Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Mezz
Breda
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
De Domijnen
Sittard
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Dokbox
Gent
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zuiderpershuis
Antwerpen
CCXL Theater
Vlissingen
15:00
Cultura
Ede
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
G.C. Den Dries
Retie
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Maassilo
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Stathe
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
C.C. Mechelen
Mechelen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
zondag 30 april 2017
21:00
Little Hurricane
Mezz, Breda
21:00
The Wytches
Stroomhuis, Eindhoven
21:30
Wolf People
Vera, Groningen
maandag 01 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:30
Bebe Rexha
Trix, Antwerpen
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen
Shawn Mendes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ruth Jacott
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
The Japanese House
Trix, Antwerpen
20:00
Steve Gadd
Metropool, Hengelo
20:00
Venice
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chantal Acda
Paradiso, Amsterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Paradiso, Amsterdam
20:00
hey violet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Venice
Oude Luxor Theater, Rotterdam
JW Roy
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Valerie June
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tim O'Brien
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 02 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Joanne Shaw Taylor
Paradiso, Amsterdam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jr. Mack & Blind B and the Visionaires
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Akae Beka
Melkweg, Amsterdam
Miss Montreal
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
De Dijk - GROEF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tinariwen
Doornroosje, Nijmegen
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cristina Branco - Menina
De Oosterpoort, Groningen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fred Eaglesmith
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Splashh
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Elvis Concert
013, Tilburg
20:30
Banda Magda
BIRD, Rotterdam
woensdag 03 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniel Lohues - Moi
Theater Sneek, Sneek
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
Vök
Dokbox, Gent
De Dijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
15:00
Maarten Peters
Cultura, Ede
19:00
The Elvis Concert 2017
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Revolting Cocks
G.C. Den Dries, Retie
Ozark Henry
Tolhuistuin, Amsterdam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
Bebe Rexha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Fred Eaglesmith
Paradiso, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Wilminktheater, Enschede
20:00
Patricia Kaas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tonbruket
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Venice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fay Claassen
Lux, Nijmegen
20:00
Jermain Bridgewater
dB's, Utrecht
20:00
Trevor Sensor
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Valerie June
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cristina Branco - Insomnia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
Tinariwen
Maassilo, Rotterdam
20:30
George Clinton & Parliament Funkadelic
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Folk Road Show
Stathe, Utrecht
Joanne Shaw Taylor
Luxor Live, Arnhem
21:00
Sylvan Esso
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Andy Frasco
Bibelot, Dordrecht
21:00
MICH
ACU, Utrecht
21:00
De Baron / Ard Zacht
Winston, Amsterdam
22:00
Nankosoul
BIRD, Rotterdam
donderdag 04 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
Frank Boeijen
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg