Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
V11
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Edesche Concertzaal
Ede
20:30
Simplon
Groningen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
De Radstake
Heelweg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
21:30
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Koningshof
Maassluis
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Estrado
Harderwijk
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Gebäude 9
Keulen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
13:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hof 88
Almelo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Posttheater
Arnhem
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
J.C. De Klinker
Aarschot
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Bonte Wever
Assen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
WORM
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Café zuiderpoort
Budel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Bosuil
Weert
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Peppel
Zeist
21:00
Manifesto
Hoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
De Buze
Steenwijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
De Flux
Zaandam
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Grounds
Rotterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:15
Gigant
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Helling
Utrecht
14:30
013
Tilburg
16:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradox
Tilburg
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 22 april 2017
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
Luwten
V11, Rotterdam
20:00
LOS - VAST
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
20:30
Lakshmi
Simplon, Groningen
23:45
Kuma / Nachtbraker / session victim
Sugar Factory, Amsterdam
Kraak & Smaak
Patronaat, Haarlem
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Kees Gelderblom / Lilian Vieira / Marco Santos
Paard, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Julian Sas
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Juan Luis Guerra
Ahoy, Rotterdam
Jonna Fraser
De Radstake, Heelweg
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
21:30
Jasper Verstraaten & Stephen Wilkinson
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Koningshof, Maassluis
22:00
J.C. Cinel
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Iron Maiden
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Inferum / Polter / Prospect (NL)
Estrado, Harderwijk
Indian Askin
Vorstin, Hilversum
Her Majesty
Vorstin, Hilversum
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
HAEVN
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:15
Frank Boeijen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Frank Blueka
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Flip Noorman - Make-up
Agnietenhof, Tiel
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
Eric Steckel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
23:00
ELLA / Lewis Watson
Merleyn, Nijmegen
23:00
Dubkasm / Gantz / Mala
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Diesel
Duycker, Hoofddorp
20:30
Desert Mountain Tribe
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Delv!s
J.C. De Klinker, Aarschot
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
20:00
De Likt
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
De Kraaien - 'Rok & Rol Safari Tour'
Neushoorn, Leeuwarden
De Dijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniel Lohues - Moi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Crystal Dream / Dany Lademacher's Wild Romance / DeWolff / Dilana / Di
De Bonte Wever, Assen
20:00
Cristina Branco - Insomnia
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Coals
WORM, Rotterdam
20:00
Carl Palmer
Patronaat, Haarlem
20:30
Canshaker Pi
Podium 't Beest, Goes
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Broken Brass Ensemble
Paradox, Tilburg
20:00
Brainstorm / Miscellaneous
Café zuiderpoort, Budel
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Blowbeat
De Bosuil, Weert
17:00
Bettysoo / Michael Fracasso
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Bettie Serveert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Barrelhouse
De Peppel, Zeist
21:00
Band of Friends
Manifesto, Hoorn
22:00
Avery Sunshine
Paradiso, Amsterdam
15:30
Apophys / Heartgrown / Sepiroth / Yaotzin
De Buze, Steenwijk
19:00
Alex Aiono
Melkweg, Amsterdam
20:00
Abafazi - African Sunset
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
zondag 23 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Vök
Effenaar, Eindhoven
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Veils
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Paladins
LantarenVenster, Rotterdam
The Brew
De Flux, Zaandam
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
20:00
Textures
Luxor Live, Arnhem
21:00
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
Sue the Night
Metropool, Hengelo
20:00
Spyro Gyra
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Snake Ranch Rockabilly Fest
Het Bolwerk, Sneek
16:15
Simon Keats
Gigant, Apeldoorn
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rootsriders
De Helling, Utrecht
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
16:00
Pip Alblas
StudioGonz, Gouda
21:00
Paradise (Madrugada, Pj Harvey, Marianne Faithfull)
Rotown, Rotterdam
20:00
Nick Hakim
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Nattali Rize
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mother's Finest
Melkweg, Amsterdam
20:15
Mirusia Louwerse
De Maaspoort, Venlo
Martha High & The Soul Cookers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
14:15
Lidy Blijdorp / Tobias Borsboom
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Kunstbende
Doornroosje, Nijmegen
King of the World
Paradox, Tilburg
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven