PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -801
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 06 mei
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
't Dorpshuys van Cothen
Cothen
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Little Devil
Tilburg
1
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 07 mei
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
1
Huistheater De Steenakker
Haps
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
De Amer
Amen
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
De Hip
Deventer
15:00
De Perifeer
Deventer
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
16:00
dB's
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
De Pul
Uden
1
16:30
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
Maassilo
Rotterdam
5
19:30
Grenswerk
Venlo
19:45
Ziggo Dome
Amsterdam
15
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Patronaat
Haarlem
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Mezz
Breda
2
20:00
Dynamo
Eindhoven
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
P3
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
2
20:30
013
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
ma 08 mei
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
di 09 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ins Blau
Leiden
Cultuurcentrum Diest
Diest
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
14:00
Flint
Amersfoort
18:30
Sportpaleis
Antwerpen
19:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
dB's
Utrecht
De Roma
Antwerpen
1
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen

zaterdag 06 mei 2017

20:30
Frank Boeijen Chassé Theater, Breda
20:30
Karsu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mathilde Santing Theaters Tilburg, Tilburg
21:00
Starkoo 't Dorpshuys van Cothen, Cothen
21:00
Michel Exel Podium Hardenberg, Hardenberg
Tribute to Motown North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Mysterons Altstadt, Eindhoven
21:00
The Handsome Family Metropool, Hengelo
21:00
Saint Vitus Little Devil, Tilburg
1
21:00
Joanne Shaw Taylor Bibelot, Dordrecht
21:30
Stekkerdoos Neushoorn, Leeuwarden
22:00
DJ Paul Elstak - Freestyle Madness Bibelot, Dordrecht
22:00
Shades Of Deep Purple The Jack, Eindhoven
22:00
The Zoomatics Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Hallo Venray Merleyn, Nijmegen
22:00
Laetitia Sadier Paradiso, Amsterdam
23:00
LatinXpress Grounds, Rotterdam
23:00
Andy The Core / N-Vitral / Sjammienators Doornroosje, Nijmegen

zondag 07 mei 2017

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Fransche School Culemborg, Culemborg
Venice Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Lakshmi
Lakshmi Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
1
JW Roy Huistheater De Steenakker, Haps
Foto Lakshmi
Lakshmi Plato Apeldoorn, Apeldoorn
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Kleine Komedie, Amsterdam
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
Lance Canales & The Flood De Amer, Amen
14:00
Jong Talentklas Conservatorium Maastricht op Kasteel Aerwinkel Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
Doug Sahm Tribute Q-Factory, Amsterdam
15:00
Erny Green De Hip, Deventer
15:00
Roel Meelkop De Perifeer, Deventer
15:30
Lazy Sonnie Afternoon Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Lawen Stark Band Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Yamato Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
16:00
Mammoth Mammoth dB's, Utrecht
16:15
Folk Road Show Gigant, Apeldoorn
Foto Andy Frasco
Andy Frasco De Pul, Uden
1
16:30
La Corneille Mezz, Breda
19:00
Omen Little Devil, Tilburg
Foto Thee Oh Sees
Thee Oh Sees Maassilo, Rotterdam
5
19:30
Joanne Shaw Taylor Grenswerk, Venlo
19:45
Depeche Mode Ziggo Dome, Amsterdam
15
20:00
Patricia Kaas TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Saint Vitus Patronaat, Haarlem
Blues Caravan – Blues Got Soul - Feat. Si Cranstoun, Big Daddy Wilson North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Massada Metropool, Hengelo
20:00
Jake Isaac Trix, Antwerpen
20:00
Cartographer / Tides From Nebula Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Stef Kamil Carlens
Stef Kamil Carlens Mezz, Breda
2
20:00
SayWeCanFly + Jasper Mook Dynamo, Eindhoven
1
20:00
Gavin DeGraw Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rootsiders P3, Purmerend
20:00
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Christopher Paul Stelling Molen De Ster, Utrecht
20:00
Zion Y Lennox Melkweg, Amsterdam
20:00
Little Hurricane Paradiso, Amsterdam
1
2
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd 013, Tilburg
20:30
Orchestra Baobab LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Autograf Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Handsome Family Rotown, Rotterdam
22:00
Tom Walker Merleyn, Nijmegen

maandag 08 mei 2017

The Cranberries Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Dijk Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Lance Canales & The Flood Paradiso, Amsterdam
20:00
Venice Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Loïc Nottet
Loïc Nottet Melkweg, Amsterdam
2
20:00
Pablo Francisco Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Harry Sacksioni De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Christopher Paul Stelling Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Akae Beka De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Devils / Chrused Out Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Tom Walker Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Fred Eaglesmith Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Meat Wave Vera, Groningen
22:00
Youngblood Paradiso, Amsterdam

dinsdag 09 mei 2017

Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree Goudse Schouwburg, Gouda
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Dijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Ins Blau, Leiden
William Boeva - Reset Cultuurcentrum Diest, Diest
Daniël Arends - De Afterparty Zaantheater, Zaandam
Sanne Wallis de Vries - Gut Parktheater, Eindhoven
14:00
Van der Vlugt & Co - Met Andere Oogen Flint, Amersfoort
18:30
Depeche Mode Sportpaleis, Antwerpen
19:45
Afstudeershow Eline Esmee & Mark Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bruno Mars Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Vrije Geluiden Live TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Gavin DeGraw
Gavin DeGraw Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Finale Kaf & Koren: Foxlane / Jacksons Cage / Mooksha Merleyn, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Stoner Doom met Dopelord + Weedpecker + Major Kong dB's, Utrecht
Foto Paul Carrack
Paul Carrack De Roma, Antwerpen
1
20:00
Tom Walker Rotown, Rotterdam
20:15
Pablo Francisco Meervaart, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater De Veste, Delft
21:00
Tim Akkerman Paradiso, Amsterdam
23:00
Finale Kaf en Koren Merleyn, Nijmegen
Pagina -801