PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -805
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 03 mei
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Stathe
Utrecht
Maassilo
Rotterdam
1
21:00
Bibelot
Dordrecht
Luxor Live
Arnhem
1
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
do 04 mei
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Munttheater
Weert
C.C. De Ploter
Ternat
C.C. Mechelen
Mechelen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
CCXL Theater
Vlissingen
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
20:00
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater De Veste
Delft
013
Tilburg
2
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:45
P60
Amstelveen
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
vr 05 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Sneek
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
De Helling
Utrecht
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
OT301
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
N9
Eeklo
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 06 mei
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
1

woensdag 03 mei 2017

Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Venice Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Trevor Sensor De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Tonbruket Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Her Majesty Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Valerie June Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Wilminktheater, Enschede
20:00
Fay Claassen Lux, Nijmegen
20:00
Patricia Kaas Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Venray, Venray
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Paul de Munnik De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Spant!, Bussum
20:15
Cristina Branco - Insomnia TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!! Flint, Amersfoort
20:30
George Clinton & Parliament Funkadelic Doornroosje, Nijmegen
20:30
Folk Road Show Stathe, Utrecht
Foto Tinariwen
Tinariwen Maassilo, Rotterdam
1
21:00
Andy Frasco Bibelot, Dordrecht
Foto Joanne Shaw Taylor
Joanne Shaw Taylor Luxor Live, Arnhem
1
21:00
MICH ACU, Utrecht
21:00
Sylvan Esso Bitterzoet, Amsterdam
2
21:00
De Baron / Ard Zacht Winston, Amsterdam
22:00
Nankosoul BIRD, Rotterdam

donderdag 04 mei 2017

Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind Munttheater, Weert
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. De Ploter, Ternat
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Mechelen, Mechelen
Frank Boeijen C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor CCXL Theater, Vlissingen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Sleaford Mods Melkweg, Amsterdam
19:30
Trade Wind + Screw Houston Dynamo, Eindhoven
19:30
Ares Melkweg, Amsterdam
20:00
Emptiness & GGU:LL Paard, Den Haag
20:00
Rick Astley Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Little Hurricane Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Those Poor Bastards dB's, Utrecht
1
20:00
Pink Oculus Pllek, Amsterdam
20:00
Frankie Ballard + Sascha Elisah Rotown, Rotterdam
20:00
JW Roy & The Royal Family + Cavan Moran Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Spinvis Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yung Internet Hedon, Zwolle
Foto Glass Animals
Glass Animals TivoliVredenburg, Utrecht
3
1
20:00
Distant Worlds: music from FINAL FANTASY AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Darkest Hour Patronaat, Haarlem
20:00
Jake La Botz Iduna, Drachten
20:15
Manilla Road Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
William Boeva - Reset C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Patricia Kaas De Oosterpoort, Groningen
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Veste, Delft
Foto The Levellers
The Levellers 013, Tilburg
2
20:30
Joan Osborne Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Hallo Venray Vera, Groningen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:45
Aisha Boering / Lookeen / Skere Heren P60, Amstelveen
Tennis Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Thor & Friends Merleyn, Nijmegen
21:00
David Ryan Harris Paradiso, Amsterdam
Harlea Paradiso, Amsterdam
23:30
Paul Kalkbrenner Melkweg, Amsterdam

vrijdag 05 mei 2017

Fuse De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Sneek, Sneek
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Spot Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Theater de Voorveghter, Hardenberg
William Boeva - Reset C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Freedom Call Baroeg, Rotterdam
20:00
Recorders Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jonas Blue Melkweg, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Parktheater, Eindhoven
20:00
Frankie Ballard Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio The Jack, Eindhoven
David Douglas De Helling, Utrecht
DJ Armin van Buuren Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
On the House: Freedom Dance Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness OT301, Amsterdam
1
20:00
Gregory Porter Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Veste, Delft
20:15
De Dijk Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Cyrille Aimée BIRD, Rotterdam
20:30
The Rosenberg Trio Cacaofabriek, Helmond
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Julian Sas Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Mini & Maxi Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Hallo Venray Rotown, Rotterdam
21:00
Fred Eaglesmith N9, Eeklo
21:00
Stàillin Drakk Little Devil, Tilburg
22:00
Room for Elephants Paradiso, Amsterdam
23:00
Oscar Mulero Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 06 mei 2017

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Fransche School Culemborg, Culemborg
Foto 3JS - U2, The Joshua Tree
3JS - U2, The Joshua Tree Spant!, Bussum
1
Pagina -805