Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:15
Paard
Den Haag
De Flux
Zaandam
Patronaat
Haarlem
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
NiXenMeer
Enschede
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
11:00
Beatrix Theater
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
WORM
Rotterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
22:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:00
De Maaspoort
Venlo
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
zondag 23 april 2017
19:15
DZEM
Paard, Den Haag
The Brew
De Flux, Zaandam
Hallo Venray
Patronaat, Haarlem
19:30
H2O
Bibelot, Dordrecht
20:00
Nick Hakim
Bitterzoet, Amsterdam
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mother's Finest
Melkweg, Amsterdam
20:00
Textures
Luxor Live, Arnhem
20:00
Spyro Gyra
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Veils
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Christian Kjellvander
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Fratsen
Melkweg, Amsterdam
Sue the Night
Metropool, Hengelo
20:00
The Paladins
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Jake Miller
Trix, Antwerpen
20:00
Inna De Yard All Stars
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martha High & The Soul Cookers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Mirusia Louwerse
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rootsriders
De Helling, Utrecht
20:15
Vök
Effenaar, Eindhoven
20:30
Chad Lawson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Electric Guest
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
21:00
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
21:00
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Paradise (Madrugada, Pj Harvey, Marianne Faithfull)
Rotown, Rotterdam
22:00
Avery Sunshine
Merleyn, Nijmegen
maandag 24 april 2017
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Ignite
Baroeg, Rotterdam
19:30
Japandroids
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bry
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
AFAS Circustheater, Scheveningen
Deftones
013, Tilburg
20:00
Bob Dylan
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Marcus King Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Afterhours
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Adna
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Paradise
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shortstraw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Siv Jakobsen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
New Cool Collective Big Band
Rotown, Rotterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kenny
The Waterhole, Amsterdam
20:15
Emma Ruth Rundle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rachael Yamagata
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 25 april 2017
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Spinvis
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Dijk
Agnietenhof, Tiel
11:00
Peppa Pig - De Grote Plons
Beatrix Theater, Utrecht
Alborosie
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Thomas Dybdahl
Paradiso, Amsterdam
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
Wende Snijders
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
013, Tilburg
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Luwten
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
Con Brio
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
David Gray
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert - Bob Lanning / Dwight Icenhower / Eddy Graham / The
Paard, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Oumou Sangare
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
20:30
One Louder: Strike Anywhere / Petrol Girls
EKKO, Utrecht
20:30
Tim O'Brien
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Vök
WORM, Rotterdam
20:30
Peter Silberman
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Jerboah
Splendor, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
22:00
Aline Frazão (cd-presentatie)
Grounds, Rotterdam
22:00
Entrance
Paradiso, Amsterdam
woensdag 26 april 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
30CC/Schouwburg, Leuven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
3JS - U2, The Joshua Tree
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
19:00
Night Demon
Little Devil, Tilburg
19:00
RocKing
Altstadt, Eindhoven
19:30
Don & The Usual Suspects
Paard, Den Haag
Walter Trout
Doornroosje, Nijmegen
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NACHT VAN ORANJE 2017
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Real McKenzies / The Toasters
dB's, Utrecht