PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -804
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 jun
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
2
21:00
P60
Amstelveen
1
21:00
EKKO
Utrecht
21:45
Simplon
Groningen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
23:00
Atak
Enschede
23:30
Vera
Groningen
2
za 11 jun
Philips Stadion
Eindhoven
1
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
Theater Bellevue
Amsterdam
1
Theater de Spiegel
Zwolle
01:00
Camping De Watertoren
Landgraaf
14:30
Paleis 12
Brussel
14:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
16:00
Heavenly Cupcakes
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
De Vorstin
Hilversum
19:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Motorhome Eastwood
Oosterwolde
19:30
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
1
19:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
19:30
Atak
Enschede
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Hill's Cafe 66
Bergharen
Ethias Arena
Hasselt
1
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Meester
Almere
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Splendor
Amsterdam
Dizzy
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
Auditorium Jacques Brel
Brussel
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Artis
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
2
20:00
Theater De Omval
Diemen
A9 studios
Uitgeest
1
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
1
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Café Camille
Beverwijk
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Mezz
Breda
21:30
De Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
22:00
Nozem & De Non
Heemskerk
23:00
Jacks Music Bar
Zwolle
23:00
De Vorstin
Hilversum
zo 12 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Philips Stadion
Eindhoven
1
1
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Lola Luid!
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Splendor
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Bibelot
Dordrecht
17:00
Taverne
Bergen
17:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
1
2
20:00
Club Mystique
Amsterdam
20:00
Huiskamercafé De Villa
Rijkevorsel

vrijdag 10 juni 2016

20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Bløf Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Lorrèn Luxor Live, Arnhem
21:00
Lunatic Toys TAC, Eindhoven
21:00
Prince tribute show Roepaen, Ottersum
21:00
Tour de Moos / Karel J. Schepers Winston, Amsterdam
21:00
African Salsa Orchestra (RASA 45 jaar) RASA, Utrecht
21:00
Royal Headache + Sauna Youth Vera, Groningen
2
21:00
Infloyd P60, Amstelveen
1
21:00
Pitto EKKO, Utrecht
21:45
Rude Rich and the High Notes Simplon, Groningen
22:00
Vibe Neushoorn, Leeuwarden
22:00
D.D Dumbo Paradiso, Amsterdam
23:00
Nexo Shape Duycker, Hoofddorp
23:00
Venetian Snares Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
23:00
Mehrfaut"s Mini Comeback Show Atak, Enschede
23:30
DJ Afval / DJ Ray Koocks Vera, Groningen
2

zaterdag 11 juni 2016

Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
1
Foto Daniel Lohues
Daniel Lohues Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Spiegel, Zwolle
01:00
Lemon (NL) Camping De Watertoren, Landgraaf
14:30
Age Tendre, les 10 Ans Paleis 12, Brussel
14:30
Eindhoven Psych Lab Effenaar, Eindhoven
15:00
Block Party Hiphop Festival Grenswerk, Venlo
15:00
Celine Cairo / Rita Zipora Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Pumpin' Pips & the semi sexy 80's band / Stagefright / The Awfull br 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
16:00
Pica Pica Parade: David & The Circumstances (Heavenly Cupcakes) Heavenly Cupcakes, Rotterdam
16:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams Concerto, Amsterdam
17:00
Fran & Her Men Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
The sound from the underground De Vorstin, Hilversum
19:00
Circle Unbroken / Convictive / Irradiance / Paperdoll Decay / Shadowri PopEi, Eindhoven
19:00
Mr. Knowhow Motorhome Eastwood, Oosterwolde
19:30
DJ Tommi / Skip & Die / 45 Acid Babies / Zuco 103 Melkweg, Amsterdam
Foto Combichrist
Combichrist P60, Amstelveen
1
19:30
Yentl & de Boer Openluchttheater Cabrio, Soest
19:30
Hollandse Toppers Zingen - Elz Bakker / Ferry de Lits / Jeffrey Heesen Atak, Enschede
Foto Kraak & Smaak
Kraak & Smaak Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Chris Brown Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Mylk Hill's Cafe 66, Bergharen
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Ethias Arena, Hasselt
1
20:00
Friends of Rock Boerderij, Zoetermeer
20:00
I Am Aisha / Winne Doornroosje, Nijmegen
20:00
PETER PAN SPEEDROCK + Speakerpunch + TBJ aka TheBluesJunkies Nederland Drie, Wateringen
20:00
Haarlemse Popscene On Tour Patronaat, Haarlem
20:00
Chris Hordijk / Lorrèn De Meester, Almere
20:00
Hazes Anders Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Classical Karaoke Splendor, Amsterdam
The Jig Dizzy, Rotterdam
20:00
Joy Division Undercover dB's, Utrecht
1
20:00
Brussels Boogie Woogie Festival Auditorium Jacques Brel, Brussel
Nick & Simon Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
a balladeer Artis, Amsterdam
20:00
Spain Paard, Den Haag
2
20:00
Brandon Delagraentiss / Dwight Dissels / Gilbert Thera / Shelton Teles Theater De Omval, Diemen
Foto Edwin Evers Band
Edwin Evers Band A9 studios, Uitgeest
1
20:00
Mahler 9 Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
1
Foto Herman van Veen
Herman van Veen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Balkenkoor Slavuj / Georgisch koor Tvaltai Amstelkerk, Amsterdam
20:30
SBMG Simplon, Groningen
20:30
Mr. Man Paard, Den Haag
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Post van Mozart Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
De Dijk TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Izaline Calister LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Fabrik Royale + Cannonball Cletus Altstadt, Eindhoven
21:00
Lemon (NL) Café Camille, Beverwijk
21:00
Blackstroke / Nefalem / Xpander De Peppel, Zeist
21:00
The Burners / Mad Stream Winston, Amsterdam
21:00
The Bootleg Doors Het Bolwerk, Sneek
21:00
Stillmode Taverne, Bergen
21:00
Infloyd - Amused to Death Tour Mezz, Breda
21:30
Semtex De Vorstin, Hilversum
22:00
Laura Stevenson Vera, Groningen
22:00
Bandito Merleyn, Nijmegen
22:00
Chalice Rock Café Bone, Haarlem
22:00
Ocean Alley Nozem & De Non, Heemskerk
23:00
Basilisk / Jazz Finger Jesus / The Croakers Jacks Music Bar, Zwolle
23:00
Future Kingz De Vorstin, Hilversum

zondag 12 juni 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
1
1
14:00
Catch! / Faarjam / Liwet's Eye / Madagaskar Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Sannas 30 jarig jubileum concert Lola Luid!, Amsterdam
15:00
Lundi Bleu met o.a. Ruben Hein en Laurens Woudenberg Paradiso, Amsterdam
15:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Pink Oculus / Sarah-Jane Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Ocean Alley Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
15:00
B-Brave Melkweg, Amsterdam
15:00
Marcel Worms Splendor, Amsterdam
16:00
De gitaar salon Roadshow Roepaen, Ottersum
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow Q-Factory, Amsterdam
16:00
Scotch, No Soda! Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
X-Tinxion cd release party Bibelot, Dordrecht
17:00
The Elephants - tribute to The Beatles Taverne, Bergen
17:00
Maaike Ouboter Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Score Jazz Orchestra Grenswerk, Venlo
20:00
Cory Mcabee Paradiso, Amsterdam
Adele Sportpaleis, Antwerpen
1
2
20:00
Van Merwijks Music Machine "Cuban Golden Classics" Club Mystique, Amsterdam
20:00
Pica Pica Parade: Vikings in Tibet + BOOK OF ELI (Huiskamerconcerten Huiskamercafé De Villa, Rijkevorsel
Pagina -804