PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -804
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 11 mei
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Pul
Uden
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Willemeen
Arnhem
2
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Podium Victorie
Alkmaar
2
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Café Trianon
Nijmegen
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De School
Amsterdam
2
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
013
Tilburg
22:00
Vera
Groningen
22:30
Paradiso
Amsterdam
vr 12 mei
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. Palethe
Overpelt
De Pul
Uden
1
Metro Deurne
Deurne
Club Smederij
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
van Beresteyn
Veendam
Fluor
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Muziekcentrum Enschede
Enschede
S.C.C. De Enck
Oirschot
1
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Speeldoos
Vught
17:00
Grounds
Rotterdam
Dynamo
Eindhoven
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
14
2
20:00
De Singel
Antwerpen
20:00
De Bosuil
Weert
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Corneel
Lelystad
1
20:00
Little Devil
Tilburg
Amsterdam ArenA
Amsterdam
2
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
The Jack
Eindhoven
013
Tilburg
1
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen

donderdag 11 mei 2017

20:00
Venice Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Doors in Concert Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Mountain De Pul, Uden
Foto Cherry Glazerr
Cherry Glazerr Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
The Cosmic Carnival Patronaat, Haarlem
20:00
Randy Hansen Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jeangu Macrooy Rotown, Rotterdam
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist Muziekcentrum Enschede, Enschede
Foto The Real McKenzies + support
The Real McKenzies + support Willemeen, Arnhem
2
20:00
Happyness Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Parrots Melkweg, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen Musis, Arnhem
20:15
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stef Bos & Band - Wereldwijd Flint, Amersfoort
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Wire De Helling, Utrecht
20:15
Mnozil Brass Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Zaantheater, Zaandam
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater De Veste, Delft
Foto Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Open Podium Cabaret Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen Werftheater, Utrecht
20:30
Paul Carrack De Oosterpoort, Groningen
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Podium Victorie, Alkmaar
2
20:30
Marc Ford and the Neptune Blues Club Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Lance Canales & The Flood Café Trianon, Nijmegen
1
20:30
Kandace Springs LantarenVenster, Rotterdam
Foto Blanck Mass / Kelly Lee Owens
Blanck Mass / Kelly Lee Owens De School, Amsterdam
2
21:00
Bob Wayne Hedon, Zwolle
21:00
GosT Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Maurice van Hoek V11, Rotterdam
21:00
Emil Landman in MEZZ Mezz, Breda
21:00
Akea Beka 013, Tilburg
22:00
The Blind Shake Vera, Groningen
22:30
Tennyson Paradiso, Amsterdam

vrijdag 12 mei 2017

Daniel Lohues - Moi Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Theater De Leest, Waalwijk
Kraak & Smaak Burgerweeshuis, Deventer
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theaters Tilburg, Tilburg
Marco Lopes - Saudade Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Wilminktheater, Enschede
Simple Minds Kursaal Oostende, Oostende
William Boeva - Reset C.C. Palethe, Overpelt
Foto Indian Askin
Indian Askin De Pul, Uden
1
Jonna Fraser Metro Deurne, Deurne
Dr. Lektroluv Club Smederij, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sanne Wallis de Vries - Gut van Beresteyn, Veendam
STAVAST Fluor, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty Kennemer Theater, Beverwijk
Fuse Muziekcentrum Enschede, Enschede
Foto Pater Moeskroen - Fiesta!
Pater Moeskroen - Fiesta! S.C.C. De Enck, Oirschot
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Deurne, Deurne
De Dijk Schouwburg De Kring, Roosendaal
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Spot Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
LOS - VAST Dok6, Panningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment De Speeldoos, Vught
17:00
Moriscos Underground presenteert Fuente Grounds, Rotterdam
Ne Obliviscaris + Exivious + support Dynamo, Eindhoven
19:30
Heidevolk Baroeg, Rotterdam
19:30
FRIS WE LOVE SUMMER Gebouw T, Bergen op Zoom
19:45
Home Free TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Enter Shikari
Enter Shikari TivoliVredenburg, Utrecht
14
2
20:00
STUFF. De Singel, Antwerpen
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons De Bosuil, Weert
DJ Snake AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tribute2BobMarley Paard, Den Haag
20:00
Night Fever Patronaat, Haarlem
20:00
Edsilia Rombley Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Risin' Up Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Azure Hiptronics Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Marc Ford Iduna, Drachten
20:00
Caetano Veloso Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
God Dethroned Corneel, Lelystad
1
20:00
IZAH Little Devil, Tilburg
Foto DJ Armin van Buuren
DJ Armin van Buuren Amsterdam ArenA, Amsterdam
2
20:00
Mountain States / Kinoo / Track Club party Winston, Amsterdam
20:00
Maurice van Hoek Hedon, Zwolle
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
'Loud & Rising Tour' Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Sporting Life Melkweg, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Exivious / Extremities The Jack, Eindhoven
Foto Bløf
Bløf 013, Tilburg
1
20:00
Stef Bos - Wereldwijd De Nieuwe Kolk, Assen
Pagina -804