Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
21:00
Azotod
De Meern
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Gelredome
Arnhem
20:00
Nijend 24
Anderen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Splendor
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Splendor
Amsterdam
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:30
Splendor
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
16:30
De Meester
Almere
21:30
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
De Vijfpoort
West-Terschelling
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Tante Nel
Rotterdam
15:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
19:30
Iduna
Drachten
Iduna
Drachten
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:00
Zeeheldentheater
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Taverne
Bergen
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:00
Club Mystique
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Splendor
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cul de Sac
Tilburg
Annabel
Rotterdam
20:00
Café Trianon
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vera
Groningen
Dynamo
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:15
Boerderij
Zoetermeer
20:30
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Vera
Groningen
Theater De Kolk
Assen
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
20:30
dB's
Utrecht
19:00
EKKO
Utrecht
20:00
Extase
Tilburg
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
GC 't Heilaar
Beerse
Theater De Kolk
Assen
zaterdag 18 juni 2016
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dr. Justice & The Smooth Operators
Paard, Den Haag
Bløf
Zuiderparktheater, Den Haag
21:00
Corné Klijn
Azotod, De Meern
20:00
Moon Duo
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Tribute to Golden Earring
De Weijer, Boxmeer
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Gebroeders Ko / Gers Pardoel / Jeroen van der Boom / Mental Theo / Mr.
Gelredome, Arnhem
20:00
Anthony's Putsch
Nijend 24, Anderen
22:00
Great Gatsby Club
Paradiso, Amsterdam
Lloyd Coxsone
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Nina's Songs for the Brokenhearted
Splendor, Amsterdam
20:30
Jeremih
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
Ian Fischer
Artis, Amsterdam
20:00
Crazy Cult Roadshow / Tales That Are Not Supposed To Be Heard By Peopl
Winston, Amsterdam
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
Daria van den Bercken & Jörgen van Rijen
Splendor, Amsterdam
15:30
Marle Thomson / The Yukon Club
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:30
Mathilda & Kleine Vis
Splendor, Amsterdam
20:00
Matt Schofield
P60, Amstelveen
16:30
MEESTERLIJK METAAL XXIV FESTIVAL
De Meester, Almere
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Victorie, Alkmaar
17:00
Tex-a-Go
Café de Pilaren, Alkmaar
zondag 19 juni 2016
21:30
Donnerwetter
De Vijfpoort, West-Terschelling
19:15
MainStreet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Forrolanda
Grounds, Rotterdam
16:00
Pica Pica Parade: Steven Rietveld (Tante Nel, Rue de Crêpes)
Tante Nel, Rotterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Dee's Honeytones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Big Band Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
Monuments
Patronaat, Haarlem
20:00
Willy Tea Taylor
Simplon, Groningen
Dropkick Murphys
De Oosterpoort, Groningen
14:15
Trio Trianka
D' Engelenburgh, Fijnaart
19:30
The Goddamn Gallows
Iduna, Drachten
Matt Schofield
Iduna, Drachten
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:00
Kizzy
Zeeheldentheater, Den Haag
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:00
Holographic Human Element
Taverne, Bergen
14:00
Amariszi / Sensi Simon and his Brother / Terra Volta
Sonsbeekpark, Arnhem
20:00
Zosja live Around the Sun
Club Mystique, Amsterdam
The Jig
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
James
Melkweg, Amsterdam
15:00
The Cool Quest / Europe by People on Stage
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Simon van Holen & Members of the RCO
Splendor, Amsterdam
14:00
Het Nederlandse Symfonieorkest
Paradiso, Amsterdam
maandag 20 juni 2016
Spend the evening with: Alice Cooper
013, Tilburg
20:00
Lucinda Williams
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Matt Schofield
Luxor Live, Arnhem
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
dinsdag 21 juni 2016
Lucinda Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Julian Primeaux
Cul de Sac, Tilburg
De La Soul
Annabel, Rotterdam
20:00
Lynne Hanson
Café Trianon, Nijmegen
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Whitney + Aldous RH
Vera, Groningen
Anti-Flag + Support
Dynamo, Eindhoven
20:00
Alborosie
Paard, Den Haag
Alice Cooper
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Cypress Hill
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
CKB Popschool LIVE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
The Bonnevilles
Paradiso, Amsterdam
Wild Nothing
Paradiso, Amsterdam
Lianne La Havas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Matt Schofield
Victorie, Alkmaar
woensdag 22 juni 2016
20:15
Matt Schofield
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Zu
dB's, Utrecht
Cypress Hill
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Live: Klaas² + Puk van Hout
Cul de Sac, Tilburg
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
The Bonnevilles
Vera, Groningen
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
Cypress Hill
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro
Splendor, Amsterdam
20:30
Cassus / Lentic Waters / Old Soul
OCCII, Amsterdam
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
Joe Satriani
Paradiso, Amsterdam
Whitney
OT301, Amsterdam
20:00
Don Henley
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Monsieur Periné
Sugar Factory, Amsterdam
Anti-Flag
Melkweg, Amsterdam
donderdag 23 juni 2016
19:45
De Dijk
Hedon, Zwolle
20:30
Martyr / Raven
dB's, Utrecht
19:00
The Royal Engineers (benefiet)
EKKO, Utrecht
20:00
Persistense / Splinterbomb / The Invict
Extase, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Pauw
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Luke Winslow-King (USA)
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Unsane + Sofy Major
Vera, Groningen
20:30
Lukewarm Ocean
Paard, Den Haag
20:15
Lynne Hanson
Live Stage Marnix, Bennekom
Alex Agnew - Unfinished Business
GC 't Heilaar, Beerse
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen