Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Kapel Bloemendaal
Bloemendaal
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
EKKO
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Café Trianon
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:45
P60
Amstelveen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Harmonie
Edam
21:00
Hofman
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Energiehuis
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
00:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De tippe
Vledder
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Paradox
Tilburg
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
donderdag 20 februari 2020
20:00
Van Dik Hout
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lennon Stella
La Madeleine, Brussel
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Kitchenette & Real Derek
Luxor Live, Arnhem
20:00
More Kicks / The Jerry Hormone Ego Trip
Rotown, Rotterdam
20:00
Jurre Koopmans / Victor Su
De Kapel Bloemendaal, Bloemendaal
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Brihang
Het Depot, Leuven
John Prine
Doornroosje, Nijmegen
Leafs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Het Musiater, Zevenaar
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Stef Bos - Tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Koningshof, Maassluis
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kita Menari / Avi On Fire
Hedon, Zwolle
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sun Records - The Concert - ‘The Birthplace of Rock ‘n' Roll'
C.C. De Werft, Geel
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Het Zesde Metaal
EKKO, Utrecht
20:30
Lettuce
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
A Winged Victory for The Sullen
De Duif, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Corinne Heyrman / Dirk Wim in 't Hof / Iris Penning / Stoomboot
Café Trianon, Nijmegen
20:30
The Dame
Paard, Den Haag
20:30
Agat / Lester Blackfield
Simplon, Groningen
20:30
Doka Live | Splinter + DJ Gilian Profundo P
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:45
The Bootleg Beach Boys
P60, Amstelveen
21:00
Radical Redemption City Tour
Hedon, Zwolle
21:00
Logan McKillop / Madeleine Roger
De Harmonie, Edam
21:00
Hofman Live: Simon Keats + West and Merk
Hofman, Utrecht
22:00
Borokov Borokov
Vera, Groningen
22:00
Brotherhood presents Terry Joint + Jolan + Brotherhood DJ Squad
Merleyn, Nijmegen
22:00
Erik and The Early Birds
Maloe Melo, Amsterdam
vrijdag 21 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Energiehuis, Dordrecht
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Do - Mijn Kleine Huis
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric Vloeimans
Paradox, Tilburg
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater de Spiegel, Zwolle
X Raiders
De Zwarte Ruiter, Den Haag
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
19:00
Dread Sovereign / Saturnalia Temple / Wolvennest
Baroeg, Rotterdam
19:30
Christian Steiffen
Melkweg, Amsterdam
19:30
Eliades Ochoa
Paard, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
19:30
Klub Kids presents Katya
Melkweg, Amsterdam
19:30
Embracing Colours / Hengelo's koor Alaturka / Mehmet Polat Trio
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Wakki
Paard, Den Haag
19:45
Dotan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
20:00
Herman van Veen - 75
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Fuse
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maan
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Axelle Red
C.C. Blankenberge, Blankenberge