PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -80
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 nov
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Markant Uden
Uden
Hedon
Zwolle
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
013
Tilburg
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Burgerhaven
Deventer
Patronaat
Haarlem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:30
Effenaar
Eindhoven
Zik Zak
Ittre
21:00
Veluvine
Nunspeet
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
CHV Noordkade
Veghel
21:00
Huis van Eemnes
Eemnes
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
BREStheater
Brielle
21:00
Koningshof
Maassluis
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
StudioGonz
Gouda
Theaters Tilburg
Tilburg
21:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:30
AINSI
Maastricht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
Vera
Groningen
21:30
Chassé Theater
Breda
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Estrado
Harderwijk
zo 22 nov
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Beauforthuis
Austerlitz
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Nieuwe Kerk
Den Haag
11:00
Munttheater
Weert
Goudse Schouwburg
Gouda
14:00
Munttheater
Weert
Ahoy
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
15:00
Gigant
Apeldoorn
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Cultura
Ede
Ghelamco Arena
Gent
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Het Bolwerk
Sneek
16:30
Botanique
Brussel
Vera
Groningen
Koninklijk Circus
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:15
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Scala Theater
Utrecht
De Flux
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Oostkerk
Middelburg
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert

zaterdag 21 november 2020

20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P De Molenberg, Delfzijl
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lebbis - De Ervaring Markant Uden, Uden
Marc Almond Hedon, Zwolle
The Church of Cash Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Easy Life Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Luka Bloom Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Orphaned Land Boerderij, Zoetermeer
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Posttheater, Arnhem
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
20:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude De Toegift, Den Hoorn
DeWolff Burgerhaven, Deventer
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum Patronaat, Haarlem
20:30
Pieter de Graaf TivoliVredenburg, Utrecht
Lars and the Magic Mountain Patronaat, Haarlem
20:30
The Sessions: Waltzburg Effenaar, Eindhoven
Jane Døe / Lemon Straw Zik Zak, Ittre
21:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed Veluvine, Nunspeet
Dominic Seldis - Simply, Dominic Theater de Bussel, Oosterhout
Tante Joke Karaoke Band Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Ray Stepien Trio CHV Noordkade, Veghel
21:00
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan Huis van Eemnes, Eemnes
21:00
Charly Luske - The story of George Michael Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Dennis van Aarssen - That's life De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood BREStheater, Brielle
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën Koningshof, Maassluis
21:00
René van Meurs - Hunkert De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
The Kik Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Noblesse StudioGonz, Gouda
Stefano Keizers - Sorry Baby Theaters Tilburg, Tilburg
21:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Theater Hofpoort, Coevorden
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Ludens, Voorburg
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Jandino - Opgefokt Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Stef Bos - Bloemlezing Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:30
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris AINSI, Maastricht
21:30
The Best of Simon & Garfunkel Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Nesim - TaBoe! Theater PePijn, Den Haag
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Rayen Panday - Trigger C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Parktheater, Eindhoven
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes C.C. De Pas, Heesch
21:30
Sven Ratzke - Where Are We Now Theater 't Speelhuis, Helmond
21:30
Noord Nederlands Orkest De Harmonie, Leeuwarden
Traumahelikopter Vera, Groningen
21:30
Van Dik Hout Chassé Theater, Breda
22:00
Opera Alaska Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: Komodo Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Mick, Henk, Ymte en Sheldon Estrado, Harderwijk

zondag 22 november 2020

Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Etmaal TivoliVredenburg, Utrecht
Fuse live Theater Kerkrade, Kerkrade
Nathalie Baartman - Niet Normaal Beauforthuis, Austerlitz
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Schouwburg Ogterop, Meppel
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
11:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
14:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
15:00
Dutch String Collective - Schubert Theater de Bussel, Oosterhout
15:00
Hermine Deurloo / Juul Beerda / Rembrandt Frerichs / Tony Overwater Gigant, Apeldoorn
15:00
Roel Spanjers - NEW ORLEANS VINTAGE VOODOO PIANO COLLEGE Roepaen, Ottersum
15:00
Vera Mann - Goesting Cultura, Ede
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
15:00
Brian de Graeve's Realisea Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:45
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
The Church of Cash Het Bolwerk, Sneek
16:30
Stephane Ginsburgh Botanique, Brussel
Traumahelikopter Vera, Groningen
Aldebert Koninklijk Circus, Brussel
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Belphegor / Incantation Doornroosje, Nijmegen
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:15
Safi Trix, Antwerpen
Will And The People Melkweg, Amsterdam
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
Infloyd De Flux, Zaandam
Hannah Mae Melkweg, Amsterdam
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Ane Brun Paard, Den Haag
Typhoon Melkweg, Amsterdam
20:00
Magnapop Iduna, Drachten
Foto Parkway Drive
Parkway Drive Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions De Oostkerk, Middelburg
Tamikrest Luxor Live, Arnhem
Gallowstreet TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Henrik Freischlader Band De Bosuil, Weert
Pagina -80