Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Helling
Utrecht
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Atak
Enschede
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:45
Patronaat
Haarlem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Hofman
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
van Beresteyn
Veendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Eglise Saint-Etienne
Waha
20:00
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Hedon
Zwolle
A-Tower
Antwerpen
Club Monte Carlo
Nijmegen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Sound Dog
Breda
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
013
Tilburg
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Lopster Kroon
Loppersum
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Metropool
Hengelo
De Kubus
Lelystad
21:00
Luxor Live
Arnhem
donderdag 26 mei 2016
20:15
Lucas Hamming
De Weijer, Boxmeer
The Rumjacks
De Helling, Utrecht
20:15
Häkon Kornstad Ensemble
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
David Olney
Live Stage Marnix, Bennekom
20:15
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Don't Blame It Part 2: Freddy Moreira
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Miles! MILES Celebration Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Dan Patlansky
Atak, Enschede
20:30
Lost Mojados / Mr. Love & The Stallions
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Feecho Meets How Town
Splendor, Amsterdam
20:45
Celine Cairo
Patronaat, Haarlem
21:00
Ciaran Lavery
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Kocani Orkestar
RASA, Utrecht
21:00
JEFF ANGELL'S STATICLAND + THE SHADY GREYS
Winston, Amsterdam
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
21:00
Tosk
Hofman, Utrecht
22:00
Downtown Boys
Vera, Groningen
22:00
Methyl Ethel
Merleyn, Nijmegen
22:00
Naive Set
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 27 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Circle Percussion - Bang! That Drum
Koningshof, Maassluis
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniel Lohues
Schouwburg Almere, Almere
Stef Bos
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Goldfest
013, Tilburg
Bombino
Melkweg, Amsterdam
19:30
Travis
Melkweg, Amsterdam
19:30
Uke-Hunt
Melkweg, Amsterdam
19:30
Eagulls
Vk*, Brussel
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Kris Dane
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Common Linnets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Jimmy Kelly & Band - The Streetkid
Dok6, Panningen
20:00
Saybia
Patronaat, Haarlem
20:00
Belem
Eglise Saint-Etienne, Waha
20:00
UB40
Metropool, Hengelo
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
20:00
Spasmodique
Patronaat, Haarlem
20:00
The Golden Grass
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Zakk Wylde
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Lea Kliphuis
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Skinny Lister
Paradiso, Amsterdam
20:00
Docupodium Club
Cinetol, Amsterdam
20:00
Goose
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
NUNUK
Grounds, Rotterdam
20:00
For I Am King + Suasion (BE) + No Loose Ends
Little Devil, Tilburg
Fleddy Melculy
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Ryvok
Hedon, Zwolle
Yung Internet
A-Tower, Antwerpen
Broederliefde / SBMG
Club Monte Carlo, Nijmegen
20:00
Storytellers: Christopher Green & The Lion And The Wolf
Grenswerk, Venlo
20:00
Freeloader & Clvstertrvck
Sound Dog, Breda
20:15
Boudewijn de Groot
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fifty Foot Combo
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dany Lademacher's Wild Romance
Luxor Live, Arnhem
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Rudolf Koelman
Musis, Arnhem
Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
20:30
Van Piekeren
De Lege Ruimte, Rotterdam
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bells of Youth
Simplon, Groningen
Haken
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Erik Vloeimans & Kinan Azmeh
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
RASA, Utrecht
20:30
Yentl & de Boer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
20:30
Marijje van Stralen - My Favourite Songs
Splendor, Amsterdam
20:30
Mr. Knowhow
Lopster Kroon, Loppersum
21:00
Jaya The Cat (US)
Bibelot, Dordrecht
21:00
Joy Division Undercover
Metropool, Hengelo
Gary Brooker / Procol Harum
De Kubus, Lelystad
21:00
Celine Cairo
Luxor Live, Arnhem