Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
18:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Zik Zak
Ittre
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
22:00
Agnietenhof
Tiel
19:30
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
ATLAS Theater
Emmen
Bibelot
Dordrecht
BIRD
Rotterdam
19:45
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Burgerweeshuis
Deventer
C.C Warenar
Wassenaar
18:30
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Cacaofabriek
Helmond
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
21:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
19:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kattendans
Bergeijk
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Machinefabriek
Coevorden
21:15
De Molenberg
Delfzijl
19:30
De Molenberg
Delfzijl
21:30
De Muze
Noordwijk
19:30
De Muze
Noordwijk
21:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
17:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
21:30
Dok6
Panningen
19:30
Dok6
Panningen
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Energiehuis
Dordrecht
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
Ghelamco Arena
Gent
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Hoftheater
Raalte
19:30
Jan van Besouw
Goirle
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koorenhuis
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
Luxor Live
Arnhem
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
donderdag 19 november 2020
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Kerkrade, Kerkrade
18:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Luka - Lisa Lukaszczyk
TivoliVredenburg, Utrecht
IAMDDB
Trix, Antwerpen
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Zaantheater, Zaandam
Rob Tognoni band
Zik Zak, Ittre
vrijdag 20 november 2020
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Kraantje Pappie
013, Tilburg
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
22:00
Stef Bos - Bloemlezing
Agnietenhof, Tiel
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Agnietenhof, Tiel
Kaboom Karavan / Razen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Ancora - Wind in de Zeilen
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Ancora - Wind in de Zeilen
ATLAS Theater, Emmen
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
ANBU
BIRD, Rotterdam
19:45
Luka
BIRD, Rotterdam
20:30
Tom Russell
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
L Devine
Botanique, Brussel
Fleddy Melculy
Burgerweeshuis, Deventer
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
18:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
William Boeva - B30VA
C.C. De Adelberg, Lommel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
The ObsCURE
Cacaofabriek, Helmond
Darlyn
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Eelke / RADERKRAFT / Staatseinde
Cinetol, Amsterdam
Matteo Myderwyk
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Cultura, Ede
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Demon's Eye & Doogie White
De Bosuil, Weert
20:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
De Domijnen, Sittard
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kattendans, Bergeijk
19:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Machinefabriek, Coevorden
21:15
The Best of Simon & Garfunkel
De Molenberg, Delfzijl
19:30
The Best of Simon & Garfunkel
De Molenberg, Delfzijl
21:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
De Muze, Noordwijk
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
De Muze, Noordwijk
21:00
Typhoon
De Oosterpoort, Groningen
Joe Buck
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Typhoon
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Het Zesde Metaal
De Spot, Middelburg
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
21:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
19:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Cloudsurfers / Hey Team
Doornroosje, Nijmegen
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cloudsurfers / Hey Team
Doornroosje, Nijmegen
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Boetners
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Dossier Boombap
Duycker, Hoofddorp
20:00
Steffen Morrison
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
The Sessions: Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Energiehuis, Dordrecht
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Flint, Amersfoort
19:00
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Flint, Amersfoort
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Flint, Amersfoort
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Fluor, Amersfoort
20:00
Flat Out
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Marc Almond
Gebr. De Nobel, Leiden
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
Bökkers
Gigant, Apeldoorn
Judy Blank / Yorick van Norden - Bob Dylan de songs, de mythe
Gigant, Apeldoorn
20:30
Hannah Mae
Grenswerk, Venlo
20:30
Faun
Grenswerk, Venlo
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Groene Engel, Oss
20:00
Jellephant & the Phantoms / Paracetamøl
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Faun
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Vera Mann - Goesting
Hoftheater, Raalte
19:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
Jan van Besouw, Goirle
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
Koorenhuis, Den Haag
The Rubettes
Kursaal Oostende, Oostende
Therapy?
Luxor Live, Arnhem
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
De Dijk
Markant Uden, Uden
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Antoon
Melkweg, Amsterdam