wooden Soldiers
Energiehuis, Dordrecht
20:00
The Common Linnets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Her Majesty
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Ashby / Profuna Ocean
Musicon, Den Haag
20:30
Clouseau
Brielpoort, Deinze
Jungle By Night
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Quilt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
The Fast Camels
Het Hijgend Hert, Breda
20:30
Herman Brood Academie on tour
Mezz, Breda
19:30
The Clash of the Cover Bands - Halve Finale Zuid Nederland
Mezz, Breda
20:00
Britta Maria / Maurits Fondse / Red Limo String Quartet
Ruïnekerk, Bergen
19:30
Antimatter (uk) + Supports
Willemeen, Arnhem
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jan Henk de Groot
Nijend 24, Anderen
23:00
We all love 80's, 90's 00's
Panama, Amsterdam
21:00
Michelle David – The Gospel Sessions
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Merel Vercammen & Elizabeth Jaxon
Splendor, Amsterdam
20:00
Kali / KęKę / Palucha
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Chinup / Club Dino's / Port Of Call
Winston, Amsterdam