Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Merleyn
Nijmegen
013
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Pllek
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
CCXL Theater
Vlissingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso
Amsterdam
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Iduna
Drachten
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Theater De Veste
Delft
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
C.C. De Ploter
Ternat
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:45
P60
Amstelveen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
The Jack
Eindhoven
Theater Sneek
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
N9
Eeklo
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
OT301
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Helling
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Metropool
Hengelo
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
't Dorpshuys van Cothen
Cothen
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Het Bos
Antwerpen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 04 mei 2017
20:00
Those Poor Bastards
dB's, Utrecht
21:00
Thor & Friends
Merleyn, Nijmegen
The Levellers
013, Tilburg
Tennis
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rick Astley
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Pink Oculus
Pllek, Amsterdam
23:30
Paul Kalkbrenner
Melkweg, Amsterdam
20:30
Patricia Kaas
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Manilla Road
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Little Hurricane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
JW Roy & The Royal Family + Cavan Moran
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Joan Osborne
Paradiso, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jake La Botz
Iduna, Drachten
Harlea
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hallo Venray
Vera, Groningen
Glass Animals
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Frankie Ballard + Sascha Elisah
Rotown, Rotterdam
Frank Boeijen
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Emptiness & GGU:LL
Paard, Den Haag
20:00
Distant Worlds: music from FINAL FANTASY
AFAS Live, Amsterdam
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
21:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
20:00
Darkest Hour
Patronaat, Haarlem
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Ploter, Ternat
19:30
Ares
Melkweg, Amsterdam
20:45
Aisha Boering / Lookeen / Skere Heren
P60, Amstelveen
vrijdag 05 mei 2017
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:30
The Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Stàillin Drakk
Little Devil, Tilburg
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:00
Room for Elephants
Paradiso, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Recorders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
23:00
Oscar Mulero
Doornroosje, Nijmegen
20:00
On the House: Freedom Dance
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
David Douglas
De Helling, Utrecht
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam
zaterdag 06 mei 2017
20:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Yung Internet
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Yamato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
Venice
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Tribute2BobMarley
Metropool, Hengelo
Tribute to Motown
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
20:30
Tom Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
19:30
Tim Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Tigre Blanco
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van Leer
Paard, Den Haag
22:00
The Zoomatics
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
The Mysterons
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Handsome Family
Metropool, Hengelo
20:00
The Gladiators
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
The Doors in Concert
De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Boss
Cacaofabriek, Helmond
The Big Moon
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Take No Prisoners / The Estate / Total Seclusion
P60, Amstelveen
20:00
Symphonic Junction #21
Paard, Den Haag
20:30
Steve Kuhn Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
Stekkerdoos
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Starkoo
't Dorpshuys van Cothen, Cothen
St. Solaire
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Speeldoos, Vught
22:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
20:00
Sezah
dB's, Utrecht
Sef
Het Bos, Antwerpen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem