Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater De Veste
Delft
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Rotown
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Munttheater
Weert
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
CCXL Theater
Vlissingen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
BIRD
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
OT301
Amsterdam
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
19:00
Baroeg
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Rotown
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fuego Maaseik
Maaseik
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
22:00
Bibelot
Dordrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Paradiso
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
donderdag 04 mei 2017
20:00
Darkest Hour
Patronaat, Haarlem
21:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:00
Distant Worlds: music from FINAL FANTASY
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Emptiness & GGU:LL
Paard, Den Haag
Frank Boeijen
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Frankie Ballard + Sascha Elisah
Rotown, Rotterdam
Glass Animals
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hallo Venray
Vera, Groningen
Harlea
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jake La Botz
Iduna, Drachten
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
Joan Osborne
Paradiso, Amsterdam
20:00
JW Roy & The Royal Family + Cavan Moran
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
20:00
Little Hurricane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Manilla Road
Gebr. De Nobel, Leiden
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
20:30
Patricia Kaas
De Oosterpoort, Groningen
23:30
Paul Kalkbrenner
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pink Oculus
Pllek, Amsterdam
20:00
Rick Astley
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tennis
Bitterzoet, Amsterdam
The Levellers
013, Tilburg
21:00
Thor & Friends
Merleyn, Nijmegen
20:00
Those Poor Bastards
dB's, Utrecht
19:30
Trade Wind + Screw Houston
Dynamo, Eindhoven
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Yung Internet
Hedon, Zwolle
vrijdag 05 mei 2017
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
David Douglas
De Helling, Utrecht
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
20:00
On the House: Freedom Dance
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Oscar Mulero
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Recorders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
22:00
Room for Elephants
Paradiso, Amsterdam
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
21:00
Stàillin Drakk
Little Devil, Tilburg
20:30
The Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
zaterdag 06 mei 2017
20:00
'The Sad And Beautiful World Of Sparklehorse' + Glitterpaard
Cactus Muziekcentrum, Brugge
3JS - U2, The Joshua Tree
Spant!, Bussum
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Andy The Core / N-Vitral / Sjammienators
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Another Journey
Patronaat, Haarlem
20:00
Ares
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Fuego Maaseik, Maaseik
20:00
Bertus Borgers / Bertus Borgers & The Young Retro's
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniel Lohues - Moi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Andersons
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
De Dijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
22:00
DJ Paul Elstak - Freestyle Madness
Bibelot, Dordrecht
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Frank Boeijen
Chassé Theater, Breda
20:00
Frankie Ballard
Bitterzoet, Amsterdam
Fuse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
GosT / Timecop1983
De Helling, Utrecht
22:00
Hallo Venray
Merleyn, Nijmegen
20:15
Harry Sacksioni
Theater Hofpoort, Coevorden
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Hermitage
Dassenakker Live, Houten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jake Isaac
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda