Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Merleyn
Nijmegen
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Roma
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Parkgebouw
Rijssen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Manifesto
Hoorn
20:00
Zaantheater
Zaandam
C.C. De tippe
Vledder
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Metropool
Hengelo
00:00
Diligentia
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Ahoy
Rotterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
Vera
Groningen
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
So What!
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Paard
Den Haag
De Zwarte Ruiter
Den Haag
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Grounds
Rotterdam
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
22:30
Vera
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Botanique
Brussel
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Paard
Den Haag
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 21 februari 2020
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
20:00
Heather Woods Broderick
TivoliVredenburg, Utrecht
Heidevolk
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Herman van Veen - 75
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Het Zesde Metaal
Merleyn, Nijmegen
Ho99o9
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Iris Hond
Theater de Kampanje, Den Helder
James Arthur
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Jan Rot - O Ja!
De Toegift, Den Hoorn
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kaiser Chiefs
De Roma, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
21:00
Kefaya & Elaha Soroor
Grounds, Rotterdam
20:30
King of the World
P60, Amstelveen
19:30
Klub Kids presents Katya
Melkweg, Amsterdam
Lana Del Rey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Logan McKillop / Madeleine Roger
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Lövestad
Simplon, Groningen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Maan
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Mad Dogs & English Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
00:00
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nona
Manifesto, Hoorn
20:00
O'G3NE
Zaantheater, Zaandam
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
20:30
Pieranunzi / Somsen / Rossy
Bimhuis, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
PUNKROCK FRIDAY at LOLA: Manu Armata /Justify All Means / Question mar
LOLA050, Groningen
20:15
Queen The Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Radical Redemption
Luxor Live, Arnhem
20:00
Raketkanon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Remy van Kesteren
Metropool, Hengelo
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Roxeanne Hazes
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Serpentyne
P3, Purmerend
20:30
SHOEBILLS, REINO & THE MUFF | BLIKOPENER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Starfish
Patronaat, Haarlem
20:00
Stef Bos - Tijd
Koepeltheater, Leeuwarden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
BREStheater, Brielle
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater Sneek, Sneek
20:00
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Speeldoos, Baarn
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
The Book Of Genesis
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
The Bootleg Beach Boys XL - In concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
21:00
The Crooked ep presentatie
Het Bolwerk, Sneek
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
The Homesick
Vera, Groningen
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Kik
So What!, Gouda
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Martiniplaza, Groningen
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Turnover
Melkweg, Amsterdam
Van Dik Hout
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vera Mann - Goesting
Parktheater, Eindhoven
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Wakki
Paard, Den Haag
X Raiders
De Zwarte Ruiter, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 22 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Abba Rocks
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alexandra Alden & Dieter van der Westen
Grounds, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
22:30
Anne Caesar / Waterbolk
Vera, Groningen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ash
Botanique, Brussel
20:00
Axelle Red
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Balthazar (Be)
Paard, Den Haag
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Bokoedro & Future Jazz Band
EKKO, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam