Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:45
P60
Amstelveen
Munttheater
Weert
21:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
CCXL Theater
Vlissingen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Mechelen
Mechelen
C.C. De Ploter
Ternat
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
The Jack
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
21:00
N9
Eeklo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
van Beresteyn
Veendam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stathe
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
Sounds Delft
Delft
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rodenburg
Beesd
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
donderdag 04 mei 2017
Glass Animals
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rick Astley
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Frankie Ballard + Sascha Elisah
Rotown, Rotterdam
20:00
Pink Oculus
Pllek, Amsterdam
20:00
Darkest Hour
Patronaat, Haarlem
Harlea
Paradiso, Amsterdam
21:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joan Osborne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Emptiness & GGU:LL
Paard, Den Haag
20:45
Aisha Boering / Lookeen / Skere Heren
P60, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
21:00
Thor & Friends
Merleyn, Nijmegen
23:30
Paul Kalkbrenner
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ares
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jake La Botz
Iduna, Drachten
20:00
Yung Internet
Hedon, Zwolle
20:15
Manilla Road
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Trade Wind + Screw Houston
Dynamo, Eindhoven
20:30
Patricia Kaas
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Those Poor Bastards
dB's, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Frank Boeijen
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Ploter, Ternat
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
Tennis
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Little Hurricane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Distant Worlds: music from FINAL FANTASY
AFAS Live, Amsterdam
The Levellers
013, Tilburg
vrijdag 05 mei 2017
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
20:00
On the House: Freedom Dance
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
22:00
Room for Elephants
Paradiso, Amsterdam
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
21:00
Stàillin Drakk
Little Devil, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:00
Oscar Mulero
Doornroosje, Nijmegen
Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
David Douglas
De Helling, Utrecht
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
The Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
20:00
Recorders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
zaterdag 06 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeff Rosenstock (USA) / Doe (UK)
Winston, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tom Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jazznight LOUIS! - What a wonderful world
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Harry Sacksioni
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Pink Project
Theater De Willem, Papendrecht
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Hofnar, Valkenswaard
22:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
20:15
Yamato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lorrèn
Stathe, Utrecht
20:00
De Dijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
3JS - U2, The Joshua Tree
Spant!, Bussum
Lakshmi
Sounds Delft, Delft
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jonna Fraser
Rodenburg, Beesd
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem