Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Kulturhus
Ruurlo
21:00
Mezz
Breda
21:00
Panama
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C-Mine
Genk
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Club Rex
Hilversum
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Lievekamp
Oss
De Kattendans
Bergeijk
Wilminktheater
Enschede
Theater Sneek
Sneek
18:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Bibelot
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
GC de Melkerij
Zemst
013
Tilburg
Grenswerk
Venlo
P60
Amstelveen
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Mezz
Breda
Hedon
Zwolle
21:00
So What!
Gouda
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vera
Groningen
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Iduna
Drachten
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:30
Melkweg
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
donderdag 27 april 2017
20:30
Hark (Harold Koopman) / Jacob de Berker / Jet Black Pearl
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Jaap Mulder
Kulturhus, Ruurlo
21:00
The Elvis Concert 2017
Mezz, Breda
21:00
Mark Knight
Panama, Amsterdam
vrijdag 28 april 2017
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jonna Fraser
Club Rex, Hilversum
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniel Lohues - Moi
Theater De Lievekamp, Oss
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Kattendans, Bergeijk
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Wilminktheater, Enschede
De Dijk
Theater Sneek, Sneek
18:30
Gorecrusher Tour
Baroeg, Rotterdam
19:00
Rotown's Dirty Thirty: Heaters / Nouveau Vélo / The Wytches / traumahe
Rotown, Rotterdam
19:30
The Elvis Concert 2017
Melkweg, Amsterdam
19:30
Xandria + Support
Dynamo, Eindhoven
19:30
The Cavern
Paard, Den Haag
Walter Trout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Miracle
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Tim O'Brien
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jeff Buckley Show - A Touch Of Grace
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ex-Cult
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Civil War / Nightmare
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
45ACIDBABIES / Bartek
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Old Ni-js
Metropool, Hengelo
20:00
STUFF.
Handelsbeurs, Gent
20:00
The Paladins
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Dodecahedron + Verwoed
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Cosmic Carnival / The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Iris Penning / Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
20:00
The Pine Box Boys
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
JW Roy & Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Emma Ruth Rundle & Jaye Jayle
Podium Asteriks, Leeuwarden
Yung Internet
Bibelot, Dordrecht
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ba Ba Boun
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Chris Travis
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:00
Schemerlamp Festival
De Meester, Almere
20:00
On the House: Duketown Jam
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Discover Berget Lewis
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Toñi Fernandez
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Oumou Sangare
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dilana Smith
Hedon, Zwolle
20:15
The Doors in Concert
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Ntjam Rosie
De Doelen, Rotterdam
20:30
LOS - VAST
Posttheater, Arnhem
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
20:30
Amber Arcades / Moss
Effenaar, Eindhoven
20:30
Fred Eaglesmith
GC de Melkerij, Zemst
Jambinai
013, Tilburg
Andy Frasco
Grenswerk, Venlo
MaYaN
P60, Amstelveen
20:30
Living Room Heroes
NiXenMeer, Enschede
20:30
Chantal Acda
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Paradox, Tilburg
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Textures
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Thunder
De Bosuil, Weert
21:00
Tim Akkerman
Mezz, Breda
STAVAST
Hedon, Zwolle
21:00
Daniel Cane & The Rebellion + Kita Menari
So What!, Gouda
21:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
21:00
True Widow
Vera, Groningen
Zebrahead
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Samavayo
Little Devil, Tilburg
21:00
Rusty Nail
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
Basement Vibes!
Iduna, Drachten
Booker T. Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Shaggy Dogs
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: The Hillbilly Moonshiners play Mumford & Sons
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:30
Maduk
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 29 april 2017
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
LOS - VAST
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Meervaart, Amsterdam
Fuse
De Harmonie, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen