Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
22:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
19:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Capitole
Gent
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Luxor Live
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
013
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
21:00
Duycker
Hoofddorp
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
De Flux
Zaandam
Kennemer Theater
Beverwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Kargadoor
Utrecht
23:00
Atak
Enschede
Amsterdam ArenA
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Club Smederij
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
P60
Amstelveen
20:00
The Jack
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Helling
Utrecht
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Corneel
Lelystad
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Baroeg
Rotterdam
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
De Pul
Uden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Little Devil
Tilburg
Metropool
Hengelo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Deurne
Deurne
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Metro Deurne
Deurne
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
P60
Amstelveen
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Dok6
Panningen
20:00
Wielingencentrum De Haan
De Haan
20:00
Iduna
Drachten
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vera
Groningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
donderdag 11 mei 2017
19:00
Senioren rockschool bands
P60, Amstelveen
19:30
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
20:15
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Flint, Amersfoort
22:30
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
19:30
The Comet Is Coming & Sarathy Korwar
BIRD, Rotterdam
20:00
The Cosmic Carnival
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Doors in Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The Parrots
Melkweg, Amsterdam
The Real McKenzies + support
Willemeen, Arnhem
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:15
Wire
De Helling, Utrecht
20:00
Yamato
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 12 mei 2017
20:00
'Loud & Rising Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Akae Beka - The voice of midnite
Duycker, Hoofddorp
21:00
Anna Tivel & Jeffrey Martin
Luxor Live, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Azure Hiptronics
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bløf
013, Tilburg
21:00
Broken Teeth
Bibelot, Dordrecht
20:00
Caetano Veloso
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21:00
Classics
Duycker, Hoofddorp
23:30
Click
Podium Victorie, Alkmaar
21:30
Cynbel / Kita Menari / Logue
De Flux, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniel Lohues - Moi
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Dijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
23:00
De Kraaien
Gebr. De Nobel, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Dejima - Siebold's liefde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Diesel
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Dieter van der Westen
De Kargadoor, Utrecht
23:00
DJ Abstract / WAVES
Atak, Enschede
DJ Armin van Buuren
Amsterdam ArenA, Amsterdam
DJ Snake
AFAS Live, Amsterdam
Dr. Lektroluv
Club Smederij, Tilburg
20:00
Edsilia Rombley
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Emil Landman
V11, Rotterdam
22:00
Engel & Just
Paradiso, Amsterdam
Enter Shikari
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Etana / Rapha Pico
P60, Amstelveen
20:00
Exivious / Extremities
The Jack, Eindhoven
Fischer-Z
Effenaar, Eindhoven
20:00
Frank Boeijen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Fratsen
De Helling, Utrecht
21:30
Fred Eaglesmith
Porgy en Bess, Terneuzen
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Aïrto, Paul van Kessel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Frikantival
Mezz, Breda
19:30
FRIS WE LOVE SUMMER
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
Full Crate / Jarreau Vandal / Midas Hutch
Doornroosje, Nijmegen
Fuse
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Gilad Hekselman Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
God Dethroned
Corneel, Lelystad
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Hallo Venray
EKKO, Utrecht
19:30
Heidevolk
Baroeg, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:45
Home Free
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Homeshake
Rotown, Rotterdam
Indian Askin
De Pul, Uden
20:30
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire
Boerderij, Zoetermeer
20:00
IZAH
Little Devil, Tilburg
Jan Akkerman 70th Anniversary
Metropool, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Jeangu Macrooy
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jonna Fraser
Metro Deurne, Deurne
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Karsu
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
King of the World
P60, Amstelveen
Kraak & Smaak
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Lisa Lois sings Adele
Tolhuistuin, Amsterdam
LOS - VAST
Dok6, Panningen
20:00
Maggie Macneal
Wielingencentrum De Haan, De Haan
20:00
Marc Ford
Iduna, Drachten
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mathilde Santing
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Maurice van Hoek
Hedon, Zwolle
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mister and Mississippi
Vera, Groningen
20:15
Mnozil Brass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Moriscos Underground presenteert Fuente
Grounds, Rotterdam
20:00
Mountain States / Kinoo / Track Club party
Winston, Amsterdam
Ne Obliviscaris + Exivious + support
Dynamo, Eindhoven
20:15
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven